Uriage

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arzen, Módosítva: 2018. december 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lipidpótló testápoló balzsam, száraz/rendkívül száraz bőr napi ápolására és érzékeny, atópiára hajlamos bőr regenerálására. Ajánlott továbbá száraz bőrrel járó betegségek megelőzésére, és szteroidos bőrgyógyászati kezelés kiegészítéseként illetve utána fenntartó ápolásként. A Xémose balzsam használatával a száraz bőr rugalmassá, puhává, hidratálttá válik, és hosszan tartóan visszanyeri komfortját.

Új és egyedülálló olvadó textúrája egy nem olajos védőréteggel látja el a bőrt. A könnyebb napi használat érdekében gyorsan felszívódik, nem kell hosszan várni a felöltözéssel. Csecsemőknek, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Kitűnően tolerált formula.

Ár: 1000/10db , Eladó: neome
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel blahan, vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sziazsofia

2022. július 12.

Nyárra napközbenre felkenni nem jó, mert nagyon nehezen szívódik be, sokáig érezni a bőrön az olajos állagot. Egy nyaralás alkalmával az árnyékben tartózkodva kicsit lebarnultam, és ezután száraz volt a bőröm a végtagokon, viszketett sokszor. Bekenés után enyhült a viszketés ugyan, de csak ideig-óráig. Sztem nem éri meg az árát. Nálam a CeraVe testápoló tej a befutó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 12.

SunshineX

2022. június 6.

Nekem a bőröm megmentője lett ez a balzsam. Télen kezdőtött, annyira szárazzá vált a bőröm, hogy konkrétan mindenhol viszketett, őrjítő érzés volt. Ez a balzsam jelentősen csökkentette azt a diszkomfort-érzetet, a krémes tusfürdőjével együtt használva.
Elsőre engem is meglepett a krémből olajossá váló állaga, viszont ezt hamar megszerettem. Valóban nem egy gyors felszívódású krém, cserébe a bőröm hálás érte. Az arcomra is elkezdtem rendszeresen használni, csökkentette az ekcémától száraz foltjaimat.
Az "illata" (illatmentessége), nos, olyan, amilyen, én azzal is megbarátkoztam, szerintem nem vészes (találkoztam már sokkal büdösebb natúrkozmetikummal). Inkább legyen hatékony, mint parfümillatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 6.

mumofthree

2022. április 30.

Nagyon szeretem az Uriage termékeit, de ez csalódás. Télen kiszáradó bőrömre vettem, elég drága, annak ellenére, hogy illatmentes, szerintem inkább büdös. Ezt még elnézné, mert csak estére használtam, de olyan olajos érzetet hagy, hogy reggelig tocsogtam a krémben :( Többször nekifutottam, sajnáltam kidobni, de végül feladtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

aalexaa

2022. április 8.

A húgom vette az extrém száraz, ekcémás bőrére, de viszketett tőle, úgyhogy nekem adta. Hát én még testápolót nem utáltam ennyire :D Nekem nincs kifejezetten száraz bőröm, kb heti egyszer testápolózok. Viszont még így sem érzem, hogy bármi extra hidratálást adna, az állagával és a borzalmas nehéz, zsíros érzéssel meg a világból ki lehet kergetni. A zsírossága miatt kézkrémnek sem tudom elhasználni, talpra próbáltam, oda azért erősebb ápolás kell nekem is, de ott meg olyan, mintha semmit nem kedtem volna rá, egyáltalán nem érzem, hogy ápolna. Szerintem ez egy borzalom, ráadásul jó drágán. Cserébe legalább hatalmas adag, kb kétharmadig van és fogalmam sincs mire fogom elhasználni. Szerintem egyszer felmérgesít és kivágom a kukába.
U.i.: Ha valaki esetleg szeretné kipróbálni, Debrecenben szívesen átadom ingyen, még örülök is, ha valaki megszabadít tőle :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

Biamaki

2022. április 7.

Nem jó de legalább sok. :) Minden este használom és mégis száraz lesz reggelre a lábszáram, illetve a felkaromon sem szüntette meg a száraz bőr okozta viszketést. Hagy egy olajos réteget a bőrön. Többet vártam tőle (az ára miatt is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 7.

Puffin

2022. április 7.

Többet vártam ettől a terméktől. Azt hittem, hogy ha ezt használom, akkor ha néhanap elfelejtem bekenni magam fürdés után, nem fogom szétkaparni a bőröm. Sajnos tévedtem. Minden egyes alkalommal használnom kell a szükséges hatás fenntartása érdekében. Nem mentem egy lépést sem előre, ennyit tud egy ezer forintos testápoló is. Nekem ez pénzkidobás, nem fogom többet megvenni. Ráadásul én a tubusos (200 ml) változatot vásároltam meg, ami csak azért nem jó, mert a vaskos krémet 80%-os elhasználtságot követően egyszerűen lehetetlen egy kézzel kinyomni a tubusból. Hogy ne a kukában végezze a maradék (ami nem kevés), ezért a csap szélére nyomtam ki két kézzel és onnan kenegettem magamra (vicc ennyi pénzért). Amikor már így sem jött, akkor szétvágtam a tubust és még kb. 5 kenésre való krém volt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 7.

BLili

2022. február 25.

Egyáltalán nem szívódik be. Mintha zsírral kentem volna be a kezem. Félóra várakozás után letöröltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 25.

fffiorella

2021. december 29.

A termékkel szegről-végről elégedett vagyok, bár amikor megvásároltam, nem voltam eléggé körültekintő. Nem számítottam arra, hogy amikor felkenem a testápolót olajossá válik. A hamar beszívódó testápolókat szeretem....olyat is szerettem volna. Hozzáteszem, a száraz bőrömnek nagyon jót tett. A szinte rácossá száradt kezemet több napig hidratálja, bársonyossá, fiatalossá, rugalmassá teszi. Ezt eddig egy krémnél sem tapasztaltam. Ez csodás! Összegezve: aki a gyorsan beszívódó testápolókat szereti, az ne próbálkozzon vele, viszont aki szereti az olajos testápolókat, annak szuper testápolója lesz kitűnő hidratálással, ápolással a nagyon száraz/repedezett bőrre. Lehet, hogy megbarátkozom vele (az olajosságát tekintve), s újra veszem majd. Én 5 csillagot adok rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

nemeth.anita

2020. szeptember 12.

Nem vagyok elégedett a termékkel. Eredetileg a kisfiaim atópiás bőrére vettem, de mivel nekem is elég száraz és érzékeny a bőröm, arra gondoltam, hogy hárman elhasználjuk. Az első benyomásom a ragasztószag volt, bírom az illatmentes készítményeket, de ez kimondottan mű, ragasztós szag volt. Természetesen nem ezért rontom le a pozitív értékelések átlagát. A gyerekeknél első használat után piros kiütéseket okozott, nálam pedig néhány hét használat alatt olyan kiterjedt szőrtüszőgyulladást, hogy nem is múlik el.
Az én ekcémás foltjaimon (kontakt dermatitisz) nem segít, ugyanúgy viszketnek. Valamint a kezem is száraznak érzem használat után. Ha pozitívumot kéne mondanom, az a csomagolása (szuper pumpás adagoló) és az állaga, de sajnos nem tudja ellensúlyozni a termék használhatatlanságát. Sajnálom, hogy egy ilyen drága terméket ki kell dobnom. Írtam a magyarországi képviseletnek, hátha van megoldás, mert sajnos én így nem tudom használni.
******
No, a magyarországi márkaképviselet 24 órán belül reagált, és küldtek futárral egy Xemose testápoló tejet, mert az e-mailben azt írtam, az bevált. A testápoló tej pedig tényleg remekül teljesít, ezért az értékelést módosítom 3 csillagra, a vevőközpontú márkaszemlélet miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

******

hszandi24

2020. január 30.

Szeretem az Uriage termékeket, de ez most nem nyerte el a tetszésemet. Télre akartam egy olyan krémet amit ha kimegyek a hidegbe gyorsan felkenek, beszivódik és nem szárad véresre a kezem, de nekem ez nappalra használhatatlan annyira olajos. Este zuhanyzás után felkenem, meleg bőröm könnyen felissza, de sajnos nem ilyet akartam, nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.