Van Cleef & Arpels

Ár:   43 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: lanefox, Módosítva: 2020. június 29.

Ár:   43 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: florientális-vanília

Illatjegyek: mandarin, licsi, mandula, csokoládé, rózsa, ibolya, vanília, cédrus, tonkabab, pézsma, orchidea

Fújós - Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille
Ár: 2500ft/5 ml és 4000 ft/10 ml + postaköltség , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: Saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Thomasina

2021. augusztus 3.

Ha egy pasinak tetszik egy illat, az azért van, mert ehetőnek gondolja. És csak azért, mert amit meg lehet enni, nekik az tuti jó. De a valósághoz semmi köze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Timi8

2021. május 23.

Pár éve megvolt ez az illat kis üveges maradékként, bár akkor kihasználatlanság miatt továbbadtam. Nem kellett volna, mert jò szolgálatot tehetnek az ilyesfajta illatok, főleg mikor hűvösebb, esősebbre fordul az idő... Vagy amikor premens-szindròmában 2 édességfalási roham közt még vmi ilyenből is löttyinteni kìvánok magamra 😅
Akkor amiatt passzoltam el szegényemet, mert akkoriban fedeztem fel magamnak az YSL Cinema-ját, és ezt az utánzatának éreztem. A hasonlòságukat most is meg tudom erősìteni, csak most inkább már kicsit a Minimes-t is beleérzem a fűszeres-vanìliás gurmandsága miatt.
Finom, bekuckòzòs illat, kortalan, igazi gondűző puhaság. Mézédes gurmandus de nem gyermeteg mòdon. Ősztől tavaszig muzsikálhat jòl, a melegebb idő nem tesz jòt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Bridge29

2021. május 15.

Erősen túl van árazva. Nem tartós nincs nagy szillazsa . semmi extra illat egy vaníliás kis illatocska. Megvettem üvegesbe de tovább is adtam. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

NyBetti

2021. február 27.

Tavaly tavasszal találkoztan az illattal a Notino üzletében, fújtam belőle papírra és bőrre is, és már akkor nagyon megtetszett.
Aztán vettem fújóst, próbálgattam, és eldöntöttem hogy KELL. Isteni virágos, édes vaníliás, de nem tömény illat, alkalomra és irodába is hordható. A tartóssága rajtam nagyon jó, a 8 órás munkanapot szépen kibírja.
Ami visszatartott az az ára... 43 000 forint az túl sok, sehogy nem fért a keretbe uh maradt a vágyakozás.
Viszont 2 hete sikerült nagyon méltányos áron lecsapnom egy teszterre. (Korrekt volt a webáruház, a kérdésemre megírták hogy batch alapján 2017-es gyártású. Semmi baja egyébként, se illatban se színben). Azóta nem tudok betelni vele, nagyon örülök hogy az enyém lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Verona5

2021. január 11.

Nem egy geil édes, hanem a kellemes vanília illat, kis virágossággal. Meglepő módon megszerettem, napok óta őt fújom alapból hétköznapokra, mert a mostani hideg idő az igaz barátja.
Hétköznapra kellemesen elvan vele az ember, sajnos az a piciny kesernyéssége, amit a kifújáskor érzek és olyannyira tetszik benne, csak bőrközelben szaglászható rövid idő elteltével, pedig jó lenne, ha tovább és erősebben maradna benne a szélesebb aurájában is.
Tartóssága rajtam katasztrofális, bőrkrémezés ellenére is, napközben kétszer, háromszor újra kell fújnom, hogy érezzem. Emiatt viszont most nem vonok le pontot, mert összességében nagyon tetszik a nózimnak és a lelkemnek - melengető téli burok a puha sálamon alul és felül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 11.

noncsi1992

2020. december 3.

Puha meleg téli illat. Nekem a legszebb vaníliás illat. A tartóssága miatt kap 4 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Magdibaba84

2020. október 12.

Imádom illat :) Ő a téli befutó nálam, nagyon szeretem, nem tömény, nem geijl, igazi finom kis vaníliás csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

abodri

2020. október 9.

Meleg, bújós csodálatosan szép vanília illat. Imádom a vaníliát, és ebben a parfümben másképp van jelen. Édes illat, mégsem geil, nem sziruposan ragadós.
Kifújáskor nem erőteljes, szinte bőrközeli. Majd leszáradás után mutatja meg igazi arcát, ugyanis akkor előbújik egy rendkívül finom, szinte luxus Illat. Nem csíkhúzós, viszont tartós. Különleges, egyedi parfüm 😊😊😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 9.

necra

2020. szeptember 14.

Sajnos rajtam szinte azonnal bőrkõzeli :( Ki sem tudom élvezni. Örülök, hogy csak fújóst vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

silence

2020. július 25.

Isteni porcukros vanília, ami véletlenül sem billen át a sziruposan édes vaníliás vonalra.
A nehezebb, édes, tonkababos, csokis - vaníliás illatjegyek fantasztikus összhangban vegyülnek a frissebb gyümölcsös és virágos összetevőkkel, ezáltal nem kell attól tartani, hogy összenyom az illat, végig csak puha, könnyű felhőként vesz körbe a nap folyamán.
Nem véletlenül van ennyi rajongója, tényleg csodás illat.
Nagyon régóta szerettem volna bőrön próbálni, most egy fújós segítségével ezt megtehettem, de megnyugodtam: nem vágyom belőle nagy üvegesre, úgy gondolom, hogy én már megtaláltam a szívemnek legkedvesebb vanília illatot a Casamorati Líra személyében!
Fantasztikus illat ez az Orchidee Vanille is, de véleményem szerint a Lírát képtelenség felülmúlni...
Ettől függetlenül mindenképp megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Nem véletlenül van ennyi rajongója, tényleg csodás illat.
Ettől függetlenül mindenképp megérdemli az 5 csillagot!

Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Orange 4 / CI 15510, CI 14700, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)