Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodroska, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

A vörösbor jótékony hatását már az ókorban ismerték. Polifenolos vegyületei erősítik a kollagénrostokat, enne köszönhetően feszesebbé teszik a bőrt. Magas csersav tartalma miatt seborrhoeás bőrre is jótékony hatással van. A kínai fahéjfa kérgéből kivont olajtartalma antibakteriális és fertőtlenítő hatást kölcsönöz, a szappan e mellett általános tonizáló és a szegfűszegnek köszönhetően gyulladáscsökkentő is, így sokrétűen használhatod.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

csillanoni

2015. november 20.

Ajándékként volt csomagolva egy újsághoz, így került hozzám. Nagyon szeretem, mert isteni az illata, ami az én bőrömön elég tartós és nem is szárítja ki. Zuhanyzáshoz szoktam használni dörzsikesztyűvel.Az ígért feszesítő hatást nem tapasztaltam, de nem is mindennap használom ezt. Teljes áron is újravenném, mert nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

rorsi

2015. október 21.

Egy újsághoz volt ajándék,így jutottam hozzá. Korábban már próbáltam a Vanita shea vajas szappanját. Igazából mindkettővel ugyanaz a tapasztalatom. Amikor kibontottam ezt a vörösboros szappant, egyből "megcsapott" a vörösbor aromája, de amúgy nagyon kellemes, fürdés közben ellazító illata van. Én csak zuhanyzáshoz használom,arcra nem próbáltam. A bőrömön különösebb hatását nem tapasztaltam, az illata az,amit tényleg ki tudnék emelni. Viszonylag sokáig elég. Meg ugye kézzel készített, natur termék,természetes összetevőkből,ami mindig jó pont,bármiről legyen is szó. Őszintén szólva,csak miatta vettem meg azt az újságot és nem bántam meg.😊 Szép csomagolása végett szerintem ajándéknak is jó ötlet lehet. Csodaszernek nem mondanám, de mindenképpen egy erős négyes.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

gaboka

2015. október 13.

Már egy ideje csak szappannal zuhanyzom, eddig leginkább egyfajtát használtam (kecsketejes szappan), de a Pixinek köszönhetően kipróbálhattam most ezt is. Nagyon bejött nekem, az illata kellemes, és nem szárítja a bőrömet. Elgondolkodtatott, hogy kipróbáljam a többi fajtát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

cserryy

2015. október 10.

Az illata kellemes fahéjas-vörös szőlős jellegű. Használom arc és kézmosáshoz, kellemes szappan, nem szárít. Zuhanyzáshoz még nem próbáltam, de fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.