Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Friss, virágos és selymes jegyek keveréke az illat. A frissesség alkotóelemei a fekete ribizli és az orgona. A virágosságért a lótusz virág, az orhidea és a jázmin a felelősek. A bársonyosság pedig a pézsmának és cédrusfának köszönhető. Elegáns csomagolás mely hűen reprezentálja a kellemes és érzéki illatot mely az üvegben található. Különlegessége a medúza szimbólum mely minden Versace illatot elkísér. Az átlátszó üvegen arany színben pompázik a medúza mely emléket állít a klasszikus művészet tiszta szépsége előtt.

littlebird

2019. április 12.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Sokáig érezni az illatát. Nagyon tartós. Nekem régóta megvan főként nyáron-tavasszal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

anita.szaraz

2018. szeptember 11.

Imádom. Lehet az én orrom a hülye, de én valami nyers dohány szagot érzek rajta és valamiért nagyon szeretem ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

nyuszo

2018. július 9.

Nagyon erős.... valamelyik alkotóelemétől mindig megfájdult a fejem! Ha jól emlékszem, el is kellett ajándékoznom.... :(( pedig szép, elegáns parfümnek tartom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Látom sokaknak nem jött be... nem is értem.
Rajtam annyira jól működik, hogy már a 4. üveggel "fogyasztom". Sok dicséretet kaptam másoktól erre a parfümre.
Dicséret ide vagy oda, úgy érzem már kinőttem ebből az illatból, szóval nem lesz 5. üveg, de mindig közel fog állni hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Látom sokaknak nem jött be... nem is értem.

nyarigabi

2015. augusztus 25.

Elegáns virágillat, negyvenes-ötvenes nőkön tudom elképzelni.

Upd. Uncsi, uncsi, uncsi. El is felejtettem, hogy már teszteltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Elegáns virágillat, negyvenes-ötvenes nőkön tudom elképzelni.

Upd. Uncsi, uncsi, uncsi. El is felejtettem, hogy már teszteltem.

Mirácska09

2014. május 5.

Nekem ez az illat nagyon tetszik, nagyon finom, pedig a virágos parfümök általában nem annyira jönnek be. Jó erős is, az biztos. Ez egy 'komoly' illat szerintem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Yolanda

2014. március 14.

Az illat nem lenne rossz, de az öblítőt jobban érzem magamon, mint ezt a parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

ansu

2013. december 11.

Először a letisztult, elegáns üvege fogott meg, amelynek minden részletéből luxus árad. Az illat számomra picit csalódás volt. A bőrömön igencsak erős az orgona, de hála az égnek ott van a guava, amitől egzotikus, gyümölcsös, hordható illattá válik. Később orchidea, lótusz, gyöngyvirág, az utóbbiból kicsit több a kelleténél, olyannyira, hogy émelyítő is tud lenni. Eléggé lineáris, kiszámítható és bőrközeli. Semmi meglepetés, semmi újdonság. Tudom, hogy néha kell ilyen is, de ez most nekem kevéskének bizonyult. Semmi maradandót nem okozott...2 óra múlva már szinte el is tűnt...nem szeretik egymást a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Kuroshio

2013. július 28.

Gyermekem édesapjával hozott össze ez az illat. Ezért is, és az illata miatt is örök darab lesz a polcomon. Remélem, nem vonják ki a forgalomból... Nagyon "csinos" illat. Minden évszakra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

kovacs.eniko81

2013. július 9.

Én ezt az illatot New Woman/Pour Femme néven ismerem,van még jócskán az üvegben,most nyáron és tavasszal is használgattam,szép elegáns üveg nagyon passzol a tartalomhoz,néha alul öltözöttnek is érzem magam,ha ez van rajtam,simán el tudom képzelni alkalmakkor is,nem egy farmeros-sportos illat,tényleg olyan letisztultan szép,mint az üvege,nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090