Valentino

Ár:   19 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   19 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2015-ös Donna könnyedebb verziója. Az új illat édes, lédús, modern gourmand készítmény.

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: keleties-virágos

Főbb összetevők: körte, mandula, jázmin, frangipáni, szantálfa, galagonya

Ár: 12.000 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: Kb. 27ml/30ml - a képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvétel, Foxpost
Valentino Donna Acqua EDT KERESEK
Ár: Reális áron KERESEK , Eladó: iloveyoued
Állapot: Pici hiánnyal maximum, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Shelly

2018. július 30.

Imádom a mandulát és a jázmint benne,de nekem túl édes illat. Néha megkívánom és élvezem ahogy körülölel, de nem lesz nagy szerelmem.

Shelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Scara

2018. július 22.

Tökéletes választás ezen a naptárilag télnek álcázott, napsütéses tavaszi napon :)
Én sem találtam benne semmi vizes illatjegyet szerencsére, csak finom virágos marcipánillatot. Szerencsére elég tartós is, mert bár a kis 30ml-es üveg is gyönyörű, elég nehéz ahhoz hogy cipeljem magammal.
Upd.: Sajnos pár fújás után kiderült, hogy nekem sok ez a marcipán illat egész nap - mert bizony tartós , így feltettem eladásra.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

bobherceg80

2018. május 21.

Jó kis mandula illat,olyan mandulaaromás,viszont cseppet sem édes.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Jó kis mandula illat,olyan mandulaaromás,viszont cseppet sem édes.

zengopitypang

2018. május 2.

Ez egy az egyben Lacoste Sensuelle. Utóbbi nagyon sokáig volt a téli illatom, aztán eltűnt a polcokról, pedig úgy imádtam... Örülök, hogy találtam alternatívát. 4 csillag, mert nagyon finom, de nejem újat nem mutatott.

zengopitypang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Lanett

2018. április 15.

Imádom az illatát, sajnos csak mostanában találtam rá. Finom őszi/téli illat, mandulás süti. :-) Már alig várom, hogy a rosszabb idő beköszöntével elkezdhessem használni.

Lanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

nagybvivien

2018. március 20.

Párommal vettük párban :) mindketten imádjuk. A férfi verzió tartósabb, a női kevésbé, napközben frissíteni kell.
Mandulás, marcipános, sütis csoda!

nagybvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Mandulás, marcipános, sütis csoda!

Fru1229

2018. március 13.

megunhatatlan őszi téli illatom :) egyedi szerintem. munkahelyemen megdícsérték és bár mindenki mást mondott rá (valakinek sütemény jutott eszébe, valakinek marcipán, valaki jázminra tippelt) csak pozitív visszajelzés jött. Főleg amikor én már nem is éreztem magamon.. jól esett, hogy hopp mégis érződik csak már megszoktam :)

Fru1229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Ferita

2018. február 12.

Az illat nagyon nagyon tetszene.Imádom a mandulás illatokat.Mindenki arról ír milyen tartós...Sajnos rajtam 1 óra és huss...Tudom,hogy rajtam semmi nem tartós,de miért????Kezdem azt hinni a szaglásommal van gond!

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

széva

2018. február 7.

Nem tudom miért acqua? Nagyon édes nekem,de tartós és szinte lemoshatatlan :-)

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

Nem tudom miért acqua? Nagyon édes nekem,de tartós és szinte lemoshatatlan :-)

Strombolana

2018. február 6.

A Donnával többször próbálkoztam,de sajnos nem tudtam magamon elviselni.Nekem kell az a kis könnyedség ami az Acquában megvan.Ő viszont rajongááás!!!

Strombolana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Limonene, Farnesol, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.