Van Cleef & Arpels

Ár:   43 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: lanefox, Módosítva: 2020. június 29.

Ár:   43 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: florientális-vanília

Illatjegyek: mandarin, licsi, mandula, csokoládé, rózsa, ibolya, vanília, cédrus, tonkabab, pézsma, orchidea

Ár: 19000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új, hiánytalan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Ár: 1700 , Eladó: kingaorsolya
Állapot: -1 fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, személyes átvétel

necra

2020. szeptember 14.

Sajnos rajtam szinte azonnal bőrkõzeli :( Ki sem tudom élvezni. Örülök, hogy csak fújóst vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

silence

2020. július 25.

Isteni porcukros vanília, ami véletlenül sem billen át a sziruposan édes vaníliás vonalra.
A nehezebb, édes, tonkababos, csokis - vaníliás illatjegyek fantasztikus összhangban vegyülnek a frissebb gyümölcsös és virágos összetevőkkel, ezáltal nem kell attól tartani, hogy összenyom az illat, végig csak puha, könnyű felhőként vesz körbe a nap folyamán.
Nem véletlenül van ennyi rajongója, tényleg csodás illat.
Nagyon régóta szerettem volna bőrön próbálni, most egy fújós segítségével ezt megtehettem, de megnyugodtam: nem vágyom belőle nagy üvegesre, úgy gondolom, hogy én már megtaláltam a szívemnek legkedvesebb vanília illatot a Casamorati Líra személyében!
Fantasztikus illat ez az Orchidee Vanille is, de véleményem szerint a Lírát képtelenség felülmúlni...
Ettől függetlenül mindenképp megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Nem véletlenül van ennyi rajongója, tényleg csodás illat.
Ettől függetlenül mindenképp megérdemli az 5 csillagot!

sammy

2020. május 31.

Férjem hol kényes, hol érzéketlen orrából eddig két parfümnek sikerült kicsikarnia egy "nem rossz"-t. Az egyik ez (a másik az Agonist Isis nevű szépe). Ez a bravúr már önmagában 5 csillagot ér, ez óriási dícséret! :D Nem egy hű, de érdekes, de jól kihasználható, komfortos illat, én az ilyeneket szeretem. + Tartós! Az ilyen nyomi, hűvös napokon épp jól jön, egyszer majd be kellene szerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Neszterr

2020. február 20.

Nem olyan régóta ismerkedem a vaníliás illatokkal, ő az elsők között volt. Azóta nem sok olyan illattal találkoztam (vaníliás illatok közül), ami a nyomába léphetne, olyan magasra tette a lécet. Ez egy álom, annyira csodásan puha, vaníliás, tökéletesen eltalált kiegészítőkkel, amik a magasba emelik. Nem érzem virágosnak, de émelyítően vaníliásnak sem (valószínűleg pont a gyümölcsök és a virágok miatt), annyira teliltalálat. Tartóssága rajtam is kiváló, még a nap végén is körbeleng.
Ő azon parfümök közé került, aminek mindig kell itthon lennie.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

Ő azon parfümök közé került, aminek mindig kell itthon lennie.

Nenuka

2019. november 3.

Olyan könnyed vanília kevés virágos felhanggal, hogy még nyáron sem lehetetlen viselet. Nagyon arányos, eltalált, meleg illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Bublup

2019. október 12.

Nagyon szép , harmonikus illat. Semmi nincs túltolva, stabilan kísér egész nap, felmelegít, megmosolyogtat, ma reggel fújtam, és most is érzem, a környezetem csak dícséri. Mestermű, szerintem még azoknak is leesik az álla, akik nem vaníliás-gourmand függők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

superbeni007

2019. október 12.

Férfiként hordom és imádom. Az egyik legszebb vaníliás illat, amit valaha szagoltam! A mandulától van egy kis puderes feelingje de nem lehet rá mást mondani, mint: FANTASZTIKUS! Az egyik legjobb illat és alig ismerik. Sokan írják, hogy a tartóssága nem az igazi: Én nem tudom, hogy ugyanarról beszélünk-e de rajtam félelmetesen tartós, még 20 óra múlva is nagyon érzem magamon. Ilyen tartóssággal még nem találkoztam, elképesztő. Persze nyáron ez se marad meg de télen brutális.
Szóval, összefoglalva: Az egyik valaha készített legjobb vaníliás illat. Beszerzése kötelező ha nőnemű vagy!
Mestermű!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 12.

Mestermű!

nyuszo

2019. július 15.

Folyékony vaníliás cukor....
Süti sütések édes emlékét idézi.
Frissen sült piskóta, hófehér porcukorral meghintve...
Maga az illat nem sokat változik, ugyanakkor elég tartós...egy fújás kitart egész nap, cukros-vaníliás felhőcskébe burkolva viselőjét.
Na nem azon a gejl, szirupos módon, hanem olyan 'beugrottam-a-cukiba-egy-szelet-sütiért-és-feldobta-a-napom' módon...
Könnyed, légies.
A későbbiekben akár vásárlás is lehet belőle.

Up! A blatteren még 2hét után is érezhető a finom vaníliás illat. Jártamban-keltemben mindig megszagolom, amikor csak elmegyek mellette, mert éreznem kell!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

Folyékony vaníliás cukor....
Süti sütések édes emlékét idézi.
Frissen sült piskóta, hófehér porcukorral meghintve...
Könnyed, légies.
A későbbiekben akár vásárlás is lehet belőle.

Szilvoci

2019. március 1.

Véletlenül sikerült a hajamra fújni, pedig nem akartam. Kár volt, ugyanis szerelembe estem az illattal :))) Azóta is csak a hajam szagolgatom, nagyon fincsi vaníliás illata van.

UP: Azóta beszereztem és imádom. A hajamon nagyon tartós, bőrön közepesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

UP: Azóta beszereztem és imádom. A hajamon nagyon tartós, bőrön közepesen.

micsmics

2019. február 24.

Szeretek mindent, ami cukorka, vanília, süti, csoki, praliné és ehhez hasonló illattal bír. Persze hogy nem hagyhattam ki ezt sem. Első körben nem ő nyert a CE kollekcióból, de most nem hezitáltam. Semmi becsapás nincs benne, édes vaníliás illat, a töményebb, mélyebb fajtából. Szeretem, szeretik rajtam. Jó döntés volt. (Amennyiért a D-ben vesztegetik, az konkrétan kimeríti a "szabad rablás fényes nappal" kategóriát, annyit nyilván nem ér.....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Orange 4 / CI 15510, CI 14700, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)