Versace

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2013. december 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 8590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 17000 , Eladó: beucika
Állapot: Vadonat új, Helyszín: Eger, fizetés: utalással, utánvéteel, személyesen
Ár: 2000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Deep1982

2019. május 14.

Nagyon finom, tavaszi es nyari illat. Nekem csikhuzos is, es szuper tartos. Megjegyzem volt mar olyan, h fujtam magamra es 20 perc utan semmit nem ereztem belole. Ez fugg attol is nalam, h mennyire hidratalt a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

magyaredina

2019. április 17.

Biztonsági játékos. Kellemes virágos, nőies, tartós.
Nem csíkhúzós, de nem is akar az lenni.
Szép, könnyed nyári ruha, frissen mosott haj, egy mosoly és ez a parfüm, más nem kell (hasonlóan a Yellow Diamondhoz).
Az ára egész jó. Az üveges is jó (mondjuk talán az 50 és 100 ml-es üvegeknél túlzás az a kupak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Biztonsági játékos. Kellemes virágos, nőies, tartós.
Nem csíkhúzós, de nem is akar az lenni.

Olgicska76

2019. április 3.

Kedvenc illatom, egyszerű-virágos illat. Kb. 15 éve használom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Kedvenc illatom, egyszerű-virágos illat. Kb. 15 éve használom :)

JuditTTT

2019. március 27.

Hármasnál többet nem adhatok neki. Eléggé sokáig vásároltam, de gyakorlatilag fürdeni kell benne, h. érezhető legyen. Azért ebben az árkategóriában ez nekem a pofátlanság szintje. Lecseréltem egy utánzatra Blue Up- Bohemian crystal nevezetűre. Rajtam kb. 80-85%-ban ugyanaz. Szívfájdalom nélkül hagytam ott, mert az utánzat is kb. annyira tartós, mint az eredeti illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

flobianti

2019. március 21.

Nem lett sohasem kedvenc, pedig nem rossz illat. Most megtaláltam egy régi kis mintámat. Tudom,hogy milyen sokan szeretik, és most adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

BlackVelvet

2019. március 20.

Imádnám! De tényleg! Számomra A nyári illat. De a tartóssága katasztrófa. Ez ennyi pénzért elfogadhatatlan szerintem. Nagyon sajnálom. Maga az illat nálam telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

GHettie

2019. március 7.

Rózsaszín virágos, egész évben használható, nőiesen jókedvű illat. Biztonsági választásnak is jó lehet, még senkivel nem találkoztam, akinek ne tetszett volna, ami szintén jó pont :) És azt hittem, semeddig sem tart, de mások érzik rajtam órákkal felfújás után is, így lehet, hogy csak hozzászokik az orrom. 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

preka

2019. március 6.

AZ illat. hozzám ez passzol a legjobban, az évek alatt sem tudtam megunni. ha valaki megérzi, mindig mondja, hogy "na ez Réka illatú" :) többször próbálkoztam mással, mindig ez nyert végül. szerelem!!! hajon nagyon sokáig megmarad! nekem a bőrömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

biju94

2019. március 4.

Tavaszi-nyári illatot keresek, és megfordult a fejemben,hogy esetleg ő lesz az...tetsztelgettem többször... elsőre finom illata volt, Anyukámnak és barátnőmnek is tetszett, bevallom nekem sem volt kivetni valóm, kellemes , finom illat, nem hivalkodó, tehát pont olyan ami tavaszra esetleg nyárra jó lehet.
Majd teszteltem még 2x...és mindkétszer vmi citrusosat éreztem a csuklómon...hát megőrülök, semmi más csak vmi citrus...(páromnak vmiért a menta ugrott be) aztán jobban megnéztem az összetevőket és rájöttem, hogy a yuzu-t (ami számomra eddig ismeretlen volt ) érzem ki belőle, és csak azt.
Szóval nem hiszem, hogy ő lesz a tavaszi illatom mivel nem vagyok odáig ezekért a friss citrusos illatokért . :\
Még letesztelem a bright crystal absolu-t bár az összetevői között szintén szerepel a yuzu...meglátjuk :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

devilcsillu

2019. február 18.

Szeretem ezt az illatot, nagyon kifinomult, nőies, és a tartóssága is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Szeretem ezt az illatot, nagyon kifinomult, nőies, és a tartóssága is szuper.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!