Best of Beauty 2019

Uriage

Ár:   4195 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, hidratáló összetétele csökkenti a szem környékén a kiszáradás következtében megjelent finom vonalakat. Csökkenti a sötét karikákat és a szem alatti táskákat. Felerősíti a szemkörnyék ragyogását. Használatával a bőr tökéletesen hidratált, felfrissült lesz.

• Uriage termálvízben gazdag összetétele helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevői segítségével folyamatosan maximumon tartja az epidermisz hidratáltságát.
  • Regenerálja a bőr hidratáló mechanizmusait.

Hipoallergén, illatmentes.

ggsmgy

2019. április 11.

Legyünk őszinték... nagyon kevés az a termék, amely a már kialakult karikákkal vagy ráncokkal tud valamit kezdeni. Ez sem ilyen.. hidratál és kész, könnyed gél állagú, könnyen felvihető szépen beszívódik aztán ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

syrin

2019. március 30.

Most épp keresem, mert vagy otthon hagytam, vagy elvesztettem a reptéren, esetleg a jegyzeteim alatt bújkál, mindenesetre ugyanazt tudom róla mondani, mint a Bioderma Sensibio szemkörnyékápolóról: "Azt hozza, amit minimálisan elvárnék egy szemkörnyékápolótól. Ha lehetne, 3,5 csillagot kapna, de üsse kavics, legyen 4. Kellemes az állaga, de nem hagyott bennem mély nyomot, next."

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Tildi

2018. november 12.

Szeretem a márkát de nekem ez a termék nem vált be :( Picit hidratál de olyan kis semmilyen. Nem érzek semmit a használata után pedig már majdnem a tubus végén járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Yushika

2018. április 10.

Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik és láthatóan táplája a reggel nyomódott kis bőrömet. Nem használtam még másik szemkörnyékápolót, így nincs viszonyítási alapom, de nem érzem száraznak a szemkörnyékemet és élettel teli fénye lesz ott, ahol bekentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

bokri28

2018. február 7.

Egy Pixibox-ban volt a krém, akkor kezdtem el használni. Nagyon szeretem, mert könnyű az állaga, gyorsan beszívódik és utána pihe-puha a bőröm. Amíg tart, addig biztosan használom, szerencsére elég kevés kell csak belőle. Ha akciósan elérhető lesz, maradok ennél a kis krémnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Bradshaw

2017. október 17.

Olyan mintha valami szilikonnal kenegetném magam. Soha nem szívódik be rendesen. Én úgy vagyok vele, az a krém amit a bőr nem issza be 2 percig, már soha nem is fogja. Én nem vettem észre sok változást. Azért használom, hiszem hogy valami jót azért csak teszek vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

csevi22

2017. október 15.

Csodaszer, nagyon karikásak és fáradtak a szemeim. Egy kicsi ebből és egyből "felébred" és felüdül a bőröm, plusz nagyon sokáig elég, viszont elég drága..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Black Fairy

2017. október 8.

Hidratál...de nem szívódik be rendesen, rásminkelni nem tudok, mert legörög, illetve ha nem érek hozzá is elkezd lehámlani rólam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

CeCeDrake

2017. augusztus 27.

Egyszer valami szépségboxban volt, egyszer kaptam arckrém mellé ajándékba, egyszer meg megvettem. Nem csinál semmit. Hidratál, oké. Viszont van olyan olcsóbb termék, ami töredék áron csinálja ugyanezt. Mondjuk egy fokkal jobb, mint a Bioderma Sensibio szemkréme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Kremcica

2017. július 18.

Mint szemkörnyékápoló nem egy nagy eresztés, hidratál kicsit hűsítő de kb ennyi. Viszont én mint szérum használom az arcomra hidratáló alá most nyáron elég. Kicsit fura szaga van, elég mű de viselhető. A többi dologgal amit felkenek nem vesz össze. Elhasználom ha már van de többet vártam tőle, főleg hogy a termékcsalád többi tagja egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitol, Glucose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.