Veet

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Arcra használható gyantacsíkok Easy-Gelwax™ technológiával

• Körbefogja és megtapad a legrövidebb (1,5 mm) szőrszálakon is, a bőrön viszont nem ragad.
  • A szőrszálakat a gyökerüktől távolítja el, hogy akár 28 napig biztosítsa a bőr simaságát.
  • A gyantacsíkot úgy alakították ki, hogy precíz felvitelt tegyen lehetővé, így ideális az olyan kicsi és érzékeny területekre, mint a felső ajak, arc és áll.
  • Különleges összetétel, az érzékeny bőrre gyakorolt jótékony hatásáról ismert mandulaolajjal és E-vitaminnal.

KataLinn

2020. május 30.

Szuperül használ! Nem pattogzik ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Szuperül használ! Nem pattogzik ki tőle a bőröm.

szabiina

2020. május 15.

Már nagyon sokféle gyantát próbáltam, de sajnos mindegyiktől sebes lett a bőröm. Ez az első, amely nem okoz irritációt, illetve egyáltalán nem piros utána a kezelt felület. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

ffdina91

2020. április 26.

Más terméket nem próbáltam így összehasonlítási alapom nincs de ezzel a termékkel nagyon elégedett vagyok! Könnyű használni és nem marad ragacsos a bőröm. Szépen eltavolít minden szőrszálat és a pirosság is hamar elmúlik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

schmldr

2019. augusztus 28.

A testre való hideggyanta csíkokkal ellentétben ez mindent leszed és nem ragad utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Lorina

2019. május 10.

A legjobb amit eddig kipróbáltam!A gyanta nem a barátom,így hát erre esett a választásom.Kényelnes használni,mindent eltávoítt,nem irritál, zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

tnorazso

2018. november 14.

Gyantázás során eddig mindig sebes lett a terület, amelyen alkalmaztam a gyantát. Ezt megunva gondoltam kipróbálom a Veetet és nem kellet csalódnom, azóta nem is vennék mást. A szőrszálak könnyen kijönnek, a területen pedig maximum egy enyhe pirosság lép fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Scara

2018. augusztus 22.

Nagyon szeretem ezt a verziót. Nekem elég kb. havonta használni és tökéletesen eltávolítja a nemkívánatos szőrszálakat. Ráadásul mindezt úgy teszi, hogy az sem baj, ha az utolsó pillanatban jut eszembe, ugyanis minimálisan sem piros utána a gyantázott terület. :) Biztos, hogy nem cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.