Best of Beauty 2019

Vaseline

Ár:   920 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2015. november 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal puhaítja a száraz ajkakat.

Bezárja a nedvességet és segít az ajkaknak regenerálódni.

lucanagy018

2019. április 11.

Londonban vettem iszonyat gyorsan, mert az ottani időjárás kikezdte az ajkaimat és a szám feletti bőrt. Sose volt ilyen tehát fogtam és vettem. Két nap után elmúlt minden gondom és kínom. Azóta is naponta használom, puhák az ajkaim és néha még szájfény helyett is ezt használom olyan szépen fénylik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

J0y

2015. november 26.

Nagyon szépen ápolja az ajkakat szépen csillog de nekem udoritó , hogy mindig bele kell másszak a krémbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Emolliensek: Petrolatum
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140