Uriage

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Túlérzékeny, száraz arcbőr ápolására. Fokozza az érzékeny bőr toleranciáját, intenzív tápláló, hidratáló, nyugtató hatású.

Magasan tolerált: illat-, alkohol-, paraben- és színezékmentes.

picur0306

2020. november 15.

Iszonyatosan szereti az érzékeny,illatanyag allergiás,száraz és néha pattanásos bőröm. Nagyon örülök, hogy rátaláltam :) Éjszakára a Xémose-t szoktam használni, hiába nappali krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Szisszka

2019. július 2.

Hetekig bújtam az internetet, hogy találjak egy jó hidratáló krémet a vízhiányos és jelenleg nagyon száraz bőrömre. Rengeteg jónak tűnőben már a második összetevő szilikon amitől én rosszul vagyok, nem bírom. Ebben minimális van, nem zavaró egyáltalán. Nagyon jól hidratál, kicsit zsírosabb krém, az első fél órában picit fényesebb az arcom tőle de aztán ez teljesen megszűnik. Ha minden így marad tutti újra veszem.

Update: Azóta is ezt használom, viszont egy hete váltottam, ezt használom éjszakai krémnek és nappalra a kevésbé száraz bőrre valót. Még mindig imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Yubaba

2019. március 25.

Tökéletes arckrém nappalra és éjszakára is, 3. tubust használom és azóta egy csoda a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

sophienyuszi

2018. szeptember 19.

AZ ARCKRÉM számomra. Használtam előtte a normál bőrre valót is, viszont ezt sokkal jobban szeretem, jobban hidratálja a vízhiányos bőrömet, a szeborreás foltokat is szépen rendbe hozta. Nekem mást nem is tud elviselni az arcom már, olyan régóta használom, minimum hatszor újravettem már, főleg az akciókat érdemes kifogni, amikor a második terméknek felét elengedik Uriagéknál. Szeretek rá sminkelni is, sokat használom a Catrice HD Liquid Camouflage alapozóját, azzal jóban vannak, szép szaténos a végeredményük együtt. Nem hiszem, hogy mostanában fogom lecserélni, lassan megint újra kell vennem. Pro tipp, vágjátok szét. mert amikor azt hinnétek már elfogyott a kence, még egy hétig simán lehet kenegetni a tubus oldalán és a nyomókájánál összegyűlt maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

nemrozsa

2018. április 27.

Éjszakai krémnek vásároltam és használom, kis tubusos, de hónapokig elég. Teszi a dolgát, de nem estem nagy szerelembe vele. Száraz arcbőrömnek kicsit kevésnek érzem, nem vettem észre, hogy jobb lenne tőle, sőt itt-ott piros foltok is kijöttek a bőrömön (lehet, hogy a nappali testvérétől, mert most mindkettő esetében Uriage krémet használok). Nem vásárolom újra, erősebb hidratálóra van szükségem, a Bioderma Sensibio Rich krémjének szintjét nem éri el egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

opalina

2018. április 22.

A tökéletes arckrém. Semmi mást nem visel el a bőröm, évek óta ezt használom. Ha spfet tartalmazó változata is lenne, nagyon örülnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

FloraF

2017. november 21.

Nagyon szeretem, azért vettem meg ,mert a normál bőrre valo változata nem elég hidratálo télre. Ez szépen hidratál és tökéletes nagyon érzékeny bőrre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Hanna83

2017. június 30.

Nekem ez kevés volt, nem hidratált eléggé, nem szerettem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Nekem ez kevés volt, nem hidratált eléggé, nem szerettem használni.

niki33

2017. június 28.

Most kezdtem el használni, de abszolút kedvenc:) Minden jó benne: az, hogy minden mentes, és nagyon könnyen beszívja a bőröm.
Szerintem majdnem egész évre jó lesz, télre lesz egy kicsit kevés, de amúgy szuper kis krém.
Update: Azt hiszem, hogy a szemèlyèben megtaláltam a tökéletes arckrèmet, ami minden-mentes. Tèlre sem lesz kevès, pont jó:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

nniki

2015. május 5.

jó érzékeny bőrre is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 5.

jó érzékeny bőrre is

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.