Vagheggi

Ár:   17 700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online, márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: davincsike, az összetevőket feltöltötte: VagheggiHungary, Módosítva: 2024. január 15.

Ár:   17 700 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online, márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2022-ben megújult összetétel!

Antistressz cseppecskék SPF50+ fényvédővel, amely tonizál így biztosítja az egész napi frissesség érzetet: egy igazi „növényi védőrács”, ami megvéd a külső behatásoktól és szennyeződésektől, míg a tengeri fenyőkből nyert UV-szűrő és antioxidáns rendszer homogén arcszínt kölcsönöz a bőrnek.

toth.reka1008

2022. április 7.

Hát…nem is tudom mit mondjak. Jó, hogy 50 faktoros, de az állaga számomra nem valami kellemes. Használtam már másféle 50 faktoros fényvédőt is, azoknak sokkal jobb volt az állaga, ez után úgy csillogott a fejem, hogy borzasztó.
Olyan “fullasztónak” érezte a bőröm, főleg nyáron. Ilyen árban én találtam sokkal jobbakat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

fflora0923

2021. november 9.

Kerestem egy erősebb fényvédelemmel ellátott terméket. Mivel ezt a termékcsaládot kezdtem el használni így erre esett a választásom.
Nagyon megszerettem. Picit ragacsos, de felkenés után szinte azonnal megszűnik ez az érzet.
Nem szabad túltolni 3-4 csepp elég mert az első alkalommal úgy néztem ki mind egy disco gömb igaz megszaladt a kezem az adagolással :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

SchmitterBettina

2021. március 6.

Tavaly ősz óta használom , retinol és hámlasztás mellett kell a fényvédelem. Mivel 50 faktoros kicsit testesebb , de csak 3-4 csepp kell belőle. Használok szérumot, krémet és utána következik kell neki egy két perc mire beszívódik , utána nem ragad nem is fehér tőle az arcom. Nyárra nekem biztos sok lenne , mivel kombinált a bőröm . De sajnos még nem találkoztam 50 faktoros fényvédővel, ami könnyed és matt lett volna. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 6.

marthabay

2020. április 23.

Naptej illatú, kicsit ragacsos, folyékony állagú. A ragacsossága pár perc múlva beszívódik, így nem hagy kellemetlen érzetet. Nagyon jó termék, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Trehalose, Urea, Pentylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.