Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

silence

2018. november 23.

Az összes Versace Jeans közül ez tetszett legkevésbé.... emlékszem, amikor először megláttam, azt hittem valami igazi "babás" illattal állok szemben, ezzel szemben kaptam egy semmitmondó, butácska illatocskát. Nem igazán emlékszem már az illatra, csak annyira, hogy abszolút nem fogott meg, a többi "farmerrel" ellentétben ez nem tudott a szívembe férkőzni.
Az üvege nekem tetszik, igazán édi-bédire sikeredett ezzel a kis rózsaszín kupakkal :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

magyaredina

2016. október 14.

Érdekesek az érzéseim a parfümmel kapcsolatban.
Nem ismertem, úgy vettem meg.
A neve lányos, kedveskedős, az üvege szerintem nagyon jó, picit formabontó, sokatmondó jegyekkel, amik viszont már nem kedvesek, lányosak. Itt már kicsit nem áll össze a kép, és akkor jön az illat.
Rettenetesen hasonlít a Poisonra, lehet, hogy csak az érzés azonos, amit okoz, de nekem a Poison ugrott be azonnal ahogy megszagoltam, ha nem létezne már a Poison Girl parfüm ( ami egyáltalán nem ilyen ), akkor ezt a nevet adnám neki, lányosabb, kicsit kedvesebb, lágyabb változata a Poison illatnak.
Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Érdekesek az érzéseim a parfümmel kapcsolatban.
Nem ismertem, úgy vettem meg.
Nagyon tetszik.

Piscinke

2016. szeptember 9.

Kíváncsiságból megvettem egy kedves krémmániástól, az illatjegyei sem tűntek rossznak. De maga az illat nekem nem igazán jön be. Kicsit olyan számomra, mint az YSL Paris, ebben is van valami fanyar, kesernyés komponens. (És igen, az is rózsa-ibolya-jácint, tényleg hasonlóak.) Amikor az elillan, akkor meg túlzottan édes.
Az üvege viszont olyannyira tetszik, hogy még nagyon fontolgatom, hogy megváljak-e tőle...csak az üveg miatt 3 csillag.

FIGYELEM! Feltettem eladásra/cserére, ha valakit érdekelne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

FIGYELEM! Feltettem eladásra/cserére, ha valakit érdekelne!

RitaL

2016. augusztus 5.

A legelső parfümöm volt, karácsonyra kaptam valami általános iskolás koromban, és évekig használgattam aztán. Szóval nekem gyerekparfüm marad. De szép emlék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

adrica

2016. május 18.

Ezt nem, de a fehér tesóját ismerem és imádom. Gyanítom, hogy az alapillat ugyanaz. Mogyizsuzsinak üzenem, hogy a fehéret én is Web áruházból rendeltem (iparfuméria) és nem csalódtam bennük. Csak bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

radioaktiva

2012. szeptember 20.

Nem igazán tartós és én a csomagolását is gagyinak tartom, de az illatot szeretem. Hétköznapra, munkába tökéletes, mert diszkrét, kellemes. Most a R......-ban akciós, így rendkívül jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Hód

2012. szeptember 18.

Egyik legkedvesebb illatom lett ez a parfüm, pedig szinte látatlanban vettem meg!
Lágy, púderes, virágos illat, mégis picit édeskés. Ártatlan és finom, semmi vadulás.
Tinilánynak is bátran megvenném, pedig nem egyezik a mostani divattal (édes gyümis feltűnő).
Tartósnak nem nagyon mondanám, legalábbis rajtam nem húzza nagyon soká.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Tartósnak nem nagyon mondanám, legalábbis rajtam nem húzza nagyon soká.

demeve

2012. május 27.

A teljes Jeans sorozat nagyon egyedi és finom lett, de ez és a yellow jeans különösen finomra és pozitívra sikerült (Baby rose picit édesebb, míg a yellow inkább fanyarabb-savanykásabb, de az alap ugyanaz). 14 évesen vettem először, és már akkor szerelembe estem a gyöngyvirág illattal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 27.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 17.

Valami eszméletlen kifinomult virágillat.
Jácint, narancs, vanília, gyöngyvirág, frézia, ibolya,
szantálfa, mandarin. (1995)
Amikor magamra fújtam többen megkérdezték, hogy mit használok. általában mindenki kellemesnek találta. Egy ideje nem látom az illatszerüzletek polcain, csak a WEB áruházakban, onnan meg nem merek rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 17.

Valami eszméletlen kifinomult virágillat.
Jácint, narancs, vanília, gyöngyvirág, frézia, ibolya,
szantálfa, mandarin. (1995)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Linalool, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Farnesol, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.