Uriage

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: angelcare, az összetevőket feltöltötte: sziszi72, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidratáló, nyugtató krém zsíros bőrre. Akne terápia által irritált, kiszárított bőr újjáépítésére és kiegészítő kezelésére. Olajmentes, könnyen felszívódik, nem csillog. Rendkívül gyorsan és hoszan hidratál. Paraben- és szinezékmentes, hipoallergén.

Kiszerelés: 40 ml

HelloKitty10

2018. október 15.

Ha lehetne én 10 csillagot adnék ennek a krémnek. Nagyon sok krémet kipróbáltam a száraz és olykor pattanásos bőrömre, de mindegyikre valamennyire allergiás voltam. Ez az egyetlen krém amit használni tudok és nem lesznek tőle pattanásaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

adra

2018. február 13.

Nem túl kellemes a felvitele, ragacsos és nehezen szívódik be, akció keretén belül vettem belőle 2 tubussal, kb. 4 hónap alatt használtam el a kettőt. Jó jó, de semmi különös. Erős 3as. A mizon hialurionsavas hidratálóját sokkal jobban szeretem, könnyed formula, reggelre kisimít.. <3
Ha ez az uriage fele ennyibe kerülne, talán újravenném .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Ha ez az uriage fele ennyibe kerülne, talán újravenném .

Mjölnira

2018. február 3.

Hát ez egy tök jó termék, legalábbis számomra. Mivel a drogériás krémek nem használtak, komolyabb termék után néztem. A bőröm folyton hámlott, de ahogy ezt elkezdtem használni tök puha lett és a hámlásnak azóta nyoma sincs. A krém állaga is jó szerintem, könnyen beszívódik, egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

mLK235

2017. március 3.

Kipróbáltam, viszont nem elegendő a mennyisége ahhoz hogy újra vegyem, ameddig el nem kezd normálisan hatni. Hidratálni nekem kb annyit hidratált,mint egy sima olcsóbb hidratáló semmi extra, mást nézek inkább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 3.

lloori

2017. február 19.

Az első hidratáló krémem, amit folyamatosan, rendeltetésszerűen használtam. Véletlenül jutott hozzám ez a fajtája, a toléderm hidratálót szerettem volna megvenni, de anya ezt hozta. Ha már ez akne terápia által kiszárított bőr kezelésére jó, használgattam mellé az Akneroxid nevű krémet is. Mostanában szebb a bőröm, de nem hiszem, hogy kifejezetten ezeknek tudható be.
Mindenesetre a hidratálóról: elég sűrű az állaga, nehéznek tűnik nekem elsőre, viszont nagyon könnyen eloszlatható a bőrön, kevés is elég belőle, ezért kifejezetten tartósnak mondanám. Én 3 hónapja biztosan használom, még mindig lehet belőle kicsikarni. Az adagolója higénikusabb, ami nagyon tetszik, viszont mint írtam, előfordul, hogy nehezen lehet belőle elővarázsolni az anyagot. Az én arcomon lassan szívódik fel, és 10 percig fura érzetet hagy maga után. Ha sietek reggel, nem szoktam sminkalapként használni, én azt vettem észre, hogy gyengít is az alapozómon.

Mindent összevetve szerintem korrekt kis termék, de egyelőre nem veszem újra. A Tóléderm társával, vagy a Clinique Moisture Surge-el fogok próbálkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Aidyn3

2017. január 7.

Egy használaton vagyok túl, egyelőre nagyon jól működik, nem zsírosít, nem ragacsos, gyorsan beszívódik. Majd jövök update-tel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Chrissy

2016. augusztus 14.

Hámlasztókat használok, AHA-t és BHA-t is, plusz mellé retinolos (tretinoin) krémet, s ha túlzásba viszem, akkor a bőröm erősen hámlik, kipirosodik....erre kerestem megoldást. Minden nyavalyát rákentem, aminek a leírásában szerepelt a nyugtatni alapszó valamely ragozott vagy ragozatlan alakja. Némelyiktől átment szopránba a hangom, úgy csípett. Aztán megrendeltem ezt a netről akciósan. Nem csíp. Igen, kicsi zsíros réteg marad utána, szerintem a Shea vaj miatt. Éjszakai krémnek használom, úgyhogy nem zavar. Csillapítja az égő-húzódó érzést, tényleg nyugtatja a bőröm. A hámlást nem szünteti meg, gondolom, ha elindul egy ilyen folyamat, akkor az már végbemegy, a sérült (sav által lemart) bőr már mindenképpen leválik. De legalább nem fájdalmasan. Nappal fényvédő alá is kenek belőle a pirosabb, szárazabb foltokra.
5 csillagot adok neki, mert egyelőre ez a legjobb cucc, amit túlhámlasztásra használtam.
Parfüm meg tényleg nem kénekel bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Parfüm meg tényleg nem kénekel bele.

VidamRt

2016. május 27.

Acne-terápián átesett bőrnek kötelező!
1-2 használat után megszűnt a hámlás és a fájdalom. A mai napig éjjelre használom, mert jól táplál de nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Acne-terápián átesett bőrnek kötelező!

nashko77

2016. március 3.

UP: ha először 5 csillagot adtam, most 6ot adnék... A szétroncsolódott arcom csak akkor nem fáj, ha ezzel kenem be. Nagyon jól nyugtatja a bőrt. * Az aknemycin mellé vettem, gyógyszertárban ajánlották az ajándék kis micellás vízzel együtt, 2500 ft volt a kettő. 2 hét használat után elmondhatom, hogy nem volt még jobb arckrémem, lepipálja a niveát és az yves rochert is. Plusz: egy a garnier bb miatt kijött komisz, gyulladt és elég nagy dudort is levitte egy éjszaka alatt, pedig az még az aknemycinnek sem sikerült. Pattanást soha nem okozott. Borsónyi adagot szoktam felvinni, néha picit kevesebbet, de nekem nem fénylik tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

nurdy

2016. január 26.

Akneroxid mellé adta a patikus néni. Enyhén száradt csak ki a bőrőm az Akneroxid használata mellett. Vagy emiatt a krém miatt vagy tényleg nagyon zsíros a bőrőm. Megkapja a max pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gombaellenes tartósítószer.