Uriage

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: blackspot, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Uriage Hyséac R regeneráló és hidratáló krém a pattanások kezelése által kiszárított és irritált bőrre

Alkalmazza reggel és / vagy este alaposan megtisztított, száraz bőrre.Mindennapi használatra. Hipoallergén, nem mitesszerképző, olajmentes.

• Uriage Termálvíz
  • Cerasterol-2F
  • TLR2-REGUL
  • Fügekaktusz kivonat

Timicy

2018. november 22.

Nappali krémként használom tonizálás után a nyakamra és a mellkasomra is (sajnos ezek is problémás részek), ugyanis kevert, de érzékeny bőröm van.
Hajlamos vagyok túlszárítani a bőrömet a kezelésekkel, így ez a krém vissza tudja adni a természetes színét, fényét.
Gyorsan beszívódik, de hajlamos vagyok túl sokat felkenni az arcomra, ami miatt néha kifénylek.
Nem 100%-os csodaszer és folyamatos használatot igényel, de ez az egyetlen krém, amit nem szeretnék a 2. hónapot követően lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

bakocsenge

2018. március 14.

Hát csakis éjjeli krémként tudom használni, annyira testes krém. A bőröm szinte azonnal "beszippantja". Az illata kissé patikás, elég erős. Nem vagyok még elájulva tőle, pedig a habzó lemosójával együtt használom. Az sokkal jobban tetszik. Akcióban vettem, teljes áron kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Eple

2017. március 23.

Én a lemosójával együtt használtam. Csodát nem tett, gyorsan beissza a bőröm de nekem valamiért ahogy a lemosó használatával is jobban zsírosodott a bőröm emiatt elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.