Uriage

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

Korpás fejbőr intenzív kezelésére. Nyugtatja az irritált bőrt, megszünteti a viszketést és hámlást. Szabályozza a hámképződést.

Paraben-, illat- és színezékmentes.

Kiszerelés: 100 ml

0Ftposta! Uriage D.S. Lotion Spray
Ár: 3500Ft postával! , Eladó: svivko
Állapot: Egyszer próbált, hiányt nem látni, Helyszín: --, fizetés: Dél-pesten átvehető 3000 Ft-os áron, egyébként postán maradóként küldöm.
Nikki53

2018. június 30.

Nekem sajnos nem vált be pedig nagyon reménykedtem az értékelések alapján, de mondjuk alkoholtól én sem értem mit várhattam volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Alice83

2018. május 28.

Szuper..nagyon gyorsan hat megszünteti a korpát és a viszketést..először mikor használtam meglepett mert úgy éreztem h jobban viszket tőle a hajam, de igazából csak a fejbőrömbe való dörzsölés okozott egy kis "ingerlést"..ami nem tetszik h drága és gyorsan fogy..de nem hiszem h sokáig fogom használni mert már nem érzem a viszketést, tiszta a hajam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Amulette

2018. május 4.

Ez egy csodaszer! Közel 1 éve küzdöttem korpával, viszketéssel, pirosodással, olykor már nagyon fájt is, mikor véletlenül belefutottam ebbe a spray-be. Konkrétan 1 hónap használat után, úgy, hogy csak hajmosáskor fújtam a fejbőrömre szárítás előtt és bedörzsöltem, teljesen megszüntette minden problémámat. Egy ideig azt hittem, vissza fog térni, csak átmenetileg javult, mert olyan korábban is előfordult, de nem, azóta semmi. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Zsubab

2018. április 7.

Nekem pikkelysömöröm van, nem vészes, de ez nem zsírosítja a fejbőrt, és mégsem gyógyszer (mivel azt csak kúraszerűen lehet használni). Így az enyhébb tüneteket csodálatosan karbantartja, Se gyulladás, se hámlás! Sokáig elég, és TÉNYLEG HASZNÁL!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Hanna83

2017. július 8.

Ez tényleg segít! Párszor használtam, és a viszketést, valamint a korpásodást is megszüntette. Rendszeresen nem akarom használni, mert a második összetevője az alkohol, így hosszú távon félnék attól, h túlszárítom a fejbőrömet. Azonban alkalomszerűen, kúraszerűen biztos, h használni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Nora85

2017. február 1.

Férjemnek vettem, aki gyerekkora óta küzd a korpával ősztől tavaszig. Rengeteg gyógyszertári "csodaszert" próbált, eredmény nélkül... Kivétel a Kerastase spray-je, de azt meg nem lehet már kapni... Emiatt mostanában semmit nem használt és csúnya is volt a fejbőre illetve húzódott is már neki. Google barátom segítségével találtam ezt a terméket, a gyógyszertárban is nagyon jókat mondtak magáról a márkáról így bizalmat szavaztam neki. Konkrétan 3 alkalom után semmi nem látszott a férjem fején!!! (És nem is egymást követő napokon használta, mert mindig elfelejtette...) Ki merem jelenteni: ez CSODASZER! Ilyen hatást legmerészebb álmaimban se vártam tőle. Nagyon gyorsan megszüntette a problémát, hogy nyoma sincs és külön öröm, hogy nem igényel mindennapos használatot. Abszolút megérte az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

hipofighter

2016. január 9.

Zsíros seborreás fejbőröm van, így rég kerestem egy terméket ami megszünteti a viszketést. Hajmosás után használom a kényesebb részekre és tökéletesen bevált. Nem viszket azóta :) Május környékén vettem, de még mindig több mint a fele megvan belőle. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.