UW Naturcosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenagi, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Lábápolók

A vörös szőlőlevél magas antioxidáns tartalmáról ismert keringésfokozó hatású. Az Ultra Weich vörösszőlő levél krém enyhíti a fájdalmas feszülő érzetet a bőrfelületen és frissíti a fáradt, elnehezedett igénybevett végtagok vérkeringését, ezzel kellemes, hidratált érzést biztosít.

• Keringésfokozó hatással bír
  • "Nehézláb" tünetek esetére
  • Fokozza a sejtregenerációt
  • Nyugtatja, hidratálja a bőrfelületet

tenagi

2017. december 11.

Akkor szoktam használni, ha már nagy baj van, sokat álltam és nagyon fáj a lábam. Annyira nem érzem hatásosnak akkor. Lehet ha napi szinten kenném vele a lábamat, használna. De ezt ha rajtam múlik nem valószínű, hogy megtudjuk. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.