Vegetable Beauty

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KittyMitty, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Kézkrémek

Gyorsan beszívódó krém a kézbőr hidratálására és puhítására. Hidratálja és táplálja a száraz és érzékeny bőrt. A sheavaj és makadámdió olaj segítenek hidratálni és puhává tenni a bőrt, a burgonya- és aloe kivonatok csillapítják az irritációt és vörösséget. A burgonya kivonat fehérítő tulajdonságának köszönhetően segít kiegyenlíteni és fehéríteni a bőrt.

SLS-mentes, SLES- mentes, parabénmentes, ásványi olaj mentes

tomkogy

2021. augusztus 8.

Leértékelve vettem. Pillanatok alatt beszívódik, szeretem az illatát. Viszont nem hidratál nekem eléggé, nincs az a komfortérzetem, mint egy olyan kézkrém után ami esetleg tovább szívódik be. De annak is megvan az előnye, alkalma, amikor bekenés után azonnal visszatérhetsz bármilyen feladatodhoz, és nyomtalanul megfoghatsz bármit. Összességében szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Nessy

2020. március 26.

Kicsit férfias illatú, szilikonos kézkrém. Gyorsan beszívódik, kellően ápol és véd. Nem hagy ragacsos nyomot a bőrön, hatalmas mennyiség, az állaga egy kicsit a krumplipürére emlékeztet (lehet csak beképzelem a krumplitartalom miatt). :D Féláron megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Celia

2020. március 17.

A dm végkiárusító polcán találtam rá, leárazva 2000 ft körül volt, amit bár kicsit sokalltam, de annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy megvettem - és egyáltalán nem bántam meg, minden fillért megér! Talán az egyik legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam, de mindenképpen az élmezőnyben van. Szépen hidratál, és azonnal megnyugtatja az egyébként vörösödésre, ekcémára, télen kiszáradásra hajlamos kezem. Az illata is nagyon kellemes, visszafogott. Ahhoz képest, hogy "csak" egy drogériás termék, szerintem simán "gyógyszertári" minőségű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

burgonya gumójának kivonata, más néven burgonyakeményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és -lágyító hatású összetevő. Paula Begoun szerint sűrítőanyagként használatos összetevő.