KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2013. december 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 8590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Versace Bright Crystal EDP
Ár: 6000 , Eladó: egijudit
Állapot: 90ml/50ml, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel Bp. Újpest Központ, Deák tér, Batthyány tér de szívesen postázom is
Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

bernadettu

2018. október 13.

Km beauty bagben kaptam egy pici kis üveggel. Mikor kiderült, mi volt a többi lehetséges illat, ami a csomagba kerülhetett, nagyon örültem, hogy ezt kaptam, mert az ilyen virágos-gyümölcsös illatokat szeretem. Igaz, hogy edt, de nálam rövid idő alatt elillan az illata. Sajnos emiatt nagyon drága az eredeti áron.
Sajnálom de így csak 2-es.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Sajnálom de így csak 2-es.

moszatka8

2018. október 7.

Fiatalos, nőies, üde az illata engem mindig a tavaszra emlékeztet. Nagyon szeretem sokadjára vásárolom meg újra. Az illata valóban nem olyan tartós mint ahogy szeretnénk bár érdekes, hogy ruhán, sálon több nap után is érezhető. :)

moszatka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Anheszenamon

2018. szeptember 18.

Imádom az illatát, nőies, lágy, abszolút kedvenc. Egyedül azt sajnálom, hogy nem tartós. Naponta többször újra kellene fújni, viszont akkor meg elég gyorsan elfogy, így nem éri meg az árát számomra.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

MaFa

2018. szeptember 16.

Ajándékba kaptam,de magamtól nem vettem volna meg. Nem szeretem az illatát semmi különleges nincs benne. Hamar el is illan, pedig egy parfümtől nem ezt várná az ember.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

GHettie

2018. szeptember 9.

Az illat nagyszerű, de semeddig nem tart... sajnos, mert pont az ilyen illatvilág a kedvencem! Négyes, de csak mert az illat számomra már-már tökéletes lenne...

GHettie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Lonc

2018. szeptember 5.

Borzasztó nagy mellényúlás volt, pedig azt hittem, nyárra tökéletes lesz a friss illata miatt. Alig várom, hogy elpancsoljam, olyan jellegtelen, kellemetlen az illata. Még szerencse, hogy hamar elpárolog. Az üvege viszont nagyon szép.

Lonc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

TimiK

2018. augusztus 25.

Nagyon finom az illata, a Párom is mindig megdicséri amikor ezt használom. Sajnos a tartóssága nulla, ezért nem venném meg (a krémmániás beauty bag-ben volt benne)

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Sziszilady

2018. augusztus 17.

Egész nap kitart? Mi? Magamra fújom és mintha vízzel permeteztem volna be magam. Szeretném szeretni, mert az a halovány illatocska, amit mégis kiérzek, tetszik, de ettől csak intenzívebb és tartósabb parfümjeim vannak.

Sziszilady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

kremkedvelo24

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

A drágábbak közé tartozik, de megéri az árát. Nőies illat, megunhatatlan.

kremkedvelo24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

A drágábbak közé tartozik, de megéri az árát. Nőies illat, megunhatatlan.

Zsuzsi216

2018. augusztus 9.

Még anno a Pixibox-ban lapult 3 mini parfüm. Ezt magamtól biztos nem venném meg, még szaglászás után sem.
A triónak számomra ez a parfüm a leggyengébb tagja, de nyilván ez ízlés kérdése, illetve, hogy kinek hogyan működik a bőrével.
Nem értem a hype-ot sem. Számomra egyáltalán nem kellemes, inkább amolyan szúnyogriasztó illatnak beillő. (De ez tényleg ízlés kérdése.)
Közepesen tartósnak mondanám.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Közepesen tartósnak mondanám.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!