Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Lexy00, az összetevőket feltöltötte: niki33, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes szőlőmagolaj kivonatot tartalmaz, mely bőrpuhító hatásáról és frissítő illatáról híres.

Veet Natural Inspirations Szőrtelenítő Krém CSERE IS
Ár: 890 , Eladó: MadKat
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest , fizetés: Elsősorban budapesti személyes átvétellel

nicolebunny

2019. július 12.

Bajuszra használom, sajnos szükségem van rá 2 hetente. :( Ez a krém 5-6 perces hatóidővel, irritáció nélkül eltávolítja a nemkívánatos szálakat. Az pedig hab a tortán, hogy végre nem egy savanyú-záptojásos-szeméttárolós, kiszellőztethetetlen szag társul hozzá. Nagyon kevés elég belőle. A testem egyéb területein nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

palibogi

2019. május 28.

Hát nekem ez egy szőrszálat se hoz le... egyedül csak azért nem dobtam ki mert a kis "bajuszkámra" jó. Ennyi. De semmirevaló egyszerűen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Reddiamond

2017. október 16.

Az itteni jó vélemények alapján, jól bevásároltam belőle a Glamour napokon. Tegnap teszeteltem először....Kicsit sokáig hagytam fent úgy tűnik, mert irritálta a bőrömet, miután lemostam. De így sem távolított el minden szőrt.... :( Legközelebb jobban oda fogok figyelni az időtartamra. Remélem, nem fog rontai a hatásfokon a kevesebb hatóidő. Később update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Elyana

2016. november 19.

Kerülöm a szőrtelenítő krémeket amikor csak lehet, de ez kellemes meglepetést okozott. Nem büdös, és tényleg hat 10 percen belül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

ssteff15

2016. június 26.

Ritkán használok szőrtelenítő krémet, a lehető legtöbb alkalommal inkább epilátort és gyantát igyekszem használni melynek látszik is az eredménye. Néha mégis ezt a kényelmesebb és gyorsabb módot választom, idő híján. A szőlőmagolaj kivonatos termékre esett a választásom, mivel sajnos rendkívül kényes bőröm van. :s Ennél a krémnél nem vettem észre még enyhe bőrpírt sem és a szőrt maradéktalanul eltávolítottam rettentő puha bőrt hagyva maga után! :) Kíváncsiságból kipróbáltam, hogy mennyire hatásos az a krém amit már egyszer lehúztam, így a másik lábamra kentem, és vártam vajon mennyi idő alatt teszi újra a dolgát, ha egyáltalán beválik...hát nagyjából 2-3perc után ugyanolyan babapopsi puha, és sima bőrt hagyott maga után, ennek nagyon örültem. :D Lehet hogy spúr vagyok de szerintem az áráért kevés a 100 ml, így örülök hogy valamelyest lehet takarékoskodni vele. Illatát inkább szagnak nevezném, sosem szerettem a szőrtelenítőkrémek szagát...de ezért nem pontozom le, mert teszi amit ígér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Wildflow

2015. december 2.

Nem csíp, nem irritál, pedig hajlamos vagyok rá. Ez bevált, gyors és egyszerű a használata. Az illata is kellemes, szerintem sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

helgus96

2015. július 5.

Nem tudom, milyen "természet inspirálta" de engem baromira csípett,(hónalj) győztem lemosni, és utána egész nap még érzékeny maradt a bőröm, alig tudtam hozzáérni majd éjszakára alaposan bekentem baba krémmel, reggelre jobb lett.. Hatékonynak sem nevezném, nekem alig hozott le valamit is.
Soha többet, ha lehetne 0 pontot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

Soha többet, ha lehetne 0 pontot adnék.

niki33

2015. július 3.

Akkor rögtön véleményezem is. Még tavasz elején vettem, valami akcióban, és láttam rögtön, hogy ez valamilyen újfajta Veet termék. Érzékeny bőrre valót vettem meg. Igazából a 100 ml nem nagy kiszerelés, de én a szőrtelenítő krémeket csak bikinivonalon illetve hónalj tájékon használom, és így sokáig elég lesz. Bikinivonalon tökéletesen eltávolította a szőrt, azon a hatóidőn beül amit irt. Nem irritálta, csípte ki a bőrömet. Az illata is finom, természetes. Eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sorbitol h 1 1

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.