KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2013. december 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 8590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Versace Bright Crystal EDP
Ár: 6000 , Eladó: egijudit
Állapot: 90ml/50ml, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel Bp. Újpest Központ, Deák tér, Batthyány tér de szívesen postázom is
Ár: 17000 , Eladó: beucika
Állapot: Vadonat új, Helyszín: Eger, fizetés: utalással, utánvéteel, személyesen

tam1

2018. december 7.

Tiszta, finom, üde, selymes illat, picit finoman édes és amolyan könnyed virágos. Nagyon szeretem. Találó az elnevezése is, igazán illik rá. Sokáig kerestem valamilyen lágy és visszafogott illatot, ami pont ez. És mikor évekkel ezelőtt rátaláltam, boldog lettem tőle. Van, aki tud jó másolatot belőle esetleg?:)

tam1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

devababa

2018. december 7.

Kellemes, friss es fiatalos illat. Nem mondhatom ra, hogy elegans. Tipikus Versace illat. Egy nyari mini ruhahoz,tusarkuban illik a legjobban. Rajtam viragos es friss nem tolakodo megis sokaig erezheto. Nem egy szuper kifinomult luxustermek, de elmegy a mindennapokban.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

iuc

2018. november 21.

A kedvencem, pedig életemben három parfüm volt, ami tetszett. Kifejezetten tartós az illata.

iuc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

silence

2018. november 20.

Kb. 10 éve használtam ezt a Bright Crystal-t is.... nagyon szerettem, igazi nyári, frissen tusolt tisztaság-illat, ami a forró nyári napokon tud a legjobban érvényesülni. Kellemes és könnyed gyümölcsös-virágos, fiatalos illat, amit a mai napig szívesen újravásárolnék, ha nem lenne mindig valami újdonság, amire jobban elcsábulok :-)
Azóta már sok ilyen hasonló karakterű parfümöt kreáltak a tervezők és gyártottak a gyártók, manapság már nem számít kimondottan egyedinek, de megjelenésekor még figyelemfelkeltő volt ez a friss virágos-gyümölcsös, légies illat. Sokak kedvence és "védjegye" is lett a Bright Crystal.
Egyetlen hátránya a tartóssága volt: sajnos rajtam nem tartott 2-3 óránál tovább, ezért csak 4 csillag.

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

gufhoz

2018. november 8.

Nagyjából 10 éve éreztem először ezt az illatot, akkor egy osztálytársam viselte mindig és nem szerettem. Sok évvel később találkoztam vele újra, és most már a TOP 5 kedvenc illataim között van :) 2-3 havonta mindig újra veszem és használom. :)

gufhoz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

csill87

2018. november 2.

Megértem a népszerűségét, nagyon kellemes illat, télen-nyáron el tudom képzelni, kis optimista illata van :D

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

pappevi1975

2018. november 1.

Finomságot és tisztaságot képvisel,
Gyönyörű uvegcsében.
Sajnos drága, így módjával veszem.
Illata nekem kellemes, de lehetne tartósabb is.

pappevi1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Finomságot és tisztaságot képvisel,
Gyönyörű uvegcsében.
Sajnos drága, így módjával veszem.
Illata nekem kellemes, de lehetne tartósabb is.

szilvy20

2018. október 22.

Nekem ez lenne a tisztaság illat,sztem mindenkinek van olyan ami feltölteni friss mint egy nyári szellő a nagy forróság után,vagy a vihar előtti csend nagyon nagyon szeretném,de nevetséges hogy felfújás után 1 órával már semmit nem érzek belőle még a legolcsóbb playboy parfümöket is egésznap érzem magamon szóval ennyi pénzért amennyit elkérnek ezért az amúgy nagyon jó ((lenne)) parfümért totális pénzkidobás számomra.

szilvy20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

bernadettu

2018. október 13.

Km beauty bagben kaptam egy pici kis üveggel. Mikor kiderült, mi volt a többi lehetséges illat, ami a csomagba kerülhetett, nagyon örültem, hogy ezt kaptam, mert az ilyen virágos-gyümölcsös illatokat szeretem. Igaz, hogy edt, de nálam rövid idő alatt elillan az illata. Sajnos emiatt nagyon drága az eredeti áron.
Sajnálom de így csak 2-es.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Sajnálom de így csak 2-es.

moszatka8

2018. október 7.

Fiatalos, nőies, üde az illata engem mindig a tavaszra emlékeztet. Nagyon szeretem sokadjára vásárolom meg újra. Az illata valóban nem olyan tartós mint ahogy szeretnénk bár érdekes, hogy ruhán, sálon több nap után is érezhető. :)

moszatka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!