Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Lábra és testre

• 20 db használatra kész hideggyanta szalag
  • 4 db Perfect Finish törlőkendő
  • 1 db használati útmutató
  • Shea vaj és erdei gyümölcs illat

Törlőkendő összetevők: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene, Cedrus Atlantica Bark Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil

Holdsarlo

2020. június 1.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos. Lábamon, bikinivonalon, és a hónomalján próbálkoztam vele, de alig szedett ki valamit. Többször próbálkoztam vele, de nem sikerült. Nem irritál szerencsére, de többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Dana1983

2020. január 19.

Én bajuszgyantázáshoz vettem, szétvágom a csíkokat. Sokkal jobb, mint az ez előtt használt gyantám. Szépen leszedi a szőrszálakat, nem tépi le a bőrömet, nem irritál, az olajos kendőknek pedig nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Sziporka88

2018. december 28.

A bikini vonalam gyantázására használom félbevágva a lapokat (így költséghatékony). Nagyon szépen leszedi a szálakat, akar vissza is lehet menni ugyanazzal a csíkkal egy területre kétszer. Finom az illata és nem lesz kiütéses a bőrőm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

postareb

2017. november 20.

Számomra egyáltalán nem volt meggyőző a végeredmény, kb. a 60%-a megmaradt a szőrszálaknak foltokban, illetve sajnos bőrirritációt is kiváltott. Biztosan nem veszem újra, de attól is elvette a kedvemet, hogy más hasonló terméket kipróbáljak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

onecrimsonnight

2017. január 31.

Nem vagyok nagy gyantázós, csak a karomon szoktam, ahol nem bírnám az epilálást és csak ezt használom, más nem éri meg a pénzt.Nekem kiszed mindent szépen elsőre, pár perc alatt kész vagyok vele. Rajtam nem sok ragacs szokott maradni, szóval nem tudok negatívumot mondani. Max azt, hogy a 12 csíkhoz nem értem, hogy miért csak 2 törlőkendő jár, de ez annyira nem releváns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

timeadombi

2016. december 7.

Kezdő gyantázó vagyok. Kipróbáltam ezt és az x-epil tesre való gyantáját is. Azt kell,hogy mondjam ez fényévekkel jobb. Beleragad a szőrszál, nem tépi a bőrt. A kendője is jó, kellemes az illata. Azért kap 4 csillagot,mert 80%át szedi le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

whiteA

2016. augusztus 15.

sok negatívumot hallottam a hideggyantákról, de még mindig egyszerűbbnek tűnt a használata, mint a rendes gyantának így gondoltam kipróbálom. Régebben nekem ez jobban bevált mint a Baleás, mostanában viszont valamit változtathattak rajta mert nekem nem működik. nagyon ragadós, és alig visz le valamit... ja, és drága is szerintem....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

szsz

2016. július 19.

Borzalmas. A gyanta rajta maradt 100%-ig a bőrömön, fél flakon babaolajjal tudtam csak levakarni. Gondoltam, biztos nagyon rövid volt a szőr a lábszáramon, gondoltam tesztelem a férjemen is, jó fej volt, belement. Hát nem kellett volna... szerintem megbánta, legalábbis, amiket mondott utána azt hiszem. Olyan dühös lettem, hogy visszavittem és követeltem a pénzem és visszakaptam! Így zárult a mi első és utolsó találkozásunk. 0 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 19.

Vanie

2016. május 22.

A szőrszálam 90%-át nem szedte ki. Pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

A szőrszálam 90%-át nem szedte ki. Pénzkidobás

Kingucii

2016. április 5.

Nekem annyira nem jött be, bőrirritációt okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Nekem annyira nem jött be, bőrirritációt okozott.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Piros.