Versace

Ár:   9300 Ft, 11 500 Ft és 14 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emeseee6, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   9300 Ft, 11 500 Ft és 14 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: ibolya, fekete ribizli, fekete füge

Szívjegyek: tubarózsa, frangipáni, jázmin

Alapjegyek: vanília, szantálfa, heliotropine, cashmeran

Versace Crystal Noir EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Versace Crystal Noir EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ibrigitta84

2022. január 21.

Az illata nem lenne rossz,de az edt rajtam sajnos nem tartós :( ezért meg sem vevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

viragdobradi

2021. december 6.

Szintén csatlakoznék az előttem szólókhoz. Valami mennyei! Azonnal jobb kedvem lesz, ha beleszagolok. Úgy érzem, EZ AZ!!!. És hát amit a környezetemben okoz.... csak úgy szedni kell fel az állakat a földről. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

isabelle007

2021. március 5.

Csatlakozom a rajongók táborához.Isteni,fűszeres luxusillat rajtam.Viszonylag tartós is.Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Barbara2021

2021. január 17.

Nagy kedvenc. Semmi kókuszt nem érzek. Fűszeres, izgalmas, igazi fekete parfüm. Eleinte kicsit erőszakos az indítás, de aztán megszelidul, és rendkívül tartós. Imádom, szerintem szexi. Bvlgari Omniaval egy kategória. Az omnia sokkal szebb, finomabb, viszont hamar elillan. Ez ahhoz képest erőszakosabban indul, viszont szépen szelidul és órákig elkiser. Mindkettő hatalmas kedvenc, de ezt gyakrabban használom. YSL black opiumnal sokkal jobb. Az rajtam édes, ez inkább fuszeres.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Bettina0225

2021. január 13.

Bár Edt, rajtam brutál tartós és nem éreztem különbséget az Edt és az Edp között. Az illata valami CSODA. A menny és pokol egyben. A NŐ illata, aki egyszerre angyal, de képes megmutatni az ördögi oldalát is. Igazi luxus illat. A hatalmas kupakja ellenére, csodás üvege van. Titokzatos és egyedi illat, ami teljesen magával ragad. Képtelenség elfelejteni. Egyre csak több és több kell belőle. Szeretem benne, hogy nem az a tipikus tucat illat, mint az Opium és társai. Igazi orientális-fűszeres különlegesség. Éjszaka és nappal is viselhető. Ruhán/sálon napokig lehet érezni. Csakis kifinomult Nők számára! Ami a másik nemet illeti, ebből elég 3 fújás és már 10 pasi üldöz is :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Verena

2020. október 25.

Egy miniparfümöm van belőle, csodás az illata, csak nem túl tartós a bőrömön, és mivel nem fújós a kis üveg, ami nekem van, ruhára sajnos nem tudok tenni belőle. De maga az illat megvett kilóra. Ha egy kicsit tartósabb lenne, maga lenne a tökély, de így is mehet a 4 csillag :) Tökéletes őszi-téli illat. Régóta vágytam egy mély, sötét, fűszeres parfümre. Úgy érzem, hogy megtaláltam amit kerestem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

vanillacake

2020. szeptember 26.

Csodás illat, egyből megszerettem. Rajtam meglehetősen édes, emellett fűszeres, mélysége ellenére mégsem nehéz. Minőségi luxusillat. A tartóssága miatt nagyon szomorú vagyok, 3-4 óra elteltével szinte teljesen elillan, ezért nem kapja meg a maximum pontszámot. Legközelebb biztos, hogy az EDP verziót veszem meg, bízom benne, hogy tartósabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Ferita

2020. július 12.

Teszteltem az edp-vel együtt.Nálam most ő nyert.Talán az időjárás miatt.Ebben a kicsit szelesebb időben fújtam magamra és nagyon tetszik. Rajtam inkább,friss,gyümölcsös,kókuszos(pedig elvileg ebben nincs).Cseréltem egy nagy adagot,jól elleszek vele egy ideig. :) Tartósságával is meg vagyok elégedve,pedig rólam elillanak a parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Dottir

2020. június 16.

Alapvetően nem tetszik, de mégis. Elvileg nincs benne kókusz, de valaminek mégis kókuszillata van, nem nyilvánvalóan, hanem ha egész közelről szippantunk rá. Ezt nagyon szédítőnek találom benne, viszont a szantál az én ízlésemnek túl sok, és talán a feketeribiszke az, ami elűzi belőle a démont. Összességében mégis bőrdzseki, lófarok, fényes cicaszem és éjszaka dukál hozzá. Night/Soir/Black/Intense/Elixir quest van, már majdnem megrendeltem az EdP-t, de eltérültem, mert megláttam a Ralph Lauren Woman Intense-t...meg a Lalique Amethyst Exquise-t...de azért sort kerítünk majd az állítólag még kókuszosabb EdP-re is.
Nagyon jól tart, erős szillázzsal, minőségi, különös illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 16.

Nagyon jól tart, erős szillázzsal, minőségi, különös illat.

vadvirag919

2020. június 2.

A 2017.es decemberi Pixiben volt egy 5 ml.s minta. Mostanra jutottam el odáig, hogy nem egy fűszeres katyvasznak érzem - amit elajándékoztam, majd érintetlenül állt a polcon, így visszarekviráltam. Úgy látszik öregszem, mert most már nem ijesztett meg. Sőt.
Gondoltam egyet és bőrre kenve egy erőteljes gyömbéres-kardamomos illat kerekedett, ami 20 perc alatt vállalhatóan kellemes pézsmás szantállá változott. (Fragrantica szerint a jegyei: fej gyömbér, kardamom, bors / szív narancsvirág, gardénia, bazsarózsa, kókusz / alap szantál, pézsma, borostyán. Ez az edt, nekem biztosan ez van. Az hogy ide hogy sikerült pl. fügét felsorolni azt nem tudom.)
Rajtam tartós, mint a BC és a YD. Erősen gondolkodom rajta, hogy megveszem télire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Citronellol, Isoeugenol, Linalool