Vademecum

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Összetétele biztosítja a hosszan tartó frissesség érzését. A zselés formula fluort és mikroszemcséket tartalmaz, így biztosítja a fogak hatékony tisztítását, a teljes körű szájhigiéniát, miközben erősíti a fogakat a fogszuvasodással szemben.

tundying

2019. július 29.

Nekem ez a fogkrém tökéletes. Íz, állag, habzás, ár. Mentolos, de nem brutális módon és mégis friss leheletet ad, ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Airyn08

2018. szeptember 13.

Nekem ő nem nyújt semmi extrát. Ízre semleges, nem rossz, de nem is jó. Szemcsék nincsenek benne, fehéríteni nem fehérít, sőt... Jobban szeretem a Signal micro granules fogkrémjét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Cukkedli

2017. február 12.

Tök jó állaga van és az ára is nagyon kedvező. Jól tisztít, nem túl erős. Összességében nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Kellemesen mentolos, jól habzik, viszont ezt a kék színt nem tudtam megszokni. :D Fehéríteni szerintem nem fehérít, viszont friss leheletet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

KupaiVirag

2016. május 3.

Az én elvárásaimnak megfelelt. Jól habzik, jól tisztít és friss, mentolos leheletet biztosít akár egész nap. Sajnos az én fogaim genetikailag el vannak ítélve, lehetetlen, hogy fogkrém fehérítse, ilyen irreális elvárásaim nem voltak, de szépen tisztított és ez nekem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Evelance

2016. április 5.

Én a háztartási boltban vettem. Nagyon tetszik tényleg fehérít, igaz ha én fogat mosok akkor az vagy 15percig is eltart,de csak a fogkefém miatt, mert imádom, főleg, hogy 3 funkciós. Jó fogkrém, nem marja szét a szám, sokáig érzem a tisztaságát és láthatóan fehérít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Yubiri

2016. március 19.

Jól habzott, olcsó volt, tetszett a sűrű, kék színű géles állag, viszont nekem nem volt elég hosszan tartóan friss.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

zdoreebaba

2016. január 7.

Rengeteg fogkrém márkát kipróbáltam már, de általában visszatérek a Vademecum fogkrémekre. Ezt a fajtát igaz, hogy nem én, hanem édesapám választotta. Minden olyan tulajdonság megvan benne, amit egy fogkrémnek tudnia kell. Első körben nagyon jól tisztít, a lepedéket tökéletesen eltávolítja. Másodsorban kellemes zselés formulája van, amitől nagyon jól habzik. Használat után hosszan tartó frissességet kölcsönöz a szájnak. Az ízét is nagyon szeretem, nem túl erős, nem túl gyenge, pont a kettő között van. Megkedveltem és ha lehetőségem lesz újraveszem! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Liora

2015. március 30.

A kedvenc fogkrémem! Évek óta folyamatosan újra veszem. Isteni íze van és tökéletesen tisztít is. Az ára is teljesen rendben van, Rossmann-ban szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Maniac

2015. január 21.

Ízre, állagra jó, de sajnos nem habzik nekem eléggé, mint ahogy én szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Ízre, állagra jó, de sajnos nem habzik nekem eléggé, mint ahogy én szeretném.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1