Uriage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2020. május 14.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Queen16

2020. november 14.

A nagy kiszerelést fogtam ki a kis áron szoval jo kis fogás.. kellemes amikor át mosom vele az arcom nem érzem hogy száritaná, sminkelés krémezés előtt át törlöm vele az arcom jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

Martincsa

2020. január 17.

Már a második nagy tubist használom el lassan belőle. Igaz, a szempillaspiralt nem 100 %-osan szedi le, de ha picit áztatom, nagyon jól működik. Az arcom frissebb, üdébb, nem irritàl és hál Isten nem vagyok pattanásosabb vagy mitesszeresebb sem, sőt, nekem kevesebb is lett azóta. A bőröm nem fénylik át és sokaig matt marad.
Én nagyon szeretem, nekem ez tényleg bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Én nagyon szeretem, nekem ez tényleg bevált.

biacsinora

2019. július 18.

Használat után nem lesz “csillogó”, zsíros a bőr. Kellemes az illata, nem szárítja a bőrt! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

nemethdorcy

2019. május 30.

Egy tubussal használtam el belőle. Szerette a kombinált bőröm. Reggelete inkább tonikkénk használtam, sminklemosásra kevés volt. Szépen tisztított, elégedett voltam vele, de áttértem egy másik termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Alaya

2019. május 26.

Egy kedves ismerősöm (aki gyógyszertárban dolgozik) ajánlotta a terméket, mert még mondom őszintén, elvesztem a nagy választékban. Nem bántam meg, hogy ezt a terméket választottam! A bőrömet szépen tisztítja, a sminket is leszedi. Használat után nem fénylik a bőröm. Csak ajánlani tudom kombinált bőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Bedo169

2019. március 13.

Kombinált bőrre kiváló, egyedül a szemsminket nem viszi le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Kombinált bőrre kiváló, egyedül a szemsminket nem viszi le.

Yubaba

2019. január 23.

Télen nem nagyon működik nálam mert ilyenkor nagyon száraz a bőröm de tavasszal egy csoda. Nekem bevált és újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Hester

2019. január 19.

A többiek véleményéhez hasonlóan én is azt mondom, hogy a csatát a Bioderma (sensibio) nyerte akkor is, ha ezt a terméket konkrétan a zsirosodó bőrömre vettem. Nyáron kezdtem használni, de nem sikerült teljesen lemattítania az arcom, így tonikkal is próbálkoztam mellette. Plusz pont azonban, hogy télen nem szárít és a hidegtől hámló, száraz részeket sem irritálja. A sminkkel is megbirkózik, de lehetne hatékonyabb. Összegezve: ajánlom, majdnem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

ninully24

2018. november 16.

Nagyon szeretem:) Ha nem ezt hazsnálom zsírós, csillogó nem szép a bőröm... De ez határozottan jó neki :) 5 csillag =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Katalin1211

2018. november 12.

A múlt héten vettem a gyógyszertárban a patikus hölgy ajánlására. Bár még nem sokat használtam, de a sminket tökéletesen eltávolítja és nem szárítja egy kicsit sem az arcomat. Remélem hosszú távon is poztív tapasztalataim lesznek a termékkel kapcsolatban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.