Uriage

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   patikák, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Rendkívül erős fényvédelem kompakt púder formában, mely természetes, egészségesen ragyogó arcszínt ad, maszkhatás nélkül. Egységesíti a bőrszínt és segít elfedni a foltokat, bőrhibákat. Kizárólag fizikai szűrőket tartalmaz, megerősítve az Uriage termálvíz védő, bőrápoló hatásával. Minden bőrtípusra, még a legérzékenyebb / intoleráns bőrre is ajánlott, különösen a kémiai szűrőkre, illatanyagokra, tartósítószerekre allergiás bőr védelmére.

Nem mitesszerképző - illatmentes - vízálló - bőrgyógyászatilag tesztelt

Ár: 5400 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Luiselotte

2020. július 14.

Lányok nagyon köszönöm, hogy véleményeztétek ezt a terméket, nélkületek nem vettem volna meg a Szent Grált :)
Pigmentfoltos vagyok amit lézeres kezelésekkel és krémekkel tartok kordában, és télen - nyáron 50- es faktorú Vichy fényvédővel kenem az arcomat. Valahogy nem éreztem elégnek csak a fényvédőt , hétköznap kerül fölé egy Shisheido alapozó is de strandra az nem való. Most ezt a kis csodát használom ami állagra krémpúder és nagyon zsírosnak tűnik. Felkenve szépen terül és rétegezhető is ,szemmel láthatóan fed ( úgy értem látszik , hogy odakentem valamit)de ez engem nem zavar mert inkább ez legyen ott mint jövő héten a pigmentfoltom sötétbarnán...
Ahova felrakom ott is marad nagyon enyhe illata van, eltávolításához egy sima Pampers törlőkendő is elég.
Nekem világos árnyalatban van meg ami pont jó a bőrömhöz és idomul is a szín pár perc alatt. A kompaktja kis duci,tetszik, hogy tettek bele egy műanyag elválasztó lapkát a szivacs és a krém közé, így nem fogja össze az egész dobozkát az anyag ami benne van.
Ujjal tapogatom fel az arcomra a szivacsot meghagytam vészhelyzetekre, amikor nem tudok kezet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Emimo

Korcsoport: >54
2020. július 11.

Kitűnő! Hidratálókrém -->Uriage pigmentfolt elleni 50 faktoros napkrém --> és ez. Ezeket teszem fel, ha megyek a napsütésben valahová; nagyon keveset teszek kézzel az arcomra ebből a krémpúderből. És nem nehéz, nem súlyos, lélegzik, szép. Nagyon jó, sokkal jobb, mintha alapozót, vagy púdert, vagy krémpúdert/habalapozót tennék a napkrém fölé. Nekem szép, természetes, világos színe van, jól elegyedik az arcbőrömhöz, ami világos. És a tudat, hogy az 50 faktoros krémen egy 50 faktoros alapozó van, nagyon megnyugtató. És hatásos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 11.

evaedinakiss

2019. szeptember 5.

A fényvédelem része nálam jól működik, ez 5 csillag. Nyilván nyáron a tengerparton, 38 fokban lejön, és újra kell kenni. Nekem vízparton és síelésnél bevált, mert nem foglalkozom vele, hogy milyen arcom, az a fontos, hogy megvédjem, ez működik. " Természetes, egészségesen ragyogó arcszínt ad, maszkhatás nélkül" - hát ez a része nagyon nem működik, mert nem tudom úgy felvinni, hogy szép legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Alice83

2019. szeptember 5.

Féláron jutottam hozzá..nem lett a kedvencem mert valamelyik összetevője pattanásokat okoz nálam..legvilágosabb szín tökéletes a világosabb bőrűeknek..szépen lefedi a bőrt egy -két óráig nagyon szépen néz ki a bőrön(mint közepes fedésű szatén finishű egy alapozó), de nekem sajnos ha nem hidratálok alá nagyon akkor szárítja a bőröm és nagyon matt kinézetűvé teszi, ami nem szép..nem veszem újra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

farkasszandra

2019. július 13.

Az Uv védelemről nem tudok nyilatkozni ill. A tartósságról sem mivel a napokban nem igazi nyári napokat élunk. Sajnos a legvilágosabb szín is narancsárgának tűnik az arcomon, az egyébként kombinált bőrömön a száraz részeket tökéletesen kiemeli... kicsit csalódtam! Talán ez is egy olyan púder ami a tökéletes bőrüeknek készült, hogy azt megőrizze. Persze csodát nem vártam, de maszk hatást se. Fogok még próbálkozni vele és visszatérek az újrapontozáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Szepis

2019. június 19.

Még senki nem írt véleményt? hogy lehet :) Nekem eddig az egyik legjobb, nagy a szerelem. A világos szín tökéletes is jól illeszkedik a bőrömhöz tartóssága nyári 35 fok felett olvadós, de korrigálható emiatt nem vonok le tőle pontot, aránylag sokáig is elég, pirosítót is bírja, ha krémes, ha por. Magas fényvédelem miatt kerestem valamit és a krémes állagával a kompakt kiszerelésével ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate