Uriage

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sttramara, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló és helyreállító stift, mely megnyugtatja és védi az ajkakat a mindennapi káros hatásokkal szemben. Gazdaságos, hosszan tartó hatású, nem törik, nem olvad. Kellemesen krémes és gazdag textúrával. Az ajkaknak egészséges fényt ad.

• A shea vaj intenzíven táplálja és védi az ajkakat a külső káros hatásoktól.
  • A borágó olaj helyreállítja, regenerálja a károsodott, érzékeny ajkakat.

Reku90

2021. június 2.

Titan dioxid mentes ajakapolot kerestem, akkor talaltam ra erre a fantasztikus termekre. Korabban mindig szinezett ajakapolokat hasznaltam, szerettem, hogy adnak kis szint az ajkaimnak, igy azert picit tartottam tole, hogy ezt folkenve, hogy fogom magam erezni.
Nos, szuperul! Kicsit teltebbnek erzem az ajkaimat, gyonyoruen hidratal, ad egy enyhe egeszseges fenyt. Nem tul zsiros, de nem is kenodik le olyan gyorsan. Bar azt irjak, van benne parfum, en semmilyen illatot nem erzek. Egyszeruen tokeletes, biztosan ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

gyorfiagica

2021. április 14.

Nagyon szeretem. Előtte Carmexet használtam, az semmit nem ért csak szárazabb lett tőle az ajkam. Szépen hidratál és kellemes a viselete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

juditjanka

2021. március 19.

Drága ahhoz képest, hogy sokkal jobb egy Himalaya vagy egy Carmex. Az illata idegesítő volt felkenve, pedig megszagolva alig érezhető, enyhe és kellemes is amúgy, valamiért mégis zavart. Viseletre sem volt a kedvencem. Ár-érték arány és hatás miatt 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

zoja

2021. január 26.

Nem jó, nem rossz, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Nem jó, nem rossz, semmi extra.

Odriuss

2020. április 16.

Imádom :) sok ajakápolóval próbálkoztam eddig, de szerencsére megtaláltam őt és most már nem is engedem el :) az ára kicsit húzós, de sokáig elég. Abszolút hozza a márkára jellemző tulajdonságot. Nem cserepesít, jól hidratál, télen is megállja a helyét, nincs illata, amit én kifejezetten szeretek benne. Ha elfogy biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

PrincessBell

2020. március 30.

Illatra, állagra pontosan olyan, mint a régi régi szőlőzsír. A tartója strapabíró, jól hidratál télen is, viszonylag ritkán kell újrakennem a számat vele.
Nekem ő nyert a hasonló kategóriájú ajakápoló között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Nekem ő nyert a hasonló kategóriájú ajakápoló között.

NRbk24

2020. február 20.

Már nem tudtam mit kenjek a száraz, cserepes, vérző számra, gondoltam kipróbálom. 1 nap alatt segített rajta, úgyhogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

szandi08

2020. január 5.

Szinte az egyetlen ajakápoló, ami nekem bevált. Nem érzem, hogy szárítana, nyilván nem egy csodaszer, nem varázsol tökéletes ajkakat, de gyorsabbnak érzem a hidratálást, mint bármelyik másiknál. Negatívum: parfüm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

médea

2019. július 14.

Sajnos nem vált be, nem venném újra, jobb hidratálásra számítottam, éppen nem szárította ki a szám, de felváltva használtam más ajakápolóval. Nekem a sokkal olcsóbb Blistex vagy Bebe ajakápolók sokkal jobban hidratálnak. Csak kíváncsi voltam, hogy mit tud egy drágább ajakápoló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Szancsa

2019. június 26.

Kiválóan hidratal, főleg így nyáron ha huzamosabb ideig a napon tartózkodom. Kicsit zsíros de hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate, Ascorbyl Palmitate