Urtekram

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Korpásodás ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nekoSX

2019. június 13.

Én is nagyon meg vagyok vele elégedve, a téli sapkás időszak után elég katasztrófa volt a hajam, de ez a sampon elég jól tudta kezelni: a korpásság láthatóan megszűnt. Nem szárítja ki a fejbőrt, mint oly sok más korpásodás ellene sampon, jól habzik (bár nálam ez nem szempont), van egy kis illata, ami szerencsére nem tartós v erős. A hajmosások időpontját nem tolja ki, de szépen karbantartja a hajat. Többféle kiszerelésben kapható, ki lehet próbálni kicsiben is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 13.

Demke

2016. február 8.

Két hete használom, de eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Az illata kellemes, csak egy kicsit lehet érezni a csalánt. Jól habzik már első alkalommal is. Nekem csak egy kicsit volt koprás a fejbőröm, de mióta ezt használom elmúlt és nem is viszket. Balzsam nélkül is egész jó, nem szárítja a hajam, és nem lesz gubancos, Pedig nekem vékony szálú és mindig nehéz a fésülködés. Most úgy látom, hogy egy darabig ez lesz a nyerő samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

karli

Korcsoport: < 18
2014. január 28.

Elhasználtam egy üveggel ebből a samponból, igazából szerettem, jól tisztít, jó illatú, nem zsírosította a hajam, a fejbőröm sem viszketett tőle. Midig kell valami új, nem tudom miért nem bírom abbahagyni a keresgélést. Pont mostanában jutott eszembe, hogy megint ilyet veszek, a sok rossz választás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. január 28.

hyper.panka

2013. november 26.

Egyszer használtam. Eddig nagyon tetszik. Szépen habzik, tisztít, és nem szárította ki a hajam. Balzsamot nem is használtam, mégis puha a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.