Varga

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Kellemes illatú, gyógynövényes sampon, amely gyengéden tisztítja a hajat és fejbőrt. Összetétele és bőrbarát pH értéke lehetővé teszi a mindennapos hajmosást.

• koffeint tartalmaz, ami egy bőrfeszesítő, serkentő és energizáló hatóanyag
  • fényessé és lágyabb tapintásúvá teszi a hajat
  • válogatott gyógynövényi hatóanyagai táplálják és regenerálják a hajhagymákat, fokozzák a haj egészségét
  • kiegészíti és növeli a hajhullás elleni és hajerősítő készítményeink hatását
  • nem tartalmaz mesterséges színezőanyagot, parabéneket és szilikont

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mafalda

2021. március 28.

Nagyon imádom a zöld társát, így nagyon örültem amikor láttam hogy van egy új piros is. Gondoltam kipróbálom, és nekem ez is bejött, más az illata, ez is finom. Más, kicsit valóban kevésbé habzik, de jó kellemes használni szépen tisztít. Nem viszket tőle a fejbőröm, a hajam kellemesen puha fényes tapintású lett. Mostantól felváltva használom a zöld varga samponnal együtt. 😊😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Queen16

2020. június 3.

Egy pontot tudok adni a legnagyobb szívvel is, mivel! Allergiás reakciót váltott ki a börómből, a homlok, szemóldök terület, fúl belsö részébe pirosodást okozott, és viszketést, a fejbóröm is gyakran viszketett miatta amint le cseréltem nem tapasztaltam ilyen szintu piroságot és irritáciot igy tuti ez volt a ludas!:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. május 25.

Tökéletes ez a sampon. Már egy ideje figyelek a natúr összetevőkre és a szilikonmentességre. Én a zöld Varga sampont használtam ezelőtt, de úgy érzem hogy ez ad nekem még egy kis pluszt a hajamnak. Hogy növeszti e? Biztos segít, rengeteg új babahajam lett az biztos. Valószínűleg ő is közrejátszik, de ezt nem tudom meg pontosan mert sokféle dolgot szedek még a hajam növesztése érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 25.

Flower82

2020. április 27.

Én évek óta Varga sampont használok. A sima zöldet. Néha váltok közben, de az a fő. Gondoltam kipróbálom ezt is. Nagy csalódás, túl sűrű, nem habzik egyáltalán. Nekem kellemetlen vele hajat mosni. Én marado az régi változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.