Venita

Ár:   680 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 1.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Samponok

Megszünteti a kiszőkített haj sárgás árnyalatát platinafényt adva neki. Természetes ezerjőfű kivonattal gazdagított sampon, mely ápolja és megkönnyíti a haj kifésülését.

martuska83

2018. november 12.

Fodrászkellékboltban vettem. A Schauma nem vált be áttértem a swiss o pair-re de a sobborhea-s fejbőröm nem nagyon bírja, hiába a Vichy sampon ami teljesen eltüntette ezeket a viszkető, kipirosodott, hámló területeket, visszajöttek. Áttértem így erre a samponra, hogy a hajam ne kezdjen rozsdásodni, ne legyen csibe sárga. Bátran merem ajánlani. Kisebb a pirosodás, nem irritál úgy, mint társai, problémás terület is kevesebb. Kicsit szárít, de én a balzsamon kívül olajat is használok a hajvégeimre és hosszú a hajam, így ki lehet küszöbölni a szárító hatást. Kellemes illata van. A sampon színe lila, de ha tovább hagyjuk a hajon akkor sem kap a szőke lilás árnyalatot mint a Schaumánál pl. Ár-érték arányban is elégedett vagyok vele, hiszen 680 Ft-ba került és nem kell sok belőle. Hetente kétszer mosok hajat, így nem lehet azt mondani, hogy ritkán és egy hónap használat után még mindig megvan a 3/4-e. Nekem újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium PCA, Diglycerin, Urea, PCA, Propylene Glycol, Lactic Acid