Urtekram

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. április 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Tápláló és nyugtató balzsam parfüm nélkül. Minden hajtípusra.

sephora

2013. február 17.

Az Urtekram illatmentes samponnal együtt használom, ami rettenetesen összegubancolta a hajamat.
Bíztam benne, hogy a balzsam megteszi hatását és javít a helyzeten.
Az összetevők szimpatikusak, nem jött ki az allergiám, de az ápoló hatása hosszú hajnál kevés. Sokat kellett beledolgozni a hajamba, hamar beszívta, de ennek ellenére nagyon nehezen lehetett belefésülni és jól eloszlatni, mert a sampon (Urtekram illatmentes) annyira sprőddé és gubancossá tette a hajamat.
Szárítás után a hajvégeim nagyon szétálltak, száraznak, merevnek éreztem, ezért a hajvégekre ápoló olajat kellett tenni.
Drága termék, hosszú hajnál egy vagyon lenne a havi balzsam kiadás. Több ápoló hatást vártam tőle, egy gyenge közepesre értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Bíztam benne, hogy a balzsam megteszi hatását és javít a helyzeten.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil