Venita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Samponok

Hajsampon száraz és töredezett hajra

Hidratál, megelőzi a hajvégek töredezését - Nyugtatja a fejbőrt

JucMagic

2016. január 1.

Száraz göndör hajam van, és elég érzékeny a fejbőröm. Gondoltam, hogy egy próbát megér ha már a Baleas sampon tönkrevágta a hajamat.
Nagy meglepetés volt az illata.. inkább szaga van, na az a jó kis mellbevágós szagos a rossz értelemben.
Kicsit gumbacolja a hajamat, de hajbalzsammal vagy olajjal megoldódik ez a probléma. Tegnap festettem a hajamat, és ezzel mostam ki a hajamból a festéket.. nem tudtam eltalálni, hogy melyik a büdösebb. De végülis nem érzem ma a hajamban azt a kimondott büdös hajfesték szagot, amit általában hajfestés után érzek benne 3 napig.
Remélem beválik ez a sampon, mert annyira nincsenek rossz összetevői és nem viszket már a fejbőröm se festés után. Szóval ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

blackcat00616

2015. november 12.

Nagyon jò termékei vannak a Venitának, gondoltam ezt a samponját is kipròbálom (száraz, seprűs a hajam). Öblìtés után ùgy vettem észre enyhén háraz a hajam, ezt a szokásos hajolajammal orvosoltam. Hajszárìtòt nem használok, pròbálom minél kevesebb káros hatásnak kitenni. Reggelre a hajam puha és enyhèn göndör lett, hajfény sprayt nem árt használni. Csak heti 2x kellett hajat mossak, szépen kitolja :) (eddig 2 naponta kellett) Később még véleményezek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol