Uriage

Ár:   1985 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilko95, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   1985 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Illatmentes ajakápoló stift száraz ajkakra, mely hosszantartóan hidratál, táplál, véd és regenerál. Shea vaj tartalma intenzíven táplálja a száraz ajkakat. C- és E-vitamin tartalma anti-oxidáns és szabadgyökfogó képességével véd a külső agresszióktól. Hialuronsav tartalma hosszan tartóan hidratálja a száraz ajkakat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

keralexa

2021. április 19.

Szeretem, jól rendbehozza a kicserepesedett ajkaimat. Mindig van egy a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Buklika

2021. március 17.

Első benyomás: retro ajakír patikai kivitelben és eredetileg drágán.
Update: odavagyokértemegvissza 2x. Eddig csak natúrkozmetikumokat kentem a számra (Alverde, Terra Naturi, Manna), de egyik sem olyan jó, mint ez. Ez igazán hidratál, nem csak felpuhítja a tetejét, hogy aztán jól kiszáradjon... Szolid fényt ad a számnak, és amióta használom, nem cserepesedik ki, szuperül ápol! +2*

Update: továbbra is nagy kedvenc, de a kék kupak nagyon gyenge, silány minőség, még csak 2-3 hete használom, de már be van repedve, pedig vigyázok rá, és az előzőt is csak a ragasztószalag tartotta egybe. Ciki egy ilyen brandtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Első benyomás: retro ajakír patikai kivitelben és eredetileg drágán.

Csilla_Csilla

2021. február 10.

Elmondhatom, hogy szinte az összes Uriage ajakápolót próbáltam már az évek alatt (most is van kettő tubus a táskámban) és azt kell, hogy mondja, eddig ez szerepelt a leggyengébben. Nagyon kevésnek érzem a hidratáló hatását és a teljesítményéhez képest elég soknak az árát. Emiatt sűrűn is kell használnom, de az se segít a helyzeten. Szinte csak addig tart, ameddig felkenem. Nem érzem teljes pénzkidobásnak, de ajánlani se tudom jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

2020Reg

2021. január 21.

Eddig allergén mentes, de drogériákban kapható ajakírt használtam.
Az itteni értékelések miatt választottam most ezt a többi lehetőség mellett, egy komolyabb, megbízhatóbb termék reményében.

Sajnos nem vagyok jó véleménnyel róla. Amikor felkenem, addig kellemes, amíg rajta van, de ennyi. Nem ápol, nem hidratál, csak éppen gyors-segélynek jó. Nekem nem tud többet, mint anno emlékeim szerint egy Labello. Többet vártam ennyi pénzért.
Csak az anti-allergén összetétel miatt adok ennyi pontot, amúgy ennél kevesebbet érdemelne szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Eddig allergén mentes, de drogériákban kapható ajakírt használtam.

Qwerty

2020. szeptember 26.

A ricinusmentes ajakápolók halmozójaként azt kell mondjam, nem vagyok meghatva a teljesítményétől. Megvettem ezt is, és a vaníliaillatú párját is, de kár volt. Nincs rommá száradva a szám, de ezzel sem boldogul. Rákenem, rajta van, ennyi. Nem puhítja, nem ápolja, nem szívódik be, semmi más, csak egy zsíros valami a száraz bőrön. Többnyire megunom és letörlöm. Egyetlen pozitívuma, hogy napi egy használattal nem rontja tovább az állapotot, de ha már 2-3x kenem, szárít.
Az amúgy tökéletes carmex helyett kerestem volna valamit, amiben nincs a számomra totál felesleges fényvédő, de ez sem lett befutó. Majd fogmosás előtti "impregnálásra" fogom elhasználni, ahogy az összes hasonlót, hogy a fogkrém ne szárítson még jobban. Ehhez nagyon drága volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

oznob64

2020. szeptember 4.

Kiváló összetevők, testvérével ellentétben parfümmentes, jól és tartósan hidratál, kényelmes viselni. Valószínűleg mindig ezt fogom használni, bár sajnos elég drága, de legalább lassan fogy napi többszöri használattal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Nilatka

2020. január 22.

Kedvenc ajakápolóm. Többnyire este használom, szépen kisímitja az a ajkaimat reggelre. Valamiért dúsabbnak is érzem őket tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Benedetta88

2020. január 18.

Akcióban jutottam hozzá, eddig csak a Bioderma ajakápolóját használtam dermokozmetikai oldalról. Enyhén sárgás színű, krémes állagú és illatmentes. Nem kell 100x újra kennem a nap folyamán ahhoz, hogy megfelelően hidratáljon ebben a hidegben.
Szép fényt is kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Szép fényt is kölcsönöz.

Lilko95

2019. december 10.

Összetevőit tekintve ugyanaz, mint a stick lèvres, leszámítva, hogy ez nem tartalmaz illatanyagot, emiatt inkább erre tettem le a voksomat.
Eddig teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon sokat próbáltam már, eddig ez a legjobb😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Stearyl Glycyrrhetinate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate