Urtekram

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shadow89, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Bio sampon magas aloe vera tartalommal gazdaságos kiszerelésben. , amely egyszerre biztosít lágy habzást és hidratáltságot hajadnak. Fő hatóanyaga a volumennövelő, tradicionális afrikai szappan-iszap a rasul iszap. A hozzáadott fodormenta és borsmenta pedig gyulladáscsökkentő hatású, nyugtatja fejbőrödet, viszkető fejbőr esetén kiváló választás lehet. A menta illata pedig a frisesség érzését biztosítja. Az összetevők 11%-a organikus gazdálkodásból származik.

VeronikaB

2019. február 24.

Színre elég fura de illatra kellemes, egyáltalán nincs iszap illata, inkább olyan friss, tiszta, enyhe menta/teafa, és sokáig szép a hajam tőle, akár 1 hetet is kibír. Én szeretem, újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

dorqaap

2017. november 2.

A levendulás változat mellett ezt rendeltem még meg. Ezt a rasult nagy kiszerelésben, tehát jó sokáig elég lesz. Nekem a márka nagyon szimpi, 100% természetes összetevők, szép borítás :) Maga a sampon: tényleg egy iszapszerű massza van benne, amit össze kell rázni, mert az iszap rész leülepszik. Alapvetően nincs sok illata, de szerencsére iszapszaga sincs. Én a samponokat feldobom rozmaring illóolajjal, úgyhogy annak a kellemes illata érződik. A sampon felhabzik!! nem gondoltam volna. Én kétszer dörzsölöm át a hajam vele, mert úgy érzem hatásosnak. Egészen szép lesz tőle a hajam, a zsírosodást picit kitolja. Tetszik, de a levendulás talán jobban tetszett hatásában. A márkát megszerettem, szerintem még másik samponjukat is kipróbálom.

Update: mire a fél literes flakon feléhez értem, egyre inkább viszketett tőle a fejbőröm már a 2. napon. Motmár elhasználom, de nem fogom újravenni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract