Valentino

Ár:   $87   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Ár:   $87

Szívjegyek: gardénia, citrusvirág

Alapjegyek: vanília, tölgymoha

Valentino Voce Viva EDP 50ml
Ár: 16000 ft+foxpost , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni.
Valentino Voce Viva EDP 50 ml
Ár: 19.000 , Eladó: maria51era
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással Postai úton/ vagy utánvéttel Foxposttal

Chloeandhercat

2021. szeptember 9.

Hát, nekem nem lett a kedvencem. Kis mintát kaptam ajándékba egy vásárláshoz, azt elhasználtam. Alapvetően az édes illatokat kedvelem, de ebben van valami, ami nekem túl agresszív. Talán a tölgymoha? Kicsit olyan szúrósnak érzem, nálam el is nyomja a vaníliás jegyeket. De tartósnak tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

force

2021. augusztus 20.

Kétszer teszteltem eddig. Egyszer tavaly, amikor megjelent, utána pedig idén tavasszal. SEMMIRE nem emlékszem az illatából. Annyi maradt meg belőle, hogy 1 óra után nyomtalanul eltűnt a bőrömről. Ez tényleg egy Valentino? Nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Vaslady

2021. augusztus 20.

2020.9.13
Az én bőrömön nagyon hasonlít a Dolce gabbana only one parfümhoz. Tovább nem tudtam szimatolni, mert elillant sajnos 🤔. Még próbálkozom majd vele, nagyon friss husi, ma kapták a douglasban.
2021. 8.20
Ma kaptam mintában, hát újra tesztelés.
Nem értem miért bombáznak minket a parfüm készítők ilyen gyatraságokkal 🥴.
Most komolyan?
Hol van a karakter?
Pár perc után bőrközeli kis vaníliás lötty.
Hol van a ház Donna illatához képest?
Ez is mehet a drogériák polcaira és 50 euro helyett nyugodtan árulhatják 5 euróért. Na talán annyit megér. Megy az 1 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

2020.9.13
2021. 8.20
Ma kaptam mintában, hát újra tesztelés.
Nem értem miért bombáznak minket a parfüm készítők ilyen gyatraságokkal 🥴.
Most komolyan?
Hol van a karakter?
Pár perc után bőrközeli kis vaníliás lötty.
Hol van a ház Donna illatához képest?

Penge

2021. augusztus 8.

Tartósnak tartós, de egyáltalán nem erős. Akik a lágyabb vonalat kedvelik, nekik biztosan megfelel. Lecsengés után kis rózsaszín virág illatú, picit édeskés, talán a gardénia dominál az én bőrömön. A végére olyan romantikus, meleg, harmónikus illattá szelidül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Pamela13

2021. július 19.

Kellemes, őszi illat. Kiemelendő, hogy tartós, 2-3 elteltével is érzem magamon. A mindennapokban és alkalomra is jó választás. Amikor frissen fújtam magamra akkor főleg a virágos jegyek jöttek elő, aztán ahogy elkezdett elülni megérkezett a narancsos-mandarinos jegy, majd azután vaníliás illattá vált, ami mélységet ad ennek a parfümnek de nem teszi túl édessé sem, virágos jegyekkel és ezzel a kellemes édeskés hatással extra nőies. Egy nehéz napot is szebbé tehet :) Az üveg kinézete is dekorativ, nagyon szép ahogy megtörik rajta a fény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

kissagi19

2021. június 25.

Update:
Nyáron kánikulában isteni frissítő, kesernyés citrus. Kristályosan csillogóan friss. Nem olyan egysíkú kis lineáris lötyi, mint néhányan utalnak rá. Elég tartós, 5-6 órát stabilan fennmarad.
20.10.16 Az úgy volt, hogy én illatjegyek alapján az Alive illatot tökéletesnek gondoltam magamnak. Nem az.
Ezt a mintámat felfújva nagyon meglepődtem. Brutál tartós. Intenzív és szép! illat. A kezdeti gyümölcsössége rajtam virágosan folytatódik, majd keserédesen szárad le.
Édesbús melódia egy ködös hajnalon. Szerelem az első perctől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Update:
Édesbús melódia egy ködös hajnalon. Szerelem az első perctől

Cintia04

2021. június 5.

Nagyon jó kis illat, kifejezetten tetszik! Szolid, iroda barát, nem zavaró, kifinomult virágos, citrusos, kissé fanyar mégis van benne egy kis mélység ami a végén kissé púderes lecsengésbe megy át! Viszont azt gondolom eléggé túlárazott ennyit nem ér de hát a nevet és Lady Gagat meg kell fizetni ebben az esetben! Régen bírtam Gagat mára már úgy érzem egy a sok közül de ez nem az ő hibája inkább a média és a pénz teszi és hasonló esetben ebben a sztár világban szerintem mindenki végül behódolna a hírnévnek és a pénznek! De tény, hogy jó dolog mellé adta a nevét! Maga a parfüm tényleg nagyon szép, elegáns, szolid és egyáltalán nem extravagáns és vagány mint ő ezért érzem kissé nem oda illőnek Gagat! De nem lehúzni akarom sőt... Nagyon is magaménak érzem ezt az illatot csak Gagan nem nagyon tudom elképzleni! Egészen tartós is de egy egész napot rajtam nem bír ki! Pár óra múlva azért frissíteni kell! Gondolkodom egy üveges beszerzésén de még próbálgatom hosszú távon mennyire marad bennem! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

aydua

2021. április 11.

Számomra nagyon finom, citrusos-fehérvirágos-vaníliás illat. Nekem épp az tetszik benne hogy nem túl "sok" semelyik irányban, inkább visszafogott, könnyed, de mégsem "tisztaság" illat, van benne egy kis mélység is. Szóval szerintem jól egyensúlyoz az illatcsaládok között, nekem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

dlrexqs

2021. április 5.

2020. december 24.
Korszakalkotó parfümnek túlzás volna nevezni, mindazonáltal nagyon szerethető, ha az ember lánya megengedő tud lenni vele.
Az én bőrömön kísérteties a hasonlóság közte és az Olympéa között (ami mára a szignatúra illatommá nőtte ki magát, annyira tudok vele azonosulni), valószínűleg a vanília, a mandarin és a gyömbér teszi.
Kifújás után rögtön a citrusosságát mutatja meg, egy cseppnyi édes illatól a háttérben azonban izgalmasabbá válik. Az intenzív nyitás után előbújik a vanília, és a parfüm boldogságillatúvá szelídül, bőrközelivé válik. Ennek ellenére még a nap végén is érezhető.
Finom, édes illat. A napsárga sálammal kiegészülve (amit már két éve hordok ősztől tavaszig, annak ellenére, hogy még csak nem is szeretem különösebben a sárga színt) maga a Bonheur de Vivre egy szürke, ködös novemberi napon.
Csak ez az üveg bántja a szemeimet.

2021. április 05.
Az elmúlt napokban örömteli híreket kaptam, ezért - nem tudtam megállni! - jókedvemet meghosszabbítandó rögtön fújtam is belőle egy keveset. Ismét bebizonyosodott számomra, hogy a boldog pillanatok kiegészítőjeként tökéletesen megállja a helyét. Ha majd valamilyen sorsfordító esemény következik be az életemben, jöhetnek a nehéz, komplikált illatok, de addig is beérem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

2020. december 24.
Csak ez az üveg bántja a szemeimet.

2021. április 05.

SzBoni

2021. március 23.

Az elején annyira jól indul ez az illat, hogy papírcsík után rögtön csuklóra is fújtam. Azt hittem hogy ő lesz az igazi és már el is képzeltem szép jövőnket. De mire hazaértem, olyan bántó, gagyi hatásúvá vált a bőrömön, mint valami olcsó utánzat a kilencvenes évekből. Kár érte. Nagyon akartam hogy működjön. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)