Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2019. július 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 8590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 11.500 , Eladó: Juli0616
Állapot: Új, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Személyes átvétel/posta/foxpost
Ár: 9500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó

kepviselofank

2020. augusztus 4.

ajándékba kaptam 90 ml-es változatban, először eléggé bántotta az orrom, szabályosan kb. rosszul voltam tőle, amikor megéreztem magamon, szóval egy ideig nem is használtam, nem értettem, mi ez a sok jó értékelés róla. pár héttel később valamiért mégis kedvet kaptam hozzá és akkor már nagyon tetszett. fogalmam sincs, mi történhetett velem közben. :D tényleg tipikus biztonsági parfüm, nem nagyon ismerek olyan embert, aki ne szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Ancsyyy

2020. augusztus 2.

Nagyon szerettem, finom,visszafogott illata van,de tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nagyon szerettem, finom,visszafogott illata van,de tartós.

patvir

2020. július 1.

Ez az én illatom, nagyon szeretem. Igaz, hogy nem túl tartós, nagy illatfelhő nem lesz körülöttem, de ez nem is baj. Diszkrétén érezni közelről egész nap, mintha a bőröm saját illata lenne. Télen-nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

fatime

2020. június 19.

Annak ellenére hogy nem nagyon kedvelem a Versace illatokat ez a kedvenc parfümöm egy ideje. Mások is megdícsérték rajtam. Nagyon valószínű hogy ha elfogy a kis üveg akkor újra veszem. Rajtam tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

vadvirag919

2020. május 27.

Előre bocsátom, hogy én 2x5 ml.s pixis mintából ismerem, a másodiknak most tartok a felénél. Fogalmam sincsen miért nem fogyott még el, mert azért elég sokat használtam. Hideg, tiszta, fanyarul virágos illat, én 9 óra múltán is érezem magamon - bár mindig van 1-2 óra, amikor már azt hiszem veszett fejsze nyele, ez eltűnt.... Kellemes, tavaszi illat, az a kategória nálam, amit szeretek ugyan, de nagyobb mennyiségben nem kell. Nem az igazi. Melegebb időben meg aztán pláne, ezért nem is tervezem megvenni. Aztán ki tudja, jövő tavasszal kiderül mennyire hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

sarahL

2020. május 23.

Pár éve használtam, és most újra megleptem magam vele :) Sokat kísérleteztem más parfümökkel, de egy idő után mindegyiket meguntam... Ezt az illatot viszont soha nem éreztem soknak vagy kevésnek, egyszerűen tökéletes! Mintha a tartóssága is jobb lenne, mint akkor; reggel befújom magam és délutánig/estig érzem ezt a csoda illatot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

szyvyke

2020. május 12.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Könnyed virágos illat. Nekem nyári tavaszi. Elég jó a tartóssága is. Az üveg nagyon szép. Az ára picit magas. Már többször újra vettem😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

anikaa96

2020. május 1.

Új kedvencem!!!
Már kicsit untam az előző parfümömet (Hugo Boss the Scent) így bementem a Douglas-ba, hogy nézzek valami újat. Ezt is és az absolu változatát is megszagoltam de ez jobban tetszett. Nem vettem meg ott, mert nem szeretek elhamarkodottan dönteni ezért egy szalagra fújtam belőle amit hazavittem, hogy teszteljem a tartósságát is. Egy hét után is ugyan úgy lehetett érezni a szalagon az illatot amit még mindig imádtam így hát a Notino-n meg is rendeltem a legnagyobb kiszerelést, a 200ml-et (jó, hogy nem a boltban vásároltam meg, mert itt mindig sokkal olcsóbb). Gyorsan megérkezett. Alig vártam, hogy kibontsam. Tudtam, hogy nagy üvegre kell számítanom de így is meglepődtem. Ezt már nem igazán fogom a táskámban hurcolni.. :D
Az illata még mindig szerelem!! És attól, hogy EDT, nekem nagyon tartósnak bizonyult. A ruháimon is nagyon sokáig lehet érezni! Lágy, nőies illat.
Imádom! Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Új kedvencem!!!
Imádom! Újravevős! :)

andy79

2020. április 26.

Update 2020. április 26.: 80-as évek ide-80-as évek oda.... birizgálja a fantáziám üveges beszerzésre :D
2020. február 09.: Aranyos kis tavaszi/nyári, gyümölcsös virágos könnyedség. Fél órával a felfújás után kísértetiesen 80-as évek Impulse Incognitója XD :) Jó és finom illat, kortól és öltözettől független, igazi biztonsági játékos, nem lehet vele mellé lőni.
Csak azért 4 csillag, mert ha 5-öt adok, akkor mit adok az abszolut kedvenceimnek!? :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

ifju15

2020. április 24.

Úgy döntöttem, hogy beruházok egy kicsit drágább kategóriába tartozó parfümre, és rá esett a választásom. Nagyon jókat olvastam róla, és szerencsére az egyik drogériában volt is belőle teszter, így megtudtam illatozni is. Nagyon kellemes, virágos illatú termékről van szó, nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy őt válasszam-e. Végül egy remek Notino-s akció keretein belül megrendeltem egy 90ml-es kiszerelést. Viszont csalódnom kellett. Amikor a tesztert próbálgattam, nagyon intenzív de kellemes illatú volt a parfüm és rendkívül tartósnak is bizonyult. De valamiért ezt most nem tapasztalom. Se nem intenzív se nem tartós. Alig bír ki pár órát, de lehet még sokat is mondtam. Kicsit csalódott vagyok emiatt, mert azért olcsónak sem mondanám. El fogom használni, de többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.