Uriage

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. július 9.

Lelőhely:   patikák, online

Ez a termál krémpúder megszépíti az arc bőrét, megvédi az UV sugárzástól és környezeti szennyezőktől, és feltölti azt egyedülálló hidratáló komplexével, a védett és tökéletesen hidratált bőrért. Textúrája az arc bőréhez hasonló érzetű, természetes bevonatot biztosít, kiválóan terül, ragyogóbb és egyenletesebb arcszínt ad, mindezt maszkhatás nélkül.
Uriage Termal water powder innováció: Az első alkalom, hogy az Uriage termálvíz jótékony ásványi anyag tartalma por formulában is beépül egy Uriage termékbe. Az Uriage termálvíz, a Francia Alpok termálvize, mely kivételesen gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben, antioxidánsokban, erősíti a barriert és 100% fiziológiás, így egyszerre biztonságos és természetes. Ezért is nevezik a bőr vizének. Az Uriage Termál Központban 200 éve használt jótékony termálvíz beépül minden Uriage termékbe, hogy nap mint nap hidratálja, nyugtassa és védje a bőrt, még a legérzékenyebbet is.

Használd a reggeli arcápolás rutinod befejező lépéseként - tisztítás és hidratálást után - a száraz arcra és nyakra.

Ár: 1500 Ft , Eladó: mizantrop
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
mizantrop

2019. szeptember 4.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, aminek nagyon megörültem, mert mindig is vonzott a kompakt púder lehetősége, amit csak úgy útközben fel lehet dobni. Nagy sajnálatomra nekem nagyon nem vált be. Nem tudom, kinek a bőrére találták ki, de csak ismételni tudom az előttem szólókat: vaskos, maszkszerű réteget képez a bőrön, beleül a legapróbb pórusokba, bőrhibákba is. Ahogyan azt itt már többen írták, a benne található szivaccsal nem nagyon lehet dolgozni, nekem még egy lapos ecsettel sikerült a legegységesebben eloszlatni az arcomon. Ami még feltűnt, hogy nagyon zsírosítja a bőröm és főleg T-vonalban iszonyúan fénylik felvitel után. Hozzáteszem, hogy alapból nem zsíros a bőröm, pattanásaim nincsenek és a pórusaim is "normál" méretűek. Akkor hogy nézhet ki ez a púder egy problémásabb bőrön? Nagyon sajnálom, mert tényleg olyan kis praktikus, de maradok a folyékony korrektoroknál, BB-krémeknél... A finom illata és a praktikussága miatt adok neki 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

pankalany

2019. szeptember 2.

Tesztelésre érkezett hozzám egy példány, augusztus eleje óta próbálgatom. Por állagú púderre számítottam így meglepett a krémes állaga. Pont emiatt ki kell tapasztalni hogy mivel a legjobb felvinni, sajnos én saját szivacsával sem és blenderrel sem kaptam olyan eredményt amivel tökéletesen elégedett lettem volna, ecsettel meg aztán főként természetellenes hatást keltett. Ha a krém por állaggá változna felvitelt követően jobban tetszene. Gondos fényvédőzés ellenére az egy hónapos balatoni nyaralás miatt mégis lett egy kis színem és sajnos a színe sem passzolt, de emiatt nem vonnék le pontot, bár ahogy néztem csak egy színben kapható. Ami viszont valóban sajnálatos hogy az apró ráncocskákat és a pórusokat kiemeli (pedig esküszöm egyik terén sem kimondottan kritikus a helyzet), és vaskos érzést hagy maga után. Főként így nyáron jóval könnyedebb, kevésbé fullasztó érzésre vágytam és sajnos elég gyorsan 1-2 óra alatt át is fényesedik, további púder felvitele ugyan gátolná vagy legalábbis elodázná a diszkógömb-fej kialakulását, de hát akkor meg pont a lényeg veszik el, hogy csak egy könnyed kompakt púder és mehetek a dolgomra... Ajándék lónak ne nézd a fogát, de hát itt pont ez volt a feladat szóval bocs, de nálam ez egy nagy nem. Udavriaskodhatnék azzal hogy a csomagolás amúgy jól átgondolt, és tetszik hogy a tükör nem a kompakt tetejében van, hanem a csomagolást két részre osztja egy műanyag fül, és fölül ezen csücsül a saját szivacs, az alsó felébe pedig a tükör van applikálva majd a kompakt alján maga a termék, így szuperbiztonságosan és higénikusan utaztatható, bárhol, bármikor előkapható, de ezt figyelembe véve sem gondolom hogy jó szívvel ajánlanám. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Alexa1993

2019. augusztus 17.

Bár púdernek hívják, én inkább fedését tekintve is CC krémnek nevezném. Nagyon pici fedése és bőrtökéletesítő hatása van. Mivel púder ezért egy por állagú termékre számítottam, de ez egy krémes termék. Szerintem por vagy kőpúdert kell felé használni, hogy tartósabb legyen. Nyári melegben kb 3-4 órát bírt ki a kombinált bőrömön, utána szinte az egészet leizzadtam. Télen kíváncsi vagyok, hogy teljesít, akkor updatelek. Szuper, hogy van benne 30-as fényvédelem, bár én minden alkalommal használok alá 50 SPF-es arckrémet. próbáltam eldolgozni blenderrel és ecsettel is, nálam az ujjbegyes megoldának volt a legszebb végeredménye. Mindent összevetve az árát sokallom, teljes áron nem hiszem, hogy megéri, de jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

PiciBia

2019. augusztus 15.

Tesztelésre kaptam egy ilyen terméket, és igazából nehéz megfogalmazni, hogy milyen. Egyrészt tetszik az, hogy könnyed a textúrája, szépen kisimítja a bőrt, egységesít egy alap fedéssel, nem szárít. Másreszt, nagyon nehéz volt számomra szépen felkenni és eldolgozni, beauty blenderrel sikerült talán a legjobb eredményt elérni, viszont ami a legjobban zavar az az, hogy elképesztően zsírosodik tőle a T vonalam, ami egyébként egyáltalán nem jellemző a bőrömre, a tartóssaga szerintem elég gyenge, délutánra már kb. nyoma sincsen.. Összességében szerintem nem egy rossz termék, nagyon jó az ötlet, de még van hova fejlődnie az Uriage-nek ezen a téren. Ha már púder, akkor nem kellene ennyire fényesnek és zsírosnak hatnia a bőrön, nem kellene kiemelnie a ráncokat, beleülnie a pórusokba stb., pláne ekkora összegért...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

lidol

2019. augusztus 8.

Ami a bőrtípusomat illeti kombinált+érzékeny.
Nincsenek se tág pólusok,se bőrhibák. Az egy-két mimikai ráncom az,ami általában eldönti egy alapozóhoz való viszonyom,mivel nekem az az egy rigolyám van,hogy egy adott termék beleül-e ezekbe a kis ráncokba,avagy sem.
Ez a krémes alapozószerűség egyszerűen nem akar velem kompatibilis lenni! A T zónám tocsok fél órán belül,nem szeretem a matt alapozókat,de ettől úgy fénylik az egész arcom,mint Salamon ****. A bőröm szinte fuldoklik alatta...és iszonyúan kihozza a ráncaimat. Pedig a színe, az illata,az állaga, maga a kiszerelés is számomra tökéletes. Nem vonnék le ennyit,ha legalább az ára nem lenne ilyen magas.😫

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Ami a bőrtípusomat illeti kombinált+érzékeny.

Odil

2019. augusztus 6.

Hm. Hmhm.
Kedvelem, de nem értem teljesen ezt a terméket, és még kevésbé értem, hogy ennek ellenére miért kedvelem.
Ez egy púder formájú színezett, fényvédős hidratálókrém, ami sárga.
Utóbbi kvalitása szerencsére nem érvényesül: Olyan sápadt barackszínem van, amit a hazai alapozóforgalmazók ritkán értelmeznek, ennek ellenére a felkenés utáni pillanatban úgy simul bele a bőrömbe, mintha mi sem történt volna.
A fedése az az a minimális, ami egy enyhébb pírt sem fed el, azonban a pórusokat igen - szerencsére olyan szép éppen a bőröm, hogy ez teljesen rendben van, különben indulhatna a korrektorparti. Egységesítést kevéssé vettem észre.
A napocskától csinosan megvéd és nagyon kellemesen, minden irritáció nélkül hidratálja órákra a száraz, vízhiányos, érzékeny bőrömet. Melegben is kibír 4-5 órát, a korrekció pedig kellemes, problémamentes, gyors és puha.
Bár púderezek rá, szerintem magában is még tolerálható bőrfényt ad, kicsit harmatos finish-ű.
Szeretek utána nyúlni, hiába sárga, és hiába nem értem igazán, hogy ez most mivel jobb nekem, mint a fényvédő + BB krém kombóm, de valószínűleg soha nem értékeltem eléggé az egyszerűséget, a csak pik-pak valamit magamra dobok, és már futok is dolgot, amit ez a termék csodásan hoz - már, ha a bőrünk gyönyörű, vagy pont nem érdekel minket, ha nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Hm. Hmhm.
Ez egy púder formájú színezett, fényvédős hidratálókrém, ami sárga.

sztike

2019. augusztus 5.

Jaj...:/ Én úgy örültem, amikor végre megkaparintottam, mert elég régóta szerettem volna egy kompakt alapozóféle terméket, hogy a nap folyamán meg tudjam igazítani a sminkem, de ő sajnos nem az igazi. A legproblémásabb területem az orrom, onnan kopik meg mindig az alapozó részben az orrfújások miatt, részben pedig azért, mert itt a legolajosabb a bőröm. Ez a termék kissé zsíros hatású, emiatt kb. ugyanúgy jártam vele, mint az Yves Rocher BB krémjével: az orromon csak maszatos, foltos valami lesz, mindegy mivel és meddig próbálom eldolgozni. Próbáltam csak aláhidratálással, próbáltam primerrel, próbáltam a saját szivacsával (ez egész jól működött), háromszög alakú szivaccsal (szörnyen csúnya lett vele) és kabuki ecsettel ( ez utóbbival tudtam még a legelfogadhatóbb eredményt produkálni az orromon). Az eredmény mindig ugyanaz: ha fed, akkor foltos, csomós, ül a festék a bőrömön, ha megpróbálom eldolgozni, lejön. Ez egyébként csak az orromon és az orrom melletti területen van így, az arcom többi részével kompatibilis, szóval úgy tippelem, a zsírosabb, tág pórusú bőr nem az ő asztala. Részemről itt az "all skin types" ígéret megbukott, de normál bőrön jól működhet. Nem szárad le, ezért szerintem kell rá a púder, de azzal együtt sem túl tartós. A színe elég sötét és sárgás, a nyári színemmel kompatibilis, de többeknek problémás lehet. Összességében nem egy rossz termék, de nagyon nem az én bőrömnek való, ettől függetlenül táskába dobálósnak, "tűzoltásra" megtartom, de a L'Oreal Infallible alapozóm nyomába sem ér, hiába körözi le árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

nine

2019. augusztus 5.

Nyárra, alapozó helyett tökéletes alternatíva.
Kellemes, könnyed viselet, jól korrigálja az apró bőrhibákat, elszíneződéseket. Finom, nem túl erős "tisztaság illata" van. Külön pozitívum, hogy nem szárítja a bőrömet, hanem a fényvédelem és színkorrekció mellett, még hidratál is.
Azért adok "csak" 4 csillagot, mert a kompaktban lévő kis szivaccsal nem mondhatnám, hogy a legjobb a felvitel, de persze ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Nyárra, alapozó helyett tökéletes alternatíva.

olahmarta

2019. július 14.

Kb 3 hete használom. Eddig teljesen meg vagyok elégedve vele. Kellemes viselet a bőrön, kiegyenlíti a bőr egyenetlenségeit. Nincs maszk hatás. Szerintem van olyan jó, mint egy könnyű alapozó fluid. Eddig egyetlen URIAGE termékben sem csalódtam. Szerintem nagyon jók!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Cristike

2019. július 5.

Teljesen véletlenül vettem meg, még itt sem találtam róla véleményt. A pirosas bőrömre kifejezetten szuper a picit sárgás árnyalata. Nyáron nem sok mindent bírok el az arcomon, de ezt kifejezetten szeretem. többször újra kell kenni, mert ebben a melegben leolvad egy idő után az arcomról, de gondolom olyan nem is létezik ami a 35fokot bírja. a hidratáló hatást annyira nem érzem, mert alapból vízhiányos a bőröm, és alá nem teszek semmit, de így önmagában hidratálásra nem elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.