Versace

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2013. december 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 8590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 17000 , Eladó: beucika
Állapot: Vadonat új, Helyszín: Eger, fizetés: utalással, utánvéteel, személyesen
5000Ft Fox az árban! Versace Mini parfüm szett, gyári minik, 3x5ml Csomagolt, új!
Ár: 5000Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, FoxPost, futár házhoz +500Ft
devilcsillu

2019. február 18.

Szeretem ezt az illatot, nagyon kifinomult, nőies, és a tartóssága is szuper.

devilcsillu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Szeretem ezt az illatot, nagyon kifinomult, nőies, és a tartóssága is szuper.

googles

2019. február 12.

Oooo nem lehet, hogy nem irtam meg rola! Pontosan tudom, hogy 2007-ben ereztem eloszor valakin. Nagyon finom illatnak tartottam. Aztan en is elhasznaltam belole par uveggel. A mai napig modern, noies fuvallat ez nekem, semmi zavaro mellekzonge.
Es valoban tartos.
A Bright Crystal miatt is vagyok rajongoja Alberto Morillasnak. 😶❤
(A szivecske idetlen, tudom, de muszaj volt 😂)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

Es valoban tartos.
A Bright Crystal miatt is vagyok rajongoja Alberto Morillasnak. 😶❤
(A szivecske idetlen, tudom, de muszaj volt 😂)

tagi

2019. február 12.

Nagyon szeretem, igazi tavaszi-nyári illat nekem. Sokáig megtartja az illatát.

tagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Nagyon szeretem, igazi tavaszi-nyári illat nekem. Sokáig megtartja az illatát.

nanne

2019. január 28.

Annyira hihetetlen számomra, hogy mennyire kedvelt illat. Anyukám évek óta hűen használja, ő imádja, én már kevésbé. Nehezen tudom megfogalmazni, de nekem olyan szúrós, torokkaparós illat. Az üvege minőségi, de nem a stílusom. Azért adok 2 csillagot, mert amikor próbáltam, tartós volt.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

pinkyy

2019. január 27.

Tizenéve egyik kedvenc illatom. Nem túl édes, mégis nőies, különleges illat és még tartós is. Nem szeretem a túl tolakodó, émelyítő illatokat. 1-2 fújás már bőven elég is belőle, így nekem nagyon sokáig tart egy üveg. Nekem az üvege is tetszik, szerintem illik az illathoz :)

pinkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Lexi99

2019. január 16.

Ha a rózsaszínnek illata lenne, ő lenne az a bizonyos illat!
Nagyon finom édes, és tényleg a szín jut eszembe az illatról.
A tartósságát a pólón mosás után is érzem. Nagy kedvenc!

Lexi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Ha a rózsaszínnek illata lenne, ő lenne az a bizonyos illat!
Nagyon finom édes, és tényleg a szín jut eszembe az illatról.
A tartósságát a pólón mosás után is érzem. Nagy kedvenc!

itislikeacoma2

2019. január 7.

A tavasz, a napsütés és a vidámság illata nekem a Bright Crystal. Egyszerű, és nem akar több lenni mint ami. 2006 óta töretlen a népszerűsége, ez nem véletlen, pontosan azért szeretik az emberek, mert egy kellemes, bájos illat. A sok "atomfegyver" után néha felüdülés magamra fújni a gyümölcsössége, frissessége miatt. Hidegben nem érvényesül és nem is túl tartós, de melegben nagyon sokáig körbeleng az illata. Plusz az üvegét, és a sokak által giccsesnek talált kupakot én például nagyon szeretem 😊 Még mindig nagyon jó parfüm, és pont az egyszerűsége miatt.

itislikeacoma2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Szilvoci

2019. január 7.

Annyira dicsérte mindenki, hogy beszereztem egyet, sajnos rajtam elég émelyítő ezt a virágos "felhő". Viszont "sajnos" nagyon tartós :)

Szilvoci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Carson32

2019. január 3.

Nagy kedvencem ez a parfüm! Sokáig használtam a 30 ml - s kis üveget és nagyon tartós az illat, így nem kell feltétlen nyakon öntenem magam vele. Imádom ezt az erőteljes virágos illatot, minden benne van, ami kell! Sokáig csak szemeztem vele, de nem bántam meg, hogy megvettem!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

esztes2468

2018. december 17.

Kedvenc parfümöm, nagyon szeretem, kellemes, tartós illat, most is ezzel vagyok befújva. :)

esztes2468
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!