Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2019. július 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 8590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 14000 , Eladó: ardaigabi
Állapot: 3 fújás hiányzik, Helyszín: Mátészalka, fizetés: Postán maradóként küldöm, előreutalás után.
Ár: 2400.- (+pk) , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Kb 10 mili van benne , Helyszín: Tata, fizetés: Banki utalás után postazom
v1v13n

2020. január 3.

Nagyon szeretem ezt az illatot, hétköznapokra, akár randira teljesen tökéletes. Visszafogott, de finom nőies illat. Tartóssága közepes, 3-4 óráig tart körülbelül, amit bánok, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

senskin

2019. december 22.

Gyengéd illat, nagyon nőies. Nekem nagyon tetszik.
A rohanós napok megkívánnak egy kis kényeztetést, ez az illat olyan lágyan virágos és képes az ember napját megszelidíteni...:)
Energikus, romantikus, kellemes kompozíció. :)
A viselője joggal érezheti magát magabiztosnak! :)

Szóval, anyák napjára édesanyámnak ajándékoztam. Valamiért a május és az ünnep miatt is, úgy gondoltam , hogy neki való. A lágysága és virágossága sugallja, hogy finom, kissé citromos.

UP: van ebben az illatban egy szexi vonal, amitől a pasi bevadul. Érdekes, de nekik igen bejön. Olyan kis érzéki illat. :)

UP: Kell nekem újra! Mióta szerelmes lettem, ez az illat a férfit megbolondítja még jobban! Egyszerűen mágnes ez az illat! :)

MINDIG VISELEM! MINDIG VAN BELŐLE EGY ÜVEGGEL! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Gyengéd illat, nagyon nőies. Nekem nagyon tetszik.
Energikus, romantikus, kellemes kompozíció. :)
A viselője joggal érezheti magát magabiztosnak! :)

MINDIG VISELEM! MINDIG VAN BELŐLE EGY ÜVEGGEL! :)

nikolett

2019. november 29.

Ajándékba kaptam és nagyon örültem neki. A tartósságával volt egyedül problémám, sajnos rólam nagyon hamar eltűnt, emiatt csak 3 csillagot tudok rá adni (EDT volt egyébként).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Ő a tipikus biztonsági parfüm, mindig, minden alkalomra viselhető, örök kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

itsjucus

2019. november 12.

Imádom az illatát! Már 5-6 éve szinte csak ezt használom, hozzáteszem az eu de parfum-nek tartós az illata a másiknak nagyon hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

uagic

2019. november 11.

Imádom, örök kedvenc, már nagyon sokszor újravásároltam az elmúlt 6 évben. Sose unok rá, bármilyen alkalomra megfelelő és mindig boldogsággal tölt el, amikor megérzem. Igazi magabiztos illat számomra, feldobja a napot. Nagyon sokáig tart, még másnap is szoktam érezni a ruhákon, kabáton, sálon és a hajamon is. Sokan meg is dícsérték már az évek alatt, a párom pedig imádja már a kezdetek óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

TVeda

2019. október 16.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos rajtam borzalmas illata van. Nem én vagyok. Egy túláradó, ócska pacsuli özönre emlékeztető valami, némi rózsa illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Frufru3

2019. október 1.

Lehet,hogy romlott volt a tester, de nagyon furcsa szaga lett rajtam!
Már kifújáskor is nagyon gyengének éreztem az illatát,kicsit édeskés,talán magnólia illata volt.
Nagyon hamar eltűnt és rágó szaga lett a kezemen!De olyan megrágott rágó 😲...és 2 óra elteltével ez is eltűnt.
Szeretem a friss illatokat,de itt valami nem stimmel sajnos..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Lehet,hogy romlott volt a tester, de nagyon furcsa szaga lett rajtam!
Szeretem a friss illatokat,de itt valami nem stimmel sajnos..

gorogrenata94

2019. szeptember 29.

Egyik kedvenc parfümöm, amire valószínűleg soha nem fogok ráunni. Nem túl erőteljes az illata, mégis mindenki kiszimatolja rajtam és nem egyszer fordult elő, hogy idegenek leszólítottak az utcán, hogy milyen parfümöt használok :) Nagyon tartós magamra fújva, még másnap fürdés után is úgy érzem, mintha frissen fújtam volna be magam vele. Nálam TOP1. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Babooca

2019. szeptember 27.

2012.08.10.
amióta megjelent a kedvencemmé vált a Nina Ricci- Ninával egyetemben :) nem egy nagy durranás, de mégse az a tolakodó pacsuli-szag, amitől herótom van...

2013.09.01.
:D:D Istenem, de gyermek voltam még mikor ezt megszerettem :) [És mikor visszaolvasom a fenti kommentet. Első véleményem KM-en. :) ] Mindig felnevetek. Olyan nagyon féltettem a kis mintámat, hogy szinte előbb romlott meg, minthogy magamra mertem fújni. Eszméletlenül bevonzott a bűvkörébe, és sosem feledtem. Akármelyik drogériában is jártam, vagy parfümériában, ha kismillió másik parfümöt szagolhattam volna, akkor is ezt fújtam magamra, MINDIG, minden egyes alkalommal. Rajongtam érte, és majd megvesztem. Szerelmes voltam belé. :D Hihetetlen, de egy illatba az lettem, ééén, aki úgy mindent tisztes távolból szeret figyelni és nem szeret ragaszkodni, csalódni. A kislányos énemet testesíti meg ez az illat. Akárhol is járok, ez a hófehér csipkés tunikás, vagy éppen hófehér ropogósra vasalt vizsgainges illatom. Igen, ez akármilyen népszerű is mások köreiben, hála Istennek máson még nem éreztem a közvetlen környezetemben, és akármilyen public, én akkor is megadom neki a módját, és nem fogom mindennap minduntalan magamra fújkálni. Ennek kell a tavaszi lágy szellő, hogy kibontakozhasson. Drágaságom nagyon kedves illata ez, akárhányszor megérzi a nyakamhoz bújva, mindig megjegyzi, hogy annyira finom, és hogy a kezdetekre emlékezteti, és hogy mindig megnyugszik, mikor ezt érzi. (Ezzel fújtam magam mikor megismerkedtünk). A szerelem továbbra sem múlt el, még mindig jó és különleges számomra ez az illat. A Noir testvérkéje van most a listámon, bár Drága nem kedveli, szerinte mosószer szagú, nah majd megnevelem én, és megmutatom az igazi arcát a kicsikének, csak végre hadd legyen birtokomban. :)

2019.09.27

A Versace parfümök iránti rajongásomat ő indította el, majd követte a Yellow Diamond és végül a kört a Crystal Noir zárta. Mind közül a Crystal Noir lett a legnagyobb kedvenc. A Yellow Diamond nagyon szezonális, a Bright Crystalból kinőttem, a Crystal Noir pedig all time favorit. Utóbbi hiába egy nehéz, kókuszos gardéniás illat, mindig találok alkalmat a használatára.

Őt már csak nosztalgiázás miatt venném újra, de csakis toll parfüm formában, mert 30 ml-t nem tudnék belőle elhasználni. Eljárt felette az idő, én pedig sokat használtam és meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

2012.08.10.

2013.09.01.

2019.09.27

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Színezék. Lilás piros.