Versace

Ár:   19 600 Ft, 29 700 Ft és 39 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Parfimo-n 14 840 FT-26 025 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   19 600 Ft, 29 700 Ft és 39 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 8590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 14 840 FT-26 025 FT , Eladó: Parfimo
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 12500 , Eladó: Juli0616
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Mosonmagyaróvár/Sopron/Budapest, fizetés: Elore utalas utan postazom,vagy szemelyes atvetel
Ár: 1800 / 10 ml , Eladó: Agi0508
Állapot: Az eredeti parfümből frissen fújva, Helyszín: Veszprém, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Szeszi009

2022. július 23.

Vannak hasonló kategóriában sokkal jobb illatok,nincs karaktere. Kb ugyanaz a kategória mint Armani My Way illata: biztonsági játékos. Régen meg voltam győződve,hogy ő a kedvenc a Versace 'színes' szériából,de ma már a sárga tesóját sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 23.

MissKenedy

2022. július 18.

Nyárra kerestem valami új illatot, mivel az eddig használt Bvlgri Crystalline kicsit unalmassá, semmilyenné vált számomra. Azt meg nem szeretem, ha literszámra locsolom magamra a parfümöt, csak mert már nem érzem.
Régóta szemeztem vele, most úgy döntöttem megér egy próbát, hogy akkor a maradék időre ő legyen a nyári illatom, 30 ml szerintem még arra is elég lesz, hogy a jövő tavaszt vele indítsam.

Kellemes, könnyen viselhető enyhén édes kis csoda, de nem nyomasztó, nem egy nagyágyú, szerintem 25 fok fölött is nagyon szépen működik. Nekem a tökéletes középút a friss és édes illatok között. Ha valaki szereti az édes illatokat, de nyáron mégsem szeretne magára valami töményet fújni, annak tökéletes választás lehet. Nagyon csajos, sok bókot lehet vele bezsebelni :) Szerintem irodába is megállja a helyét, nem kergeted ki vele a kollégákat a szobából :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

klaudianna

2022. június 21.

Imádom az illatát, az egyik legjobb parfüm, amit használtam, viszont ez sem tartós... pillanatok alatt elszáll az illata, pedig direkt olyat kerestem, amit azért sokáig lehet érezni rajtam. :( Ha megmaradna az illat, megérné az árát, így viszont nem, sőt, kifejezetten drága. Olcsóbb parfümöt is találni hasonló illattal, ami ugyaneddig tart..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 21.

Yanna

2022. április 13.

Évek óta a kedvenc parfümöm. Kellemes, virágos illat, de mégsem unalmas. 20-as éveim végének meghatározó illata, magabiztos, nőies megjelenést ad. Az ára teljesen elfogadható, én a testápolós szettben szoktam megvenni, a kettő kombinálva valami isteni.

A covid óta kicsit sajnos másmilyennek érzem az illatát, de még így sem sikerült senkinek letaszítania a trónról. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 13.

KataD

2022. április 10.

Rajtam édesen és gyümölcsösen indít, de sajnos a gyereklányoknak szánt Barbie-fújósokra emlékeztet. Nagyon gyorsan halványodik, közben egy enyhe, kellemes, virágos illattá alakul. Kedves, nem zavaró, jellegtelen illat, el lehet bújni mögé egy nemtudomhogymitakarok napon, de azért legalább a húszas évei után az embernek már csak kialakul valami karaktere, stílusa, jelleme és kevés lesz ez a jól megkomponált rózsaszín cukiságillat. Ifjú hercegnőknek és biztonsági játékosoknak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 10.

Damayanti

2022. április 6.

Férjemtől kaptam, már csak ezért is az egyik kedvencem lett. A rózsaszín, szögletes üvege alapján nem keltette volna fel a figyelmem pl egy parfümériában válogatva, illetve mivel nem vagyok márka sznob, a Versace felirat sem váltana ki önmagában belőlem semmi hatást, de mivel Tőle kaptam, rögtön érdeklődve illatoltam meg.

Elsőre egy átlagos, tavaszi kis hétköznapi kellemes de semmi extra, majdnemhogy egy felejthető kis semmiségnek tűnt, ám ez téves első ítéletnek bizonyult. Bőrön nekem elsőre picit szúrós fanyarkás volt, de ez hamar elmúlik, illetve hajon, ruhán napokig is a legkellemesebb oldala érződik az illatnak, amit gyorsan megszerettem :) Szerintem ruhára fújva a legjobb és legtartósabb is.

Rá kellett jönnöm hamar, hogy ez bizony egy igenis kellemes, komfortos, tavaszi nyári tisztaság illat, de mégis virágosabb, lágyabb, könnyebb, mint a púderes tisztaság illatok, illetve ugyancsak a magnólias, lótuszos jegyeknek hála nőiesebb, mint az amúgy általam kedvelt citrusos tipikus nyári friss illatok. Viszont a gyümölcsös frissessége miatt sokkal könnyebb, számomra szerethetőbb, fiatalosabb, mint a túl virágos, romantikus illatok.

Összességében egy gyémántfényű, tiszta áttetsző aurás, halvány rózsaszín illat, kellemes, egyszerre friss, üde, mégis lágy, nőies jegyekkel. A könnyű, gyümölcsös frissesség a magnólia és lótusz szirmok ölelésével egyesülve alkotja a legmeghatározóbb karakterét, legalábbis nálam. Elegáns is, de hétköznapra sem hivalkodó és elég sok korosztály tudja viselni szerintem. Kellemesen, légisen körül lengős aroma, semmi tolakodás, semmi orrbavágás, mégis jelen van és felismerhető.

Árkategóriában magamnak ennyiért nem vettem volna meg (főleg a 90 milis verzióban, amiben megkaptam 🤭), de hamár az életembe csöppent, minden cseppjét szívesen használom, mostanság (meleg éghajlaton élek, ahol per pillanat igen kánikulás napok járnak), felváltva használom a mexx woman citrus - szantál testpermettel, ezt a kicsit különlegesebb alkalmakra.

4 csillagot adnék magára az illatra, de mivel férjemtől van akit imádok, így 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

0bikbik0

2021. december 30.

Annyira minimalista, és alapillat ez, hogy akár azt is lehetne gondolni, hogy minek akkor?
Tiszta, egyszerű, nem hivalkodó, nem zavaró, de mégis nagyon kellemes, megnyugtató... szerintem olyan illat, amit mindig, minden helyzetben el tudok képzelni magamon. Valaki írta itt előttem, hogy "biztonsági" illat. Nekem is ez jut eszember róla: nem lehet vele mellélőni egyetlen szituációban sem.
Mindig újraveszem, és így szeretem, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

Mindig újraveszem, és így szeretem, ahogy van.

ZoeK

2021. december 17.

Upd. 2021.12.17.: túloztam azzal, hogy második kedvenc lett, mert azóta megvettem pl. egy régi kedvencet, ami veri ezt (Jennifer Lopez Live Luxe), és ott van még a Luxure Shhh... I'm the best oneja, azt szintén jobban szeretem, vagy az új kedvenceim közül a Gucci Mémoire d'une odeurja... szóval nem hatalmas kedvenc a Bright crystal, ahhoz túl jellegtelen talán, inkább csak kellemes. De azt nagyon.

Upd.: Rendben. Ez valami csoda. Nem érdekel, hogy mennyire tucatillat, hogy sablonos, vagy uncsi, vagy jellegtelen, vagy komfortillat, vagy átlagos, vagy akármi. Imádom. Annyira kellemes! Ez a szó illik rá a legjobban: kellemes. Semmi extrém. Ez lett a második kedvencem a Nina után, ami szintén tucatillat, tudom. Sajnálom, akkor én egy ilyen uncsi, átlagos tucatcsaj vagyok. De nem érdekel, akkor is szerelem ez az illat.

Ja, és megerősítem a romlott teszter mítoszát, van ilyen, én is belefutottam, pont ezzel a parfümmel.

Sosem birtokoltam ezt az ikonikus illatot. Biztosan illatoltam már régen is, de most megszaglásztam egy drogériában, és nagyon kellemesnek találom. Nem nagyon vagyok oda a virágos illatokért, de ez tényleg nagyon kellemes. Szerencsére nem olyan "agresszív" , domináns virágok vannak benne, mint pl. a jázmin, rózsa, amik általában (szerintem) minden mást hajlamosak elnyomni, nem simulnak bele az illatba, hanem kirínak valahogy. Be fogok szerezni belőle, és magamon is kipróbálom, addig 4 csillag, mert nem olyan fantasztikusan hűha, különleges, szuper, de nagyon kellemes. És mintha picit hasonlítana az egyik régi, nagy kedvencenre, az Oriflame Délice-jére. Vannak bennük közös jegyek, összetevők is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 17.

Chamana

2021. november 20.

Ellentmondásos érzéseim vannak ezzel az illattal. Határozottan kellemes, tiszta illat, de egy pár nap használat után valami zavar benne, nem tudom megmagyarázni. Kis kiszerelés van nekem belőle, de ezt sem tudom mikor akar elfogyni.
Időnként rákívánok, de hamar ráunok.
Szerintem ez olyan irodai illat, finomka de senkit nem zavar, szinte fel sem tűnik.
Mint egy finomabb ruhaöblítő.
Alapvetően szerintem bármely korosztály számára lehet egy amolyan biztonsági illat.
Jó, hogy létezik, de kategóriájában szerintem van jobb. Erős 3-ast tudok neki adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Időnként rákívánok, de hamar ráunok.
Mint egy finomabb ruhaöblítő.

sigma

2021. november 19.

Sokaig hasznaltam, nagyon kis kellemes, kedves illat. Nem tolakodo, nem az az “emlekezetes” fajta. Tiszta es finom. Mondanam, hogy semmi kulonos, de az sem lenne igaz. Szerettem, de jobban kedvelem az edesebb illatokat. Minusz egy csillag csak a tartossaga miatt, rajtam nem volt olyan sokaig erezheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.