Uriage

Ár:   3480 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. július 19.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Termálvíz alapú habzó gél seborrhoeás, irritált, kipirosodó és hámló bőrfelületek kíméletes tisztítására. Arcra – testre – fejbőrre. Egyaránt kezeli a seborrhoea okait és tüneteit. Gyorsan megszünteti a hámlást, a szabadalmaztatott TLR-2 Regul komplex és a nyugtató
Uriage Termálvíz együttes hatása gátolja a mikroorganizmusok túlszaporodása által kialakuló gyulladásos folyamatot, már a korai fázisban. Szőrtüszőgyulladás, irritáció esetén borotvagélként is ajánlott.

Paraben-, illat- és színezékmentes, hipoallergén

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

doriri

2022. március 20.

Bőrgyógyász ajánlotta néhány hete, eddig szuper! Baba bőröm lett tőle. Kék színű géles állagú, nincs illata, de kellemes és végre megszűnt az irritáció amit a gyógynövényes arctej okozott =)

UPDATE: SLES van benne, ami nagyon szárította a bőrömet, vízhiányt idézett elő. Sajnos erre a bőrgyógyász nem gondolt, de a kozmetikusom felhívta rá a figyelmet, hogy a bőrömnek kíméletesebb tisztítás kell. Az irritációt végül is megoldotta, így nem mondom hogy nagyon rossz, de mindennapos használatra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Zsozsi12

2022. március 18.

samponként használom seborrheára, ha nemis végleges 10/10es megoldás, 9/10nek mondanám. Már úgy kell keresgélnem a korpát a fejbőrömön, ami habár még mindig van, de úgy egy durva 90 százalékkal csökkent mennyiségben. Pozitívum hogy nem szárítja a hajat a hajbalzsam utána nem életszükséglet. Semleges illat, ami már jobb mintha bármilyen kéntartalmú vackot használna az ember az ekcéma eltüntetésére.
Érdemes heti háromszor használni (az elején legalábbis biztos), és egy 10 percet hagyni a fejbőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 18.

Box81

2021. november 24.

- éve seborreás a fejbőröm, rengeteget költöttem rá, sajnis még nem találtam meg a nekem megfelelő sampont vagy bármit, ami segíthet. Ez a sampon van eddig a legközelebb hozzá, visszaszorítja, jól tisztít. Sajnos nem tüntette el, de jobban viselhető. csillagot kap ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

vacsabi

2021. augusztus 4.

Heti 2 alkalommal használom, sajnos az arcomon lévő seborrheával nem igazán csinált semmit. Viszont kellemes érzés a használata, szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Bettina0225

2021. május 27.

Nem csalódtam benne! Mindent amit ígér az be is tart. Kellemes az állaga és kékes árnyalata van a gélnek. Jól habzik és könnyen el lehet oszlatni a bőrön. Hámló bőrre maga a megváltás. Arcra és fejbőrre is szoktam használni és nagyon jól nyugtatja a bőrt. Csökkenti az irritációt és a fejbőröm se viszket. Mindez ennek a terméknek köszönhető. Biztos, hogy újra veszem ha elfogy. Próbálok vele óvatosan bánni, de sajnos gyorsan fogy. Szeretem, hogy arcmosás után nem húzódik a bőröm. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 27.

tunderszep

2021. március 17.

Főleg nyáron,illetve sportolás után jelentkező viszkető fejbőrömre csak ez nyújt segítséget. Nem lesz tőle szép csillogó haja az embernek, de aki ezt használja nem is ez a célja, hanem a viszketés és hámlás megszüntetése, hajbalzsammal jól működik. Arcra is használom néha ha szükséges, akkor csökkenti a pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

szucsnikky

2020. július 6.

Egyik ismerősöm ajánlotta, aki szintén érzékeny fejbőrrel rendelkezik, hogy próbáljam ki ezt a gélt sampon helyett. Már évek óta használom, néha néha elkacsintgatok másfelé, de mindig visszatérek ehhez. Gyorsan zsírosodó, érzékeny fejbőröm van. Ez egyáltalán nem irritálja a bőrömet, sőt, megszüntet minden irritációt, viszketést, a hajam is szép lesz tőle, talán még a hajmosást is ki tudtam tolni 1 nappal. Egyetlen hátránya, hogy minimum két mosásra van szükség egy alkalommal, mert először nem habzik annyira. Ezáltal gyorsan is fogy, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Kooorsi

2020. február 12.

Bőrgyógyász és kozmetikus javaslatára vásároltam, általában csak este használom arctisztításra. Összességében jót tett a bőrömnek, nekem sokáig kitart, ár-érték arányban szerintem megérte.
Az egyetlen negatívuma, hogy kicsit feszül utána az arcbőröm, de az esti krémezés után már ok. Összességében ajánlom, én is rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

inimini

2019. december 23.

Egész jó kis fürdőkrém. Nekem a száraz, érzékeny bőrömre "írta" fel a bőrgyógyász tavaly télen és nagyon szépen segített a helyreállításban. Nagy problémám az, hogy gyorsan fogy és viszonylag drága. Sokkal olcsóbb készítmények is vannak amik ugyanilyen jól beválhatnak az ekcémás-száraz-szeborreás bőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Triksz

2019. január 25.

Nekem a bőrgyógyász írta fel. Az emulzióval együtt használom, már az első alkalommal érezhető volt a javulás. Azóta is ezt használom. (Kipróbáltam azóta a Bioderma hasonló termékeit, de nekem az nem vált be, folyamatosan viszkettem , hámlottam és piros voltam). SZóval nekem ez a nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Forrás: ITT

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.