Venita

Ár:   1320 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andyly, Módosítva: 2020. március 8.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Samponok

Fejbőr kímélő hajsampon, amely megerősíti a gyenge hajat, 95%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Hatóanyagai: mezei zsurló kivonat, koffein és növényi aminosav komplexum

Angel115

2021. február 4.

Legeslegjobb sampon amit valaha próbáltam! Mindenre allergiás vagyok szinte, érzékeny a bőröm, nem bírom az SLS-t. Ezért is szeretem ezt a sampont, SLS mentes. Szerintem CGM friendly is. Nagyon sokáig keresgéltem jó sampont, de aztán eszembe jutott hogy amikor ezt használtam akkor volt igazán jó a hajam. Nem drága, 1100 forint, 400 ml, ami szerintem jó sok, szép a csomagolása, könnyen adagolható. Én a makeup.hu-ról rendelek. Mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: PEG-7, Propylene Glycol, Sodium PCA, Alanine, Histidine, Sodium Lactate, PCA, Peg-90, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Alanine a I h

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.