Veet

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: justagirl, Módosítva: 2016. június 17.

Kategória:   Testápolás

Professzionális gyantázó készlet, mellyel otthon is elérhető a szalon minőségű végeredmény.

• a melegítő készülék fenntartja az ideális hőmérsékletet
  • nincs szükség lehúzócsíkokra
  • akár 28 napig tartó simaság
  • már a 2 mm-es szálakat is eltávolítja
  • liliom és cukrozott füge illatú gyantakorongokkal kapható

Ariana1986

2020. augusztus 25.

Sajnos nem vált be, se nekem, se a húgomnak.
Lábon próbáltam, de felét otthagyta a szőrzetnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Sajnos nem vált be, se nekem, se a húgomnak.
Lábon próbáltam, de felét otthagyta a szőrzetnek.

hessviky666

2018. január 5.

Sokat próbálkozok a szőrtelenítő termékekkel, eddig a Veet cukorgyantája volt a legjobb, persze már nem gyártják. Megvettem ezt a készletet, hátha. Erősebb szőrzetű felületre tökéletes, mint hónalj, bikinivonal vagy láb, de például nekem a karomon nem húzott ki egyetlenegy szőrszálat sem. Nagyon csinos kis darab mindaddig, amíg az ember be nem üzemeli. Onnantól kezdve nincs az a praktika, amivel meg lehet tisztítani.
A gyanta illata kellemes, nem túl meleg. Sajnos rengeteg idő, mire nagyobb felületet le lehet vele gyantázni, mert apránként lehet csak felvinni a cuccost. A legalkalmasabb tényleg csak hónaljra és bikinivonalra, oda egyszerű a használata.
Összességében láttam már jobb terméket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Összességében láttam már jobb terméket is.

Antioxidánsok: Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.