Varga

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Kellemes illatú, gyógynövényes sampon, amely gyengéden tisztítja a hajat és fejbőrt. Összetétele és bőrbarát pH értéke lehetővé teszi a mindennapos hajmosást.

• koffeint tartalmaz, ami egy bőrfeszesítő, serkentő és energizáló hatóanyag
  • fényessé és lágyabb tapintásúvá teszi a hajat
  • válogatott gyógynövényi hatóanyagai táplálják és regenerálják a hajhagymákat, fokozzák a haj egészségét
  • kiegészíti és növeli a hajhullás elleni és hajerősítő készítményeink hatását
  • nem tartalmaz mesterséges színezőanyagot, parabéneket és szilikont

Queen16

2020. június 3.

Egy pontot tudok adni a legnagyobb szívvel is, mivel! Allergiás reakciót váltott ki a börómből, a homlok, szemóldök terület, fúl belsö részébe pirosodást okozott, és viszketést, a fejbóröm is gyakran viszketett miatta amint le cseréltem nem tapasztaltam ilyen szintu piroságot és irritáciot igy tuti ez volt a ludas!:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. május 25.

Tökéletes ez a sampon. Már egy ideje figyelek a natúr összetevőkre és a szilikonmentességre. Én a zöld Varga sampont használtam ezelőtt, de úgy érzem hogy ez ad nekem még egy kis pluszt a hajamnak. Hogy növeszti e? Biztos segít, rengeteg új babahajam lett az biztos. Valószínűleg ő is közrejátszik, de ezt nem tudom meg pontosan mert sokféle dolgot szedek még a hajam növesztése érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 25.

Flower82

2020. április 27.

Én évek óta Varga sampont használok. A sima zöldet. Néha váltok közben, de az a fő. Gondoltam kipróbálom ezt is. Nagy csalódás, túl sűrű, nem habzik egyáltalán. Nekem kellemetlen vele hajat mosni. Én marado az régi változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.