Uriage

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

Korpás fejbőr intenzív kezelésére. Nyugtatja az irritált bőrt, megszünteti a viszketést és hámlást. Szabályozza a hámképződést.

Paraben-, illat- és színezékmentes.

Uriage DS Hair Lotion Spray
Ár: 3000 Ft , Eladó: gymate
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Zsoka1818

2022. július 31.

Pár nap alatt eltüntette a korpát. Nem zsírosítja a hajat sem. Ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 31.

Kiera

2022. március 5.

Seborrheás fejbőrömen sokat segít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

Seborrheás fejbőrömen sokat segít

Evko

2020. augusztus 26.

Sajnos egyáltalán nem ér semmit nekem,pedig nem is annyira brutál állapotra használom.Mikor viszket és befújom abban a pillanatban hűsíti,de utána kezdődik újra...nagy reményt fűztem hozzá pedig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Szorcsika

2020. június 16.

Kiütéses fejbőrre használom, gyorsan elmúlik tőle a viszketés. Azért adok neki négy csillagot, mert nagyon drága, és akkor hat igazán, ha naponta legalább 1-2 alkalommal befújom vele a fejbőrömet. Ahogy nagyobb szünetet tartok, visszajön a kiütés (sajnos a drága samponok ellenére is...). De tény, hogy mindig van itthon, mert ha nincs időm/kedvem hajat mosni, gyors megoldásnak bizonyul a viszketés ellen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Livomivo

2020. február 29.

Csokkenti es megszunteti a sebhorreat, kordaban tartja a tuneteket. Allando tars a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 29.

Nikki53

2018. június 30.

Nekem sajnos nem vált be pedig nagyon reménykedtem az értékelések alapján, de mondjuk alkoholtól én sem értem mit várhattam volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Alice83

2018. május 28.

Szuper..nagyon gyorsan hat megszünteti a korpát és a viszketést..először mikor használtam meglepett mert úgy éreztem h jobban viszket tőle a hajam, de igazából csak a fejbőrömbe való dörzsölés okozott egy kis "ingerlést"..ami nem tetszik h drága és gyorsan fogy..de nem hiszem h sokáig fogom használni mert már nem érzem a viszketést, tiszta a hajam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Amulette

2018. május 4.

Ez egy csodaszer! Közel 1 éve küzdöttem korpával, viszketéssel, pirosodással, olykor már nagyon fájt is, mikor véletlenül belefutottam ebbe a spray-be. Konkrétan 1 hónap használat után, úgy, hogy csak hajmosáskor fújtam a fejbőrömre szárítás előtt és bedörzsöltem, teljesen megszüntette minden problémámat. Egy ideig azt hittem, vissza fog térni, csak átmenetileg javult, mert olyan korábban is előfordult, de nem, azóta semmi. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Zsubab

2018. április 7.

Nekem pikkelysömöröm van, nem vészes, de ez nem zsírosítja a fejbőrt, és mégsem gyógyszer (mivel azt csak kúraszerűen lehet használni). Így az enyhébb tüneteket csodálatosan karbantartja, Se gyulladás, se hámlás! Sokáig elég, és TÉNYLEG HASZNÁL!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Hanna83

2017. július 8.

Ez tényleg segít! Párszor használtam, és a viszketést, valamint a korpásodást is megszüntette. Rendszeresen nem akarom használni, mert a második összetevője az alkohol, így hosszú távon félnék attól, h túlszárítom a fejbőrömet. Azonban alkalomszerűen, kúraszerűen biztos, h használni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.