Uriage

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Intim mosakodó gél irritációk, fertőzések esetén. Antimikrobális hatása segíti a női intim flóra egyensúlyának helyreállítását. Ajánlott: irritált nyálkahártya, fertőzések, viszketés, kellemetlen érzés, esetén. Időszakos használatra. Segít helyreállítani a megfelelő flórát, gyorsan enyhíti az irritációt és a viszketést.

karaibrahimgil

2017. január 7.

Akció keretében jutottam hozzá, gondoltam, kipróbálom. Problémáim előtte és tőle sem jöttek elő. Friss érzetet nyújtott, és szimpatikusabb, mint a drogériák hasonló kínálata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

sziszi72

2015. április 26.

Nekem a nődokim ajánlotta a gombás fertőzésemre külsőleg. Nagyon megnyugtatta az intim részeket, egyáltalán nem szárított ki. Egy hétig használtam, eltettem arra az időkre, ha esetleg megint problémám lesz. Én nagyon megszerettem ez a márkát és tök jó, hogy nekik találtam egyedül intim cuccaikat. Egyébként jelenleg a 200 ml-es lila Uriage Gyn-Phy-t használom, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.