Urtekram

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. április 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Vékonyszálú hajra.

Szonya

2013. július 4.

Visszajöttem lepontozni, mert hosszú távon viszket tőle a fejem. És olvastam, hogy ez a sodium coco sulfate sem a legjobb dolog, ami az emberrel történhet.

2012. május 10.
A teafás mellett ez a második kedvencem, ez is nagyon jó korpás fejbőrre! Tulajdonképpen ugyanazt nyújtja, mint a teafás, de valahogy mégis csak a második helyre szorul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

2012. május 10.

Mandi82

2012. október 23.

A natúr samponok közül ez a kedvencem. Elég húzós az ára, de az is igaz, hogy az igazi natúr samponok közül még mindig az olcsóbbak között van. Elég nehezen habzik, és az elején sajnos túl sokat is elhasználtam egy mosásnál, meg kell szokni, hogy dús hab nélkül is tisztít :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel