Valentino

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   24 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Müller

Az új illat a 2014-es Uomo intenzívebb, karizmatikusabb, férfiasabb kiadása. 2016 tavaszán jelent meg.

Illatjegyek:

Fej: muskotályzsálya olaj, mandarin

Szív: írisz, tonka

Alap: fekete bőr, vanília

Valentino Uomo Intense fújósok
Ár: 2000 Ft, 3200 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Gesoo

2019. november 4.

Nagyon kellemes különleges eleinte ( nem igazán fiatalos inkább 25-30 + ) aztán átfordul csokis illattá. Szerintem nem feltétlenül mindennapi használatra mert esetleg a munkahelyeden nem mindenkinek fog tetszeni. Kétféle ember van: Aki imádja és aki nagyon nem. Én az első vagyok :) nagyon nagy kár hogy már nem lehet kapni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Tiziana

2019. február 24.

Olivier Polge továbbvitte ebben az illatban a 2005-ös Dior Homme-ját.
A most kapható formulák közül egyértelműen Valentino a nyertes.
Intenzívebb, sokkal tovább tart, a Dior már a kifújáskor alig érezhető a
blatteren! Édes, de száraz és aromás is egyben. Gourmand, de ettől még
egyáltalán nem nőies!!! A bőr illata az írisszel valami fenomenális.
Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Olivier Polge továbbvitte ebben az illatban a 2005-ös Dior Homme-ját.
A most kapható formulák közül egyértelműen Valentino a nyertes.
Intenzívebb, sokkal tovább tart, a Dior már a kifújáskor alig érezhető a
blatteren! Édes, de száraz és aromás is egyben. Gourmand, de ettől még
egyáltalán nem nőies!!! A bőr illata az írisszel valami fenomenális.
Nagyon tetszik.

Timi8

2017. december 21.

Kedvelem a Valentino illatokat. Ez apukám kedvenc téli illata! Nagyon kellemes, mély illat valòdi hideg időhöz illő parfüm. Nekem a sima Uomo nagyobb kedvenc, azt magam is szìvesen használtam, ezt viszont inkább meghagyom a férfiaknak.
Aki kedveli az édeeebb, vanìliás jegyű bőrös-ìriszes csodákat akkor tegyen vele egy pròbát. Sztem van benne étcsoki is, legalábbis és esküdni mernék rá, vagy a vanìlia illatjegy vicceli meg a szaglòhámom? A lényeg, h.isteni finom, tartòs férfiillat... ami a mai felhozatalban egyre ritkább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Lapo

2017. április 28.

Klónok klónja.. de mint sok esetben (a jelenlegi utolsó klónban), ebben forrt ki véglegesen AZ ILLAT.. elveszítve gyermekbetegségeit, megerősödve tartósság terén..itt mutatja a legszebb oldalát az eredeti elképzelésnek..
Dior Homme, Dior Homme Intense, Valentino Uomo, Valentino Uomo Intense.. nem mennék bele, hogy "melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?!".. az biztos, hogy egy tőről fakadtak az előbb említett parfümök..
Döntsön az egyéni ízlés.. egyikkel sem fog rossz vásárt csinálni senki.

Egy biztos.. a Valentino Uomo Intense, egy púderesebb és vaníliásabb, számomra sokkal finomabb változata a BŐR illatának..Nálam Ő nyert.. Aki tétovázik, vegye kézbe az üvegét és vessen rá egy pillantást.. művészet..

(ui.: sok véleményemben kihangsúlyozom, hogy keresem az egyedi, önálló, semmivel sem összetéveszthető illatokat.. igen.. ezt egyik jelzővel sem illetném, azonban egy kiváló példa arra az esetre amikor a sok hasonló, már-már unalmas illat egyszer csak beteljesül és egy kerek egésszé érik..ritka az ilyen)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Döntsön az egyéni ízlés.. egyikkel sem fog rossz vásárt csinálni senki.

Gayscent

2017. március 13.

Kivételesen jó illat a Valentino-tól. A fekete üveg már előre sejteti, hogy mivel lesz dolgunk. Szeretem az íriszt, ódon szárazsága, arisztokratikus aromája sok parfümre teszi fel a koronát, de talán a Dior-nak sikerült először az érzéki oldalát megmutatni férfi termékben. Mióta megjelent, csodáltam az egyszerűségét, ahogyan pár illatjeggyel játszadozva mágnesként vonz magához, nem érdekelt, hogy ki viselte, megbabonázott. De aztán sajnos jött a reformulálás gonosz ördöge és szépen meggyengítette a púderes csodát, gyakorlatilag pár órácskára korlátozva életét. De akkor jött ő, egy Müllerben nézelődés során megláttam és tudtam, hogy ki kell próbálnom. Mikor megéreztem az íriszt, reménykedni kezdtem, hogy talán megvan az utód, csak maradjon velem sokáig. Maradt. Persze nem egészen Dior Homme, ő azért édesebb, vaníliásabb, bőr jegyekkel, de az eleganciája és vonzereje legalább akkora. Tartóssága rajtam kiváló, pedig kettőnél többet sosem használok, eleve vallom, a kevesebb több, erre ez hatványozottan igaz. Sok dicséretet kaptam már neki köszönhetően, ami mindig jól esik, a férfiaknak is tetszik, nagyon örülök. Egyik signature illatomnak választottam, melyet társasági eseményekre, éjszakai programokhoz, randira ajánlanék jó szívvel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

fritz.aniko

2016. december 3.

Vaníliás, bőrös, íriszes-púderes csoda.
Amit kifejezetten szeretek benne, hogy egy kis hűvös"földszagot" is érzek benne.
Nagyon elegáns és kifinomult illat.
Nagyon örülök, hogy nem csak orrepesztően szúrós szagú férfi parfümök léteznek.

Megvettem a páromnak.
Bár még nem döntöttem el, hogy ez neki ajándék, vagy nekem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Vaníliás, bőrös, íriszes-púderes csoda.
Nagyon elegáns és kifinomult illat.
Nagyon örülök, hogy nem csak orrepesztően szúrós szagú férfi parfümök léteznek.

Megvettem a páromnak.
Bár még nem döntöttem el, hogy ez neki ajándék, vagy nekem :).

TFerenc

2016. november 8.

Ez kérem szépen nem sokkal több mint a sima Uomo. Picit erősebb mert intense, de semmi több. Ruhán napokig intense :) A leszáradása egy-két óra elteltével pedig nagyon Dior - Homme utánérzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

csakmoni

2016. október 26.

Hát ezt simán használnám, nagyon izgalmas, van rajtam egy jó kis fekete csokis aromája, hát ebben nem zavar a tonka és a vanília, sőt! Úgy mély illat, hogy közben hűvös marad a bőrön. Női illatok miért nem tudják ezt rajtam? (Azért a férjemnek inkább a sima Uomo-t venném meg, az nagyon pasis!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 26.

Laci

2016. szeptember 19.

Hujjujjujjujjuuuujjj! Ma volt a tesztelés, nagyon nehezemre esett otthagyni, télre beszerzendő mindenképpen. Erre tényleg nem díszből lett rányomva az Intense felirat, gyönyörű, mély, füstös-bőrös-púderes luxusillat. Egyből egy méregdrága limuzin ugrott be, melyben mindenhol bőr van, a filmsztár vacsorázni indul , illata Valentino Uomo Intense, mi más, a bőrbe már beivódott kedvenc parfümje. Ebből egyetlen fújást tudok elképzelni, de csak alkalomra. Annyira fekete, annyira ünnepélyes, sikkes, lehengerlő. Az üvege meg, nos hát vizuális orgazmus, imádom. Dior Homme Parfum és Homme szerelmének gyümölcse, végre a rangjának megfelelő, kitűnő tartóssággal. Számomra eddig ez az év parfümje, ne hagyjátok ki, ha le akartok nyűgözni valakit, ezzel menni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

peti0716

2016. július 19.

Ma érkezett meg az enyém, és azt kell hogy mondjam, sokkal jobb mint az eredeti, illatban is, erősségben meg pláne. Eléggé hajaz a Dior Homme-ra is, de attól is jóval érezhetőbb, szóval egy nagyon jó alternatívája annak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Színezék. Lila színű.