Uriage

Ár:   3480 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. július 19.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Termálvíz alapú habzó gél seborrhoeás, irritált, kipirosodó és hámló bőrfelületek kíméletes tisztítására. Arcra – testre – fejbőrre. Egyaránt kezeli a seborrhoea okait és tüneteit. Gyorsan megszünteti a hámlást, a szabadalmaztatott TLR-2 Regul komplex és a nyugtató
Uriage Termálvíz együttes hatása gátolja a mikroorganizmusok túlszaporodása által kialakuló gyulladásos folyamatot, már a korai fázisban. Szőrtüszőgyulladás, irritáció esetén borotvagélként is ajánlott.

Paraben-, illat- és színezékmentes, hipoallergén

Szandus

2016. június 14.

mintát kaptam belőle kb. 2 hete használom és nekem nagyon tetszik,a korpás seborrheás bőröm tisztítja és mellette nem szárítja, volt hogy utána semmivel se kenztem be és szép volt a bőrőm
eddig csak arclemosásra használtam
nagyon drágállom a nagy kiszerelést még ha sokáig elég is, szóval max akkor fogom megvásárolni ha akciós lesz
nem volt vele bajom és tetszett a hatása szóval 5 csillag, ha további használat során gond lesz jövök lepontozni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

eddig csak arclemosásra használtam

VidamRt

2016. május 27.

Szeborrheára csodaszer!
Közel egy éve használom, és nem jött elő újra. 2-3 hajmosás után teljesen megszüntette a viszkető vörös foltokat, később a hámlást is. Kezdésnek nekem elég volt,ha nem viszketett és nem nyúltam hozzá, mivel a hajvonalamon volt az érintett terület- a hajam pedig több, int 70 cm hosszú, így borzasztó kínos volt, ha ott volt benne a hámlás..:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Szeborrheára csodaszer!

pattus12

2016. április 29.

Évek óta küzdöttem viszkető, hámló, vörös fejbőrrel. Azt hittem mindig hogy a samponommal van baj, így próbáltam váltogatni, keresni ami jó lehet. Mikor meguntam a viszkető, vörös foltokat a hajtövemnél elmentem bőrgyógyászhoz. Ő ajánlotta nekem ezt a gélt. Azóta ezt használom a hajmosás zárásakor. Sokkal jobb a fejbőröm azóta, már csak ritkán érzem hogy viszketne, vagy hámlana,de az több mindennel is összefügg, így én teljesen oda vagyok ezért a termékért, nagyon megkönnyítette az életem és a közérzetemet is. Az ára persze nem olcsó, de sokáig eltart, mivel én csak a hajtövemnél szoktam használni, illetve ahol problémás volt, így egy szinte borsónyi elég belőle mert jól habzik is. Mikor egész hajra használtam azt éreztem mintha kicsit tapadna utána úgyhogy én nem szoktam az egész hajamra kenni. Aki hasonló problémával küzd szerintem mindenképp próbálja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

gaboka

2015. november 29.

Seborrhea jellegű problémám van a fejbőrömmel, már nagyon sokféle sampont kipróbáltam (a natúrtól kezdve az 5000 forintos, bőrgyógyásznál kapható samponig), így esett ez is a latba. Nyilván egyik sampon se mulasztja el, már annak is örülök ha enyhíti a tüneteket. Ez a sampon nem volt rossz, de jó se az árához képest, úgyhogy marad a továbbkísérletezés. Egyébként jól habzik, én vízzel hígítva használtam és így heti 1 mosás mellett 4 hónapig tartott ki. Szerintem most kipróbálom a Bioderma hasonló típusú samponját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

MsMuffin

2015. november 3.

Samponként használom és néha a szemöldökömre is. Lemezesen hámlik a bőröm, arra kaptam a bőrgyógyászomtól. Első használatra elmulasztotta a viszketést, hámlást és a pirosságot is. Rendszeres használat után a hajam eléggé kiszáradt tőle és nehezen kifésülhető lett, sajnos eléggé tönkrement a hajam de a fejbőrömnek használt. A szemöldököm egy idő után újra kiszáradt és már nem használ rá. Amint abbahagytam a használatát egyből újra viszketni és hámlani kezdett a fejbőröm. Úgyhogy most nem merem abba hagyni, de viszketni szokott még néha a fejem, és itt-ott picit hámlik is, de nem olyan csúnyán mint korábban. Összességében azért meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Nikk89

2015. szeptember 27.

Én ezt nem ajánlom senkinek, akinek seborrheas a fejbőre, vagy az arcbőre. Mindkét területet iszonyat módon szárítja, és ezáltal csak még jobban viszket tőle a fejbőr. Nagyon díjazom, mert két db-ot is vettem belőle, mert a második sokkal kevesebbe került így. De csak pénzkidobás volt. Ennél a drogériákban kapható normál bőrre való lemosók is 100x jobbak, ahhoz képest, hogy ez kifejezetten seborrheas bőrre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

lapiskat

2015. szeptember 13.

2015.04.12: Kétszer mostam eddig vele hajat. A száraz, vörös bőrfelületet elmulasztotta. A hajamat nem zsírosította jobban, mint bármely másik samponom, három napig vállalható volt a fejem. Arcra is próbáltam a szemöldököm miatt: onnan is eltűnt a hámlás az első használat után. Csak ajánlani tudom minden sebborheásnak! A régi vichy samponomnál hatékonyabb és még olcsóbb is.

2015.09.13: Sajnos le kell pontoznom, mert egy idő után többet rontott a fejemen-arcomon, mint amit használt. Szerintem hozzászokott a bőröm, így visszaálltam a vichyre. Fürdésre végül is el tudtam használni, de összességében ha az ár-érték arányt is nézem, nem érte meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

KezdoManias

2015. június 6.

Páromtól örököltem, akinek gyakran begyullad(t) a szeborreás bőre, viszont időközben áttért a gyógyszertári mosdókenőcsre. Nekem más bőrproblémáim vannak (tág pórusok, patik, vízhiány, pigmentfoltok, plusz kisebb-nagyobb ráncok), viszont így is megállja a helyét. Esti arclemosásra használom, egész jól leszedi a sminket is, bár a szemfestékkel nem boldogul, és kell még utána egy kis micellás oldat. A bőröm hidratáltságától függően előfordul, hogy enyhe húzódást tapasztalok lemosás után, így hidratálás szükséges utána. Mint mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

dorcus89

2015. május 4.

Arclemosónak, sminkelmosónak használom, mert korpás-seborrheás bőröm van enyhe roseceával. A szép összetevők miatt vettem meg, ez engedélyezett az én bőrömnek is, glamour napokon még olcsóbb is volt. Tetszik az illata, jól lemossa a sminket, nem bántja az arcom. Nekem kifejezett panaszaim nincsenek ezért nem tudom mennyire javít a bőröm állapotán, egyenlőre csak nem szeretném ha rosszabbodna idővel az állapota. Az adagolása könnyű, szerintem sokáig elég lesz. Még az ára miatt nem tudom újra veszem-e, mert volt olcsóbb lemosóm ami hasonlóan nem bántotta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

flora1117

2015. április 22.

Sziasztok! Nekem ez volt az első ilyen jellegű samponom a viszkető és lemezesen hámló fejbőrömre. Szó se róla a tünetek elmúltak, de utána nekem a rendszeres használat után kiszárította az egészet és azért kezdett el viszketni.. Hajmosás után a balzsam használata elengedhetetlen volt, mert anélkül kezelhetetlen lett volna a hajam. Most egy kíméletesebb samponra váltottam és reménykedek a legjobbakban. (Eucerin) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Forrás: ITT

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.