Uriage

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: blackspot, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Uriage Hyséac R regeneráló és hidratáló krém a pattanások kezelése által kiszárított és irritált bőrre

Alkalmazza reggel és / vagy este alaposan megtisztított, száraz bőrre.Mindennapi használatra. Hipoallergén, nem mitesszerképző, olajmentes.

• Uriage Termálvíz
  • Cerasterol-2F
  • TLR2-REGUL
  • Fügekaktusz kivonat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gina23

2021. április 10.

Erre csak annyit tudok írni, hogy "nem nagy szám", olyan kis tessék-lássék krém. 3 csillagot kap, mert rosszat nem tett, de majdnem mint halottnak a csók, legalábbis az én bőrömnek..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

macsekocska

2021. április 2.

Sok hónapig használtam, többször is újravettem, de nem igazán vált be, és egyre jobban elkezdte irritálni a bőrömet, pattanásokat okozott, még a T-vonalon kívül is csípett, pedig ott kevésbé érzékeny. De azt szerettem, hogy egy könnyű krémecske, hamar beszívódik, és csak minimális zsíros érzetet hagy maga után reggelre. Viszont nagyon parfümös, valószínűleg ezért nem bírtam, szóval extra érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Timicy

2018. november 22.

Nappali krémként használom tonizálás után a nyakamra és a mellkasomra is (sajnos ezek is problémás részek), ugyanis kevert, de érzékeny bőröm van.
Hajlamos vagyok túlszárítani a bőrömet a kezelésekkel, így ez a krém vissza tudja adni a természetes színét, fényét.
Gyorsan beszívódik, de hajlamos vagyok túl sokat felkenni az arcomra, ami miatt néha kifénylek.
Nem 100%-os csodaszer és folyamatos használatot igényel, de ez az egyetlen krém, amit nem szeretnék a 2. hónapot követően lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

bakocsenge

2018. március 14.

Hát csakis éjjeli krémként tudom használni, annyira testes krém. A bőröm szinte azonnal "beszippantja". Az illata kissé patikás, elég erős. Nem vagyok még elájulva tőle, pedig a habzó lemosójával együtt használom. Az sokkal jobban tetszik. Akcióban vettem, teljes áron kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Eple

2017. március 23.

Én a lemosójával együtt használtam. Csodát nem tett, gyorsan beissza a bőröm de nekem valamiért ahogy a lemosó használatával is jobban zsírosodott a bőröm emiatt elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.