Valentino

Ár:   19 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   19 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2015-ös Donna könnyedebb verziója. Az új illat édes, lédús, modern gourmand készítmény.

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: keleties-virágos

Főbb összetevők: körte, mandula, jázmin, frangipáni, szantálfa, galagonya

Ár: 10000ft , Eladó: Linababa
Állapot: 100ml/55 ml, Helyszín: Kaszaper, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm 540 ft az ajánlott költség, személyes átvétel lehetséges .
Ár: Csere , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost

aszilvia

2020. augusztus 13.

Elmondhatatlanul finom, édes mandula (de nem émelyítő). Az a fajta, amit mindig szeret magán érezni az ember, és szereti ha van belőle tartalék. Egy ideje csak ezt fújom magamra, pedig van jó pár parfümöm, de mivel könnyed és nem émelyítő, ezért valahogy mindig ez kívánkozik a bőrömre. Semmi erőszakosság, durvaság nincs ebben az illatban, csak a lágyság és kellem. Nem tömény, tehát lehet belőle többet és több helyre is fújni. Vannak illatok, amiből elég egy fújás, ebből kell 2-3 fújás, hogy elérjük ugyanazt az eredményt, de mások is írták már, hogy egy könnyített kiadás. Úgy hallottam beszüntetik. Mint minden jót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

emeseee6

2020. április 25.

Wooow ez az illat. Olvasgattam róla,meg ajánlották már,de ezektől eltekintve blind buy. És jackpot! :D
Könnyű légies ,mandulás illat,édes,de abszolút nem TÚL édes,én egy kis fanyarságot is érzek benne. De a légies ,ami a legjobban leírja. Mégis jelen van,körbeölel. Ha szín lenne babarózsaszínnek mondanám (passzol a doboz) ,amit amúgy utálok rettenetesen ,nincs egy darab rózsaszín cuccom se :D De így illatban telitalálat ez nálam. Nem elhanyagolható,hogy -főleg edt-hez képes- remek a tartóssága,5-6 órát a bőrömön (az én bőrömön,amihez nagyítóval kell keresni olyat,amit nem dob le nagggyon gyorsan) is ott van,és nem csak vagyogat,hanem VAN. Biztos,hogy állandó lakóm lesz,15-20 foktól ideális nekem. Erős 5 pont,top 5-be lépett nálam egy pillanat alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

sammy

2020. április 23.

Addig imádom, míg a körtét is érzem benne, ezért az epizódért kap 5-öt :) Hiába könnyített kiadás, nekem még ez is majdnem tömény, max 2 fújás és nagyon sokáig kitart. Ezért is gondoltam inkább téli parfümnek, de most tavasszal valahogy jobban tetszik. (leszáradásban nagyon hasonló a Burberry Brit edt szerintem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

Timi8

2020. március 20.

Update 2.: az egyik legkevesebbet használt illatom magam sem értem, miért. Holott megválni sem tudnék tőle, épp a mellőzöttsège miatt pedig volt, h.eljátszottam már a gondolattal. Ma épp rá került sor és még mindìg nagyon lágynak ès kellemesnek érzem. Vevő volnèk egy Intense verziòra, ha már lùd...
A sima Donnával ismét semmi közöst nem tudtam felfedezni bennük, de már nem is keresem a hasonlòságot, a nevükön tùl...

Update: Fogalmam sem volt arròl, hogy ez ennyire jò! Rákkattantam pöttyet. Most ebben a hidegben is fujkálom rendesen. Olyan finiiiiiii. Ellenállhatatlan!

Eszméletlenül finom lágy, nyálcsorgatòan ìzletes marcipánillat! Mivel a sima Donna a ròzsássága miatt nem lett szerelem, illetve mivel az akvás illatok távol állnak tőlem, ezt bevallom, kipròbálni sem akartam. Azt bátran jelentem ki: semmi de semmi köze az anyaillathoz! Teljesen véletlenül futottam bele egy itteni jò véleménybe (és akkor már persze végigolvastam a többit is...), és mivel a mandula az egyik legkedvesebb összetevőm, ùgy gondoltam, a legközelebbi illat-tùrámon kap egy esélyt. Mondhatom, első spriccentésre szerelem! Az egyik legeslegfinomabb gyümölcsös mandulaillat! Egyértelműen tavaszi-nyári, könnyed illatvilágù parfüm a maga lédùs körtésségével és mandulás puhaságával. Kissé tusfürdős jellege van, ill. rajtam se nem krémesedik, se nem pùderesedik, és a tartòssága is hagy maga után némi kivetnivalòt... de egyszerűen emiatt sem tudom lepontozni, annyira bájos, szertelen kis fruska-illat ez! Hatalmas meglepetés számomra. Ìme még egy potenciális gourmand kedvenc a mandulaimádòknak!
U.I.: Bárki is követte el, én most azonnal követelek ebből egy "Night/ Winter Edition/Intense/Absolu/Essence vagy Parfum Extract"-változatot!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Erikaaida

2020. március 19.

Friss szerzemény, az üvege fogott meg elsőre, az valami gyönyörű. A legjobb mandulás illat, amit valaha éreztem, a körte benne valóban lédús, zamatos. Szerintem egyáltalán nem hétköznapi illat, hanem különleges, első fújásra szerelem. Annyi hátránya van, hogy lehetne tartósabb, bár lehet, hogy csak megszokja az orrom. Elég sok parfümöt halmoztam föl az utóbbi néhány évben, de ez most talán a legkedvesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Lin

2019. december 25.

Nagyon erős, édes mandulaillat! Jó kis karácsonyi, téli illat lehetne, de nem nekem! Az én ízlésemnek nagyon édes, csupán egy illat a sok édes parfüm között!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Luna1024

2019. május 19.

Kivételesen az egyetlen negatívummal kezdenék: a névválasztást abszolút nem értem, szerintem félrevezető... Nyilván bőrkémia kérdése is, de számomra egyáltalán nem a Donna könnyedebb verziója, mi több: megkockáztatom, hogy semmiféle hasonlóságot nem érzek az anyaillattal. :) A Donna - amikor még működött rajtam (*hüpp* :D) - egy különleges, szofisztikált, nagyon enyhén édeskés, száraz-púderes illat volt. Most, hogy változott a bőröm, a La Vie Est Belle furcsa, púderes, odakozmált cukros verzióját érzem (ah, úgy fáj ezt leírrni...), amitől kifutok a világból, és aminek köze nincs ahhoz, amibe két éve beleszerettem. :( A Donna Acqua pedig egy dunnyapaplan puhaságú, "bolyhos", légies mandula- és marcipánillat, a legjobb, amit ismerek, pedig ez a kategória (a Hypnotic Poison-ös szélmalom-harcom óta) örök mumusom. Rajtam a mandula - jázmin - szantál trió lehet domináns, mivel gyümölcsöt egyáltalán nem érzek.
Szerintem nagyon szép, igényes, bújós és kedves illat, tipikus őszi-téli "kuckózós", de talán még hűvösebb tavaszi napokon is működhet. :) Az biztos, hogy - nevétől eltérően - se könnyednek nem mondanám, se "Donna Light"-nak, nyári illatnak pedig végképp nem. :) A tartóssága szuper, az üveg csodaszép.
Az első illatoláskor egyet fújtam a csuklómra, azt is csak úgy rohanás közben, de ottlétem alatt még vagy ötször visszamentem csenni belőle, mert minden eltelt perccel csak egyre jobban beleszerettem... Szerintem ez jól összefoglalja, mennyire addiktív illat. :) Óvatosabb vagyok már, szinte egyáltalán nem veszek hirtelen felindulásból parfümöt, de ez (sajnos) erősen vásárlás-kompatibilis... :D :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Sophia00

2019. április 6.

Ez az illat az új KEDVENC! Szeretem a kicsit mandulás friss illatát. Nekem csak az a bajom vele, hogy túl hamar elfogy.. Sajnos nem elég a reggeli fújás belőle, kicsit hamar elillan a finom illata.. ( a kis fekete műanyag pöcköt pedig megint elhagytam így kicsit macerás a táskában hordása )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

vivieenszabo

2019. március 27.

Az összetételéből is látszik, hogy egy édes parfümről beszélünk, de sokkal kellemesebb, könnyedebb édes illat, mint a Lancôme La Vie Est Belle. A kedvenc parfümöm a La Vie, gondoltam kipróbálok egy kevésbé intenzív, de ugyanakkor édes illatú parfümöt! A tőlem elvárt kritériumoknak 100%ban megfelelt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Yubaba

2019. március 25.

Semmi extra, marcipános, lightos. A donna-hoz képest semmi ütős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Semmi extra, marcipános, lightos. A donna-hoz képest semmi ütős.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Limonene, Farnesol, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.