Valentino

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2018. január 9.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: bőrös

Európában 2014 elején megjelenő illat.

Fejjegyek: bergamot, mirtusz,

Szívjegyek:pörkölt kávé,

Alapjegyek: bőr, cédrus.

Timi8

2019. szeptember 5.

Update 2.: Sokadik (kb.4 db!!!) üveg elfogyasztása után is még mindìg ez a kedvence apunak, nekem is ez nyert rajta viszont kizáròlag ősztől-tavaszig ajánlom. Melegben már tùl édes, tùl pùderes-száraz, tùl bőrös, tùl fullasztò lehet. Ìrisz nincs feltüntetve az illatjegyek közt, amit jòcskán hiányolok mert egyértelműen kiérezni. Egyébként mestermű. Ùgy jò, ahogy van!
Dior Homme (Edp és Intense) stìlusù, fel is veszi vele a kesztyűt, tartòssága sem marad el.

Update: apu kedvencévé vàlt! Édes, pùderes, fàs, gourmand finomsàg (nem csak uraknak!), üvegében keresem bàrmilyen mennyiségben!!!
timi.gerlach@gmail.com

Felpontozva!!! Isteni, ellenàlhatatlan!

Isteni édes-kávés-feketecsokis pasiilat! Ha lenne egy ilyen itthon, tuti "sutyiban" ( nyilván parfival kapcsiban elég nehéz észrevétlenül, de...) magamat is fùjkodnám vele! Negatìvum, hogy bőrön nem olyan tartòs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

timi.gerlach@gmail.com

Felpontozva!!! Isteni, ellenàlhatatlan!

Babooca

2019. augusztus 30.

Exemnek volt, egész finom illata van. Rajta sajnos nem muzsikált annyira. alig lehetett érezni. Főleg hétköznapokra fújta, szerintem ez annál kifinomultabb illat. Én mogyorósnak és étcsokisnak éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Csutak

2018. február 11.

Az én legnagyobb szerelmem 2016-os első (valódi) találkozásunk óta. A douglasban illatolva jöttem rá, hogy nekem ez a parfüm KELL. Idén sikerült is beszereznem egy 100ml-s tesztert a lehető legbarátibb áron és nem okozott csalódást. Reggel, majdhogynem hajnali 5-kor fújok magamra kettőt, max hármat és késő délutánig érezni rajtam, amíg haza nem érek kb munkából. Egy csoda és marad kívánságlistán, mert még kell belőle. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Rhodesian Ridgeback

2017. december 13.

Valóban a Dior Homme-hoz hasonlít (és a kifújási illata nagyon emlékeztet a PR Black XS-re) a legjobban, csak ez mogyoróval indít, étcsokoládé és kávé illattal zár. Személyes szoc. problémám ugyan, de ebben a parfümben minden alkalommal beleérzem a nem létező mentol illatot.
Párás, esős, ramaty időre a legjobb választás ez a finom, olasz romantikus illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

dalma92

2017. szeptember 6.

Most elmesélem, milyen az én (női) bőrömön, mindenféle hasonlítgatás nélkül. Ne hördüljön fel senki, ez a világ már rég nem az, mint amikor még élesen elkülönültek a nemek szerinti parfümök. Éljen! Azért valljuk be, a női parfümök elég nagy része kis butácska, gyümis-virágos-édes-semmilyen.
Még csak azt sem mondanám, hogy bátorság kell hozzá nőként. Fűszeres, érett, elegáns, kacér, bódító, édeskés, rúzsos. Az ezt viselő férfi nyakába hajolnék azonnal, de egy nőnek is, annyira vonzó! Próbáltam a női párját, kellemes, de sehol nincs ehhez. Nagyon szeretném egyszer megszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

szasziika0

2017. június 10.

A férjemen ez az egyik kedvencem, nagyon kellemes, nem túl tolakodó illata van, s különleges illat, nem minden második pasin ez van szerencsére!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

nyarigabi

2017. január 22.

Nagyon tetszik, de magamon jobban el tudom képzelni, mint egy férfin. Donnát akartam venni, de lehet, hogy ez lesz belőle....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. október 26.

Magamon próbáltam ma ezt és az Intense-t, mind a kettő nagyon tetszik, de ez keményebb, szúrósabb, férfiasabb, érzem az összetevőket külön-külön, nem édesedett be egyáltalán. Nagyon tetszik, de ez tényleg férfi illat inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 26.

Zafina

2016. július 28.

Isteni, különleges, finom illat!!!!! Ez lesz a következő parfümje a férjemnek! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Timeajam

2016. január 14.

Szállodában dolgozok. Egyszer bementem egy pasi szobájába és megéreztem ezt az illatot. Azonnal tudtam,hogy a páromnak ilyet fogok venni. Igazi felnőtt, érett pasis,elegáns illata van,kár , hogy nem annyira tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Geraniol
Színezékek: CI 14700, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)