KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2013. december 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8590 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gránátalma, yuzu, babarózsa, magnólia, lótuszvirág

Ár: 10280 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 90 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 8590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Versace Bright Crystal EDP
Ár: 6000 , Eladó: egijudit
Állapot: 90ml/50ml, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel Bp. Újpest Központ, Deák tér, Batthyány tér de szívesen postázom is
Versace Mini parfüm szett, gyári minik, 3x5ml Csomagolt, új!
Ár: 5600Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan szett, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sziszilady

2018. augusztus 17.

Egész nap kitart? Mi? Magamra fújom és mintha vízzel permeteztem volna be magam. Szeretném szeretni, mert az a halovány illatocska, amit mégis kiérzek, tetszik, de ettől csak intenzívebb és tartósabb parfümjeim vannak.

Sziszilady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

kremkedvelo24

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

A drágábbak közé tartozik, de megéri az árát. Nőies illat, megunhatatlan.

kremkedvelo24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

A drágábbak közé tartozik, de megéri az árát. Nőies illat, megunhatatlan.

Zsuzsi216

2018. augusztus 9.

Még anno a Pixibox-ban lapult 3 mini parfüm. Ezt magamtól biztos nem venném meg, még szaglászás után sem.
A triónak számomra ez a parfüm a leggyengébb tagja, de nyilván ez ízlés kérdése, illetve, hogy kinek hogyan működik a bőrével.
Nem értem a hype-ot sem. Számomra egyáltalán nem kellemes, inkább amolyan szúnyogriasztó illatnak beillő. (De ez tényleg ízlés kérdése.)
Közepesen tartósnak mondanám.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Közepesen tartósnak mondanám.

apple&pear

2018. augusztus 8.

Igazi üdítő nyári illat!

apple&pear
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Igazi üdítő nyári illat!

Lapetra

2018. július 28.

Nagyon kellemes az illata. Imádom!

Lapetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Nagyon kellemes az illata. Imádom!

cslllzr

2018. július 25.

Tökéletes nyári illat, nagyon szeretem. :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Tökéletes nyári illat, nagyon szeretem. :)

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 24.

Gyengéd, nőies könnyed illat. Nagyon jó!

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 24.

Gyengéd, nőies könnyed illat. Nagyon jó!

Skincaremania

2018. július 20.

Karácsonyra kaptam. Gondoltam akkor elteszem tavaszra, nyárra. Így is lett, mert a Chrystal Noirt senki nem tudja letaszítani a trónjáról. :) Édeskés illat, amit bevallom én nem kedvelek. Nem tudom csak én szoktam-e hozzá az erőteljesebb illatokhoz, de ahogy befújom magam én abszolút nem érzem magamon. Én pedig azt szeretem ha körbeleng a parfüm, ha már használok valamit érezzem is magamon. :D Ez a parfüm nekem olyan nesze semmi fogd meg jól. Rajtam abszolút nem érződik. Ahogy látom a hozzászólásokból mások nagyon szeretik. Tipikus biztonsági illat is lehet akár, aki bizonytalan annak ez tökéletes. Lepontozni nem fogom, mert ez egyéni probléma, hogy rajtam nem tartós. Pénzt nem adnék ki érte, az biztos!!!

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

izus6

2018. július 19.

szeretem a színét, csomagolását ILLATÁT :))

izus6
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

szeretem a színét, csomagolását ILLATÁT :))

Vajdus23

2018. július 8.

Kedvenc parfümöm, aminek sosem unom meg az illatát. Egy fújás, és egész nap érződik a bőrömön. Imádom. :)

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!