Versace

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: sárgabarack, frézia, őszibarack
Szívjegyek: ibolya, tündérrózsa, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa
Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

Versace Red Jeans fújós eladó vagy csere
Ár: 1500 Ft vagy csere , Eladó: nygigi
Állapot: 4,5-5 ml, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 4000Ft , Eladó: royne
Állapot: 50 ml /kép, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Phoenix19

2019. szeptember 27.

A kis drága, a kis aranyos, régi emlékek a jelenkorban. Örül az ember, mikor azt látja, hogy a régi kedvencek még mindig velünk vannak. Igazából már nem érzem magaménak, de szívesen nosztalgiázom, főleg, hogy nem egy aldehides retro illat. Iszonyú édesnek találom mai orrommal, de neki megbocsátom. Régen nem volt internet, fragrantica, éreztünk, amit éreztünk, azt sem tudtuk mit érzünk, én régen azt hittem málnás, bele sem gondoltam, hogy a málnának nem ilyen illata van, de a szine miatt málnaszörpre asszociáltam. Ó de menő volt, ez az üveg, a fémdoboz, a 90-es években a szocializmusból kilábaló Magyarországon Versace-t fújni, ami ráadásul megfizethető volt már akkor is. A fiúk Blue Jeanst fújtak, a lányok Red Jeanst. Szívesen emlékszem. Szép emlékek. Mosolyt fakasztanak. Ez nem Madeleine, de az eltűnt idő nyomában vagyunk egy lépéssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Burya

2019. szeptember 8.

Gyerekkorom illata. :D '92-es évjárat vagyok, vagyis jó 10 évig szimatoltam ezt úton-útfélen, a gimis "nagylányok" persze mind ezt fújkálták magukra, meg az Impulse Incognito-t (azt még anyu is). Tavaly vettem belőle egy kis 5 ml-es mintát a nosztalgia kedvéért, de csak mostanában kezdtem hozzányúlni. Mióta elkezdődött ez a Stranger Things őrület és megint mindenki '80-as, '90-es évek divatja szerint öltözik, valahogy ez is előkerült. Üvegest biztos nem vennék belőle, de azért jó néha beleszimatolni és néhanapján fújni belőle. A tartóssága olyan, mint régen, én másnap is érzem. Leginkább tavaszi/nyári illatnak mondanám, de mivel hűvösebb időben valahogy jobban aktiválódik benne a vanília, így talán mondhatom, hogy igazából négyévszakos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Niki0215

2019. augusztus 27.

Fiatalság, szerelem, emlékek.. Újra vettem ezt az illatot 20 éve után...Rajtam elég barackos, erős málnás nagyon édes illat.....Emlékszem, anno mindenki kérdezgette mi ez az illat...Ettől ma már vannak százszor jobb illatok, de az emlékek miatt mindenképp 5 csillagot érdemel nálam....Alkalmanként ma is viselem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Timi8

2019. július 16.

Legùjabb kattanásom áldozata Ő! :)))) Öregszem, na! :D
Most picit rácuppantam a régebbi, nosztalgikus, "azok a boldog békeidők", vintage, retro, divatjamùlt, "anno trendi volt de már lecsengett"....stb. ...illatokra. Ez a gyöngyszem az utòbbi halmazhoz tartozik. Senkihez sem kötöm, de ìgy legalàbb tudom önnön valòjában értelmezni, ìzlelgetni. Attòl függetlenül, hogy nem egy szerettemhez vagy egy ismerősömhöz kötődő dolog ez mégis egy emlèkillat nekem. Tutira akkoriban ez az illat is benne volt a levegőben, lengdezett unos-untalan hiszen extra-menőnek számìtott, csak a vagány csajoknak volt ilyen. Sztem én még kicsike lehettem hozzá (9-éves voltam a megjelenésekor) legalábbis az első saját parfimat (L.B. Laura-jàt) csak évekkel később kaptam anyumtòl... Szòval szerintem ez akkoriban nagyon fiatalos, pimasz illatnak és üde szìnfoltnak számìthatott az akkor népszerű, sok nehézbombázò közt. Én még ma is simán helytállònak érzem, bár, biztosan változtattak rajta is, de simán van helye a parfümériák polcain. (Ò bárcsak más régebbi, de már kivont kedvencem is megjelenne...tudnàm értékelni.) Engem boldoggá tesz, h.még fellelhető. Kedves, gyümölcsös illat. Szìvesen viselem! És első használatával is csak ùgy zsebeltem be a bòkokat! Nem kérdés, van jobb illatom nála de kategòriájàban tökéletes. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Legùjabb kattanásom áldozata Ő! :)))) Öregszem, na! :D

Micike68

2019. július 16.

Évek óta megvan ez a parfüm, időnként kipróbálom, hogy hátha most. De nem, most sem. Engem nem szeret. Nem történik meg a csoda amit várok. Mindig arra a megállapításra jutok,hogy ez olyan locsolókölnire emlékeztető illat. Zavarja valami benne az orromat. Tartósnak viszont tartós, mert egyszerűen lemosni sem tudom magamról. Nagyon szeretném szeretni, de nem megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Vaslady

2018. december 9.

Nekem a fiatalabb éveimből kimaradt ez az illat,sosem teszteltem,bár emlékszem,hogy anno Győrben a kirakatban egy boltban,oda voltam az üvegéért.
Vegyes barackos illat,ahol jól kivehető még a frézia a rózsa és a gyöngyvirág is.
Leszáradása erősen pézsmás,rajtam legalábbis,a szantálos rész,nem hivalkodó.
A maga idejében biztos kultikus illat volt,és értem én a nosztalgiából rá adott 5 csillagokat is.
...valószinűleg én is igy vélekednék,de mivel csak most ismertem meg,és tudok nála számtalan sokkal jobb illatot,is csak egy közepes értékelést kap tőlem.
Ami még pozitivum,hogy tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Leszáradása erősen pézsmás,rajtam legalábbis,a szantálos rész,nem hivalkodó.
Ami még pozitivum,hogy tartós.

Kicsi77

2018. november 30.

Manapság miért nincs már ilyen meghatározó parfüm? Vagy csak én nem találom a megfelelőt?
Tartós, különleges illat és csak annyi bajom van vele, hogy már öregnek érzem magam hozzá. :( Néha ősszel még fújkálok magamra egy-egy picikét, mert nem bírok neki ellenállni, de fiatalabb koromban azért jobban illett hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

lidol

2018. november 27.

Ez a parfüm nagyon hosszú ideig volt az "ÉN ILLATOM". Így, mikor szippantok egyet belőle eszembe jut mindaz, amit együtt éltünk át cirka 15 év alatt. Rengetegen kérdezték, hogy "Miezmiezmiez?", szinte eggyé váltunk. Ha nem volt velem, úgy éreztem, nem vagyok önmagam...Azóta is az utódját keresem, de hiába. (Lehet hülyének nézni,de amikor ezzel voltam befújva és közben zöld Orbitot rágtam, na attól nagyobb illatélményben még nem volt részem :D :D :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

silence

2018. november 20.

Háááát, ezt a parfümöt már kb. 20-25 éve, hogy birtokoltam és használtam előszeretettel ☺️
Kb. 15-16 éves lehettem, és első "igazi" parfümömnek számított ez a Versace Red Jeans. Tetszett az üvege, tetszett a dobozkája - amit nem mellesleg a mai napig toll és ceruza tartónak használok❗️
Kellemes virágos-gyümölcsös tinilány illat, amit én tisztára piros gyümölcsös illatnak gondoltam a mai napig, erre most olvasom, hogy piros bogyós gyümik nincsenek is benne 😁 Na, lehet, hogy csak a szemem csapott be és a piros szín miatt asszociáltam...
Nagyon finom, édesen - friss, és tartós illat volt, minden cseppjét szerettem. Elfogadható volt az ára is, így a Versace ezzel az illattal tényleg a kamaszlányoknak kedvezett.
Kellemes emlékeket ébreszt bennem, de ma már nem venném újra.... nem azért, mert kevésbé tartom jónak, csupán kinőttem már ebből a gyereklány korból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Anettke

2018. szeptember 19.

Kb. 14 éves voltam, mikor annyira nagyon tetszett az üvege- na meg hogy egy viszonylag megfizethető Versace illat volt-, hogy mindenhova magammal vittem, de szinte sosem mertem belőle fújni magamra. Mintha egy kis kabala lenne, magában tartva a jövőbeli vagány csajos énemet, aki lenni szerettem volna..

Valljuk be, nem egy tinilánynak való parfüm volt, aki most jött ki az áltiból. Legalábbis szerintem...

Évekig felé sem néztem, valahogy elfelejtettem.

A minap megtaláltam a fém dobozt, és mindent tűvé tettem ú, hogy előszedjem a lakás bármely szegletéből, de sajnos elpárologva találtam rá egy doboz legmélyén.
Vettem egy új cipőt, és ketten parfümmustrára indultunk. Mikor jobb felavatni egy cipőt, mint vásárláskor? :))))

A Müllerben kötöttem ki, persze minden utam ide vezetett volna... és megláttam. Szinte elfeledetten hevert a polcok legalján, ahol a szemfülesebbek sem mindig vennék észre. Fújtam egyet magamra, és felidéztem a gimis éveimet, mikor a koliból kiszöktünk esténként a tópartra, mikor iskolai rendezvények helyett lejártunk a helyi fűvészkertbe cigizni, mikor koncertre mentünk szalagavató helyett...

Ez a parfüm nem volt velem, mikor ezek az események megtörténtek. De mégis! Hiszen, illatokhoz köthetünk emlékeket. És mikor én kislány voltam, arra gondoltam, hogy ilyen vagány csaj leszek. És bár ilyen voltam/lettem, de ezt a parfümöt soha nem használtam, mert mindig azt gondoltam, hogy nem vagyok hozzá elég érett, sőt, mikor már vagány voltam, menő csaj, még annál is menőbb akartam lenni és féltem, hogy ha már menő vagyok, akkor annál jobb dolog már nem történhet velem...

De igen! Történhet! :) És történt is! Minden esetre azt sajnáltam, hogy a menőségemre az tett volna koronát, ha lesz bátorságom ezt a parfümöt viselni. Sajnos nem volt.

Vettem egy üveggel. Most azt érzem, hogy érettebb vagyok már ennél. Szóval ami most következik: keresve fogom keresni azt az alkalmat újra, ahova odaillene ez a nagyszerű illat, és remélem, hogy lesz elég erőm ahhoz, hogy nem szalasztom el a tökéletes alkalmat! :))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Évekig felé sem néztem, valahogy elfelejtettem.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance