Urtekram

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dundicat, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a hajban hagyható spray vitaminokkal, illetve tápanyagokkal látja el a száraz és sérült hajat. A hialuronsav hidratál, mialatt az aloe vera és glicerin támogatja a fűzfakéreg-kivonat regeneráló hatását.

imcsi

2019. november 16.

Nem rossz, valamennyire táplálja a hajat, de puha vagy könnyebben kifésülhető nem lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Nuseekaah

2019. július 25.

Nagyon megörűltem amikor rátaláltam, hisz mindenklépp szilikon mentes terméket kerestem, de sajnos elég kevés leave In termék van, ami vegán is.
Nagyon jól hidratál, szép fényes lesz a hajam tőle,nem nehezíti el.Alverdés bio jojoba sensitive samponnal és a bio kókuszos balzsammal és hajkurával tőkéletesen puha és egészséges a hajam. Szebb mint amikor a TIGI vagy BlondME terméket használtam volna, fényességében és puhaságában pedig vetekszik a Steampoddal. :)
U.i.: elég kiadós, szerintem nagyon sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

U.i.: elég kiadós, szerintem nagyon sokáig elég lesz :)

Limadunia

2019. április 4.

Nekem munkakörülményeim miatt (nap, folyamatosan szabadban) a nagyon finom, vékony hajam rettenetesen kiszárad, annyira hogy reggeli hajmosás és jó sok balzsamozás után is hazatérve alig tudom kifésülni. Mivel szilikonmentes terméket használok csak, ezért eléggé leszűkült a hajban maradós balzsamok listája, szóval megörültem mikor ezt megláttam az üzlet polcán. Ez a spray szuper, nagyon finom illata van, összetevők is szuperek, ára is megfelelő. Egyáltalán nem nehezíti el a hajat és nem érzem hogy zsírosítana, egy bajom van vele, hogy kicsit jobban is hidratálhatna. Nekem kicsit túl könnyed a textúrája és több kondicionálásra lenne szükségem ennél azért. Ha valakinek zsírosodásra hajlamos haja van, vagy nincs extrém körülményeknek kitéve a haja, akkor ez tökéletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

dundicat

2018. június 22.

Nagyon imádom, az illatát, az összetevőit, a hatását, szóval mindent! Nagyon sokáig elég, csak keveset kell fújni belőle a hajra. Én hajmosás után használom, a még vizes hajamra szoktam sprickolni, ilyenkor nincs is szükség balzsamra, mert teljesen jól helyettesíti azt. Szép fényes és csillogó lesz tőle a hajam, és még kimondottan puha is. A samponját is használnam, de az sajna elég hamar elfogyott, ez viszont hónapok óta kitart. A hajamnak tartósan szép a textúrája, és az illata is kitart egész nap, néha még másnap is érzem. IMÁDOM :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate