Versace

Ár:   19 600 Ft, 29 700 Ft és 39 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   19 600 Ft, 29 700 Ft és 39 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 8590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Versace Bright Crystal EDT 90ml
Ár: 23.000+ postaköltség , Eladó: Amira213
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás
1400.- Versace Bright Crystal EDT
Ár: 1400/2400 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nuszy92

2021. július 31.

Az első fújásnál egy picit megijedtem, mert túlságosan "zöldnek" éreztem az illatot, na aztán eltelt egy óra és arra lettem figyelmes, hogy kibontakozott a drága. :) Édes, virágos és egyben nagyon friss, tiszta illattá változott, ami nekem nagyon-nagyon megtetszett. Már-már szerelem lett a kánikula kellős közepén, de mivel nálam a tartósság Lancome, Mugler és Carolina Herrera parfümöknél kezdődik, így nem vettem meg a nagy üveges verziót, viszont van edp-je, amit elvileg málnával tunningoltak, picit édesebb, állítólag tartósabb, szóval az edp-vel is muszáj lesz megismerkednem. 4 csillagot adok neki, bár ez a bazi nagy kupak szerintem nem táskabarát, ettől függetlenül nagyon-nagyon finom illat és ahogy észrevettem a pasik is nagyon szeretik, ha csíkhúzós lenne már megrendeltem volna a nagyot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Misa

2021. július 14.

A húszas éveim elején használtam, és még mindig szeretem. Egyedi, könnyed, tiszta, de mégis szexi illat, szerintem nagyon nőies. Lehet, hogy napközben, munkahelyre-irodába egy kicsit sok.
A tartóssága oké, nem tökéletes, de oké, és az újrafújásokkal érdemes vigyázni, mert túlfújva nagyon erős, émelyítő, fejfájós lesz.
Mértékkel használva, megfelelő alkalomra szerintem nagyon jó kis illat. Lehet, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

vvv

2021. május 7.

Imádott anyukám használ ilyet.
Úgy édeskés, hogy nem túl erős, nem idegesítő, nem émelyítő, nem tucat-parfüm-szagú.

Finom és kész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Imádott anyukám használ ilyet.

Finom és kész!

Alice529

2021. május 7.

Nagyon könnyed édeskés gyümölcsös illata van. Nem tolakodó és nem émelyítően édes. Nagyon kellemes, finom illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Chalise

2021. április 24.

Ezt mindig megdicsérik rajtam. Nem véletlenül! Hát ki tud egy szó nélkül elhaladni emellett a csoda illat mellett? Kb 15 éve a kedvenc parfümömnek számít (amióta létezik magyarul). Csak nagyon drága, legalábbis nekem. Csóró embernek 30 ml 14 ezerért luxus! De 1 fújás és egész nap érzed <3 Ja igen és egész évben jól működik rajtam, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

AndreaJ

2021. március 18.

Nagyon kellemes. Sajnos rajtam nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Nagyon kellemes. Sajnos rajtam nem tartós.

szintia729

2021. március 8.

Nagyon kellemes, üde illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Nagyon kellemes, üde illat

Sweetke

2021. március 5.

Még külföldön vettem az 50ml kiszerelést. Sztem tartós az illata,nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Szethy00

2021. március 1.

Nagyon kellemes virágos illat. Rengeteg parfümöt próbáltam már, de idáig ez az abszolút befutó. Ja és persze kellően tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

kisbobitas

2021. február 16.

Csak mintám volt belőle, de legalább tudom, hogy ez a parfüm nem az én világom :D Nem vagyok híve a virágos parfümöknek, de ez egy egyéni probléma. Kora délután fújtam be vele magam (mert miért ne, pedig itthon voltam :'D) és este már elszállt az illata nagy része, de egy minimálisan azért még érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.