Vanita

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodroska, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készült krémszappan

A Marokkóban honos argánfa olaja méltán kapta a „folyékony arany” elnevezést. Gazdag E vitaminban, táplálja a száraz, repedezett bőrt, rendszeres használatával elhalványíthatóak a régi hegek, olaja nem tömíti el a pórusokat, visszaadja a bőr rugalmasságát. Így fontos szerepet tölt be a szép és egészséges bőr védelmében. A rózsafa olaj antibakteriális, fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatású. A glicerin természetes módon keletkezik a szappanosodás során.

Amda

2019. november 7.

Jó ideje csak különböző kecsketejes szapponakkal tisztálkodom, de most 600ft körül volt leárazva a Rossmannban ez a természetes alapanyagú szappan, gondoltam kipróbálom.
Összehasonlítva ugyanilyen súlyú kecsketejes szappanal kb feleannyi idejig tartott. Nem kifejezetten habzik, de tiszta érzetet hagy és puha a bőröm zuhany után.
Ha nem akciós valamelyik változata amit kipróbálnék, akkor biztos nem veszem újra. (kaviáros épp próba alatt😉)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

vattaponi

2019. szeptember 28.

Leértékelés miatt vettem meg. Nagyon jó kis szappan, nem szárít, szerintem kifejezetten puhítja a bőrt. Nekem elég gyorsan elfogyott, gyorsan "olvadt" a víztől. De ha nem lenne ilyen drága, újravenném. Bár a pálmaolaj összetevő nem túl szerencsés :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

TheNancy07

2019. július 10.

Nagyon jók ezek a szappanok! Imádom őket! Kb. másfél hónapig volt elég egy darab, de az egész testemre használtam. Ami kicsit negatív volt benne, hogy a homlokom jobban zsírosodott tőle, viszont máshol egyáltalán nem szárított vagy zsírosította volna. Ezért nem vonok le pontot, mert nagyon jól tisztít, és nem hagy húzódó száraz bőrt fürdés után. Jól habzik, nem málik szét, tartja a formáját egészen a végéig. És hát a bőröm nagyon szép lett tőle. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Morsolya

2018. július 15.

Fantasztikus szappan!! Száraz, ekcémás bőrömre már elég sokféle natúr szappant kipróbáltam (Nesti Dante, PomPom, Olivia Natural, Yves Rocher...) azt kell hogy mondjam, hogy ár/érték arányban nekem ez a legjobb. Annyira hatásos, hogy mellette testápolót sem kell használnom - igaz, nyár van, és ilyenkor a bőröm kevésbé igényli. Kellemesen, krémesen habzik, finom az illata, egyáltalán nem szárít, mégis jól tisztít. Vanitától érzékeny, száraz, ekcémás bőrre nekem ugyanígy beváltak a gyereknek készült Manócska szappanok (Kecsketejes és Natúr Shea), és nagyon örülök, hogy Rossmannban is lehet kapni ezeket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Catcatcat

2015. július 6.

Jó kis szappan, akinek szárazabb arcbőre van annak szerintem jobban beválhat, mint nekem. Jó pont, hogy nem szárította szét az arcomat (ez kb megváltás volt egy mannaszappan után), nem mállott a szappan és elég jól hidratált (+ szerintem kicsit halványodtak a hegek az arcomon), viszont zsírosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.