Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: lanefox, Módosítva: 2017. november 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: liliom, ylang-ylang, rózsaszín bors, fahéj, vanília, szantál, púderes jegyek.

Keresem! Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Milka71
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Milka71

2020. augusztus 20.

Nem tudom elképzelni nélküle a nyarat, számomra ez a Nap illata🌞. Én mézesnek, hársfavirágosnak érzem, bár egyik sincs benne🙂. Amikor ezt viselem barátnőm mindig megjegyzi, hogy naptej illatom van.🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

GNóri

2019. július 25.

A mintacsomagomból őt hagytam utoljára, hiszen eddig ki nem állhattam az ylang-ylang jegyet, korábban mindig fejfájást és émelygést kaptam tőle, nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog. Na kérem, olyannyira tetszik, hogy egy tesztelés után már úton van hozzám üvegesen! Ő az egyik nyári csodám. Eleinte krémes, szinte már naptejesnek mondanám, majd fokozatosan jönnek elő a virágok. A liliom és az ylang-ylang is elég erőszakos, erős, tömény illatú virág, ebben a parfümben mégis olyan csodálatosan lágyak és légiesek. A virágok mellett egy idő után előbukkannak finoman a fűszeres és fás jegyek, végül a leszáradása a bőrömön kicsit szúróssá válik, az aranyszínű Dove tusfürdőre emlékeztet. Rajtam a tartóssága és hatósugara is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

galagonyanya

2015. július 20.

Annyira beleillik a Van Cleef&Arpels C.E. sorozatba, hogy le sem tagadhatná. Ugyanaz a finom, púderes lágyság, mint pl. az Orchidee Vanille-nél, csak nem édes; vagy mint a Bois d'Iris-nél, csak nem füstös. Liliomosnak éppen liliomos, de nem fájdalmasan: nem biztos, hogy rájönnék, csempésztek bele azt is egy keveset. Rossz hír viszont, hogy - testvéreihez hasonlóan - hatósugara elég szerény, tartóssága minimális. Legalábbis rajtam. Megpróbálom majd hidegebb időben is, hiszen nyáron hamarabb elillannak bőrünkről az illatok, de azért egy ilyen parfümtől kicsit többet várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Coumarin, Citral, Benzyl Salicylate, Citronellol, Farnesol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.