Urtekram

Ár:   €6   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:   €6
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Optimális ápolás normál bőrre: ez a krém a bio kókuszolajnak köszönhetően tökéletes ápolást biztosít. Ezen kívül hialuronsavat és hexapeptideket tartalmaz. Erősíti a bőrt és körmöket, valamint csodálatos kókusz illatot hagy maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Limadunia

2019. május 6.

Ez egy nagyon jó kézkrém, nagyon szép összetevőkkel. Nekem nagyon száraz bőröm van, ugyanakkor nem szeretem mikor a kezem tocsog az olajos krémtől és utána órákig nem tudok hozzányúlni semmihez. Ez a krém hihetetlenül jól és gyorsan beszívódik, nem hagyja maga után azt a kellemetlen érzést. Ápoló hatása is elég jó, esténként szoktam bekenni, de néha azért kell kétszer használni a full hatásért. Az egy pont levonás egyrészt ezért, másrészt az illata miatt jár, nekem nagyon nem jön be ez a tolakodó, erős kókusz illat.

Update: adok neki még egy csillagot, mert hosszútávon nagyon sokat segített, tényleg szuper az állaga és ez az első kézkrém amit szívesen használok. Az hogy extra száraz a bőröm a munkám miatt van, nyilván nem a krém hibája, ha kell hát felrakom kétszer, és még az illatával is egészen megbarátkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Tvylvis

2017. november 23.

Az utóbbi idők legjobb kézkréme. Szerintem a szárazabb bőr ápolásában is kiváló. Viszonylag gyorsan beszívódik, ugyanakkor hagy egy nagyon minimális réteget a bőrön. Ez nem zavaró, nem akadályozza az embert semmiben, sőt számomra kifejezetten kellemes érzés. Nagyon puhává varázsolja a bőrt. Nem mondom, hogy több kézmosást kibír (olyan kézkrémet szerintem még nem fejlesztettek ki), de egy-két kézmosás után még nem kell rögtön újból a tubusért nyúlni. Mondjuk éjszakára én mindig használok egy jó testes krémet, de napközbenre kifejezetten ajánlom, így az ősz, tél beköszöntével is. Az illata külön bónusz, semmi művi kókusz, csak enyhe, természetes kókuszillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

szakszil

2017. július 5.

kedvencem a sok házimunka szél hideg ellenére is nagyon jól hidratál az illata nagyon finom , és minden mentes ami hab a tortán ugye! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Hexapeptide-11

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2