Valentino

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. február 23.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: tárkony, narancs, mandarin, magnólia, gyöngyvirág, feketeribizli, citrom, bergamot

Szívjegyek: rózsa, rozmaring, jázmin, ibolya, fás jegyek

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, ámbra

6vilag

2019. szeptember 15.

Réges-régen, egy messzi, messzi galaxison kaptam ajándékba egy óriási, 100 ml-es mennyiséget.
Nem ismertem, fújtam aztán nyakra - főre. Nem tudtam megunni. Törékeny, rajtam kicsit púderes, de üde, friss illat.
Sajnos, akkor nem tudtam, micsoda kincs birtokában vagyok, és simán el is fújkáltam mínusz idő alatt.
Jó felidézni, szerintem az "időtlen" kategóriába tartozik, nem írják felül a mostani cukorkás illatok. Bármikor újravenném. Internetes parfümériákat végigböngésztem, már sehol sem elérhető.
Nyáron használtam, akkor még nem voltak ilyen fixa ideáim, hogy téli/nyári stb... Egyszerűen "csak" tetszett, végtelenül passzolt az egyéniségemhez, tudtam viselni, nem volt velem disszonáns (mint egy néhány szerzeményem). Az biztos, hogy senki orrát nem zavarja, zárt térben nem öl, nem hivalkodik. Kedves bájos, és mégis egyedi. Sokan megjegyezték, hogy mennyire finom, pedig az én orrom már annyira hozzá szokott a brutál mennyiség fújkálása után, hogy sokszor már nem is éreztem magamon.
Ez is többet érdemelne 5 csillagnál, de hát ez a maximum -ez esetben sajnos-.
Imádtam a Tre-t a Roccobarocco-tól, kutattam azt is, kerestem égen földön, de mind hiába, aztán egyszer csak megjelent újra a polcokon. Egyszer egy kedves lány megkeresett emailben, hogy neki van és eladná nekem. Sajnos akkor épp pont volt bőven még a itthon a palettán illatból, így nem kértem. Azóta is bánom, hogy nem csaptam le a lehetőségre.
Reménykedem, hogy egyszer még Ő is felbukkan valahol, gondolkodás nélkül azonnal a legnagyobbat venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Ez is többet érdemelne 5 csillagnál, de hát ez a maximum -ez esetben sajnos-.

judit0206

2019. május 17.

Mintám volt belőle régen és mostanában eszembe jutott, hogy milyen jó illata volt. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

maniac78

2019. január 15.

Istenem, mit nem adnék, ha még egyszer újra vehetném. A fél karomat odaadnám érte. Annyira tökéletes egyensúlyban voltak benne az összetevők, annyira szép ékköve volt ez kívül-belül a parfümiparnak, hogy szinte fáj a hiánya. Évek óta keresem-kutatom az ÉNILLATOMAT, és jönnek-mennek az újabb fellángolások az életemben ( parfümügyileg), de ez a Valentino az, amelyik mindig-mindenhol hiányzik. Ő, az, amihez hasonlítok minden illatot.előfordult az is, hogy álmodtam róla. Nem vicc.... Vannak nagyon szuper és gyönyörű illatok, de úgy érzem, hogy a nagybetűs nekem ő volt...Nagyon mérges, csalódott vagyok, hogy már nem forgalmazzák..ha valakinek mégis lenne ilyen kincs, akkor az mindenképpen keressen engem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

zsazsi1

2017. március 5.

Imádtam én is, úgy eltűnt, pedig megszimatolnám, hogy tetszik-e még annyira, mint anno...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

incifinc

2017. március 5.

Évek (évtizedek) óta a kedvencem. Még a 90-es évek közepén fedeztem fel, mintaként a vállamra fújtam, s úgy vonultam a Váci utcán, mint nőiessége teljes tudatában kiteljesedő extravagáns tünde - 2 percenként vállat szippantva. Napokon belül nem volt kérdés meg kellett vennem.
Sokáig illatozik körülöttem.
Különleges, nem túl ismert (máson még nem éreztem).

Sokáig illatozik körülöttem.
Különleges, nem túl ismert (máson még nem éreztem).

kaplare

2016. november 2.

Számomra ez A PARFÜM! Ha valaki tudja, hogy itthon hol kapható, kérem jelezze!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 2.

zsokaw

2016. február 11.

Tíz évvel ezelőtt féltve őrzött kedvencem volt, csak különleges alkalmakra használtam. Vennék belőle fújóst szívesen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

andrea91

2015. december 21.

Papíron, vagy bárhol máshol tetszik, de a bőrömön valami borzalmas savanyú katyvasz lesz sajnos - vagy nem sajnos; mert bár tetszik, de nem tartom különlegesnek, még olyan 'egyszerű de ettől különleges' módon sem, egy luxus hotel enteriőr illatositonak tudom leginkább elképzelni, kellemes, de nekem nem kifejező, totál hideg es érzelemmentes. És nem azért mert a drámai illatokat kedvelem, mert azokat másért nem, de ez egyszerűen elmondhatatlanul üres számomra:( Ha maradna az illat a bőrömön is olyan mint az üvegben/papíron, valószínűleg akkor sem használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

vzorka

2015. július 27.

Imádtam, most, hogy eszembe jutott, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.

Imádtam, most, hogy eszembe jutott, újravenném.

szamira

2015. február 9.

2015.02.09.
Parfüm, aminek drága illata van. Most csak ennyit érzek három hónap próbálgatás után.

2014.11.18
Én egyáltalán nem érzem erősen púderesnek. Kifújáskor rajtam intenzív, harsogóan zöld leveles-fás illat, később pedig lecsendesedik egy nagyon kellemes zöld, fehér virágos illattá, ami mindeközben egyáltalán nem az a tipikus férfiasan zöld kompozíció, hanem nőiesen lágy, bújós, meleg.
Nem vagyok sem a fehér virágos, sem a zöld illatok nagy barátja (a gyöngyvirágot meg egyenesen utálom), de ez nagyon szépen, harmonikusan össze van rakva, engem megvett kilóra! Egyenlőre csak egy 5 ml-es mintám van belőle, de felkerült a tavaszváró parfüm kívánságlistámra. Tavaszra-nyárra tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

2015.02.09.

2014.11.18