Versace

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: memyselfandi, Módosítva: 2013. augusztus 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illat összetevők: Tiare Virág, lime, frézia, tonkabab, szantálfa

Ár: 5000 ft , Eladó: nkriszti
Állapot: Kb. 45-50 ml, kupak nélküli teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, banki utalás, foxpost

Regi88

2020. szeptember 10.

Kiváló, friss, virágos illat! Nem tolakodó , talán ez az illat / virág/, az, ami senki számára nem zavaró...
Jó a hatósugara és a tartóssága is!
Kíváncsi vagyok, hogy télen mit nyújt, de egyenlőre szépen teljesít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Jó a hatósugara és a tartóssága is!
Kíváncsi vagyok, hogy télen mit nyújt, de egyenlőre szépen teljesít!

Boriszka

2018. január 11.

Az itt olvasottak szerint más illata van az EDT-nek, mint az EDP-nek, ami elég fura számomra, hisz véletlenül is mellé nyúlhat az ember. Én ezt, és a Bright Crystal-t használom. Jobban szeretem mint a Bright Crystal-t, de még mindig a Bvlgari Omnia Coral a nagy kedvenc. Ha legalább az egyik elfogy, visszatérek régi barátomhoz. :) Azért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Vaslady

2017. április 1.

Mintában rendeltem meg,és tévedésből a toalettvizből és a parfümből is rendeltem.
De igy van összehasonlitási alap,és azt kell mondjam a kettőnek nincs semmi köze egymáshoz,kicsit fura is,hogy egy név alatt futnak.
Természetesen nem olyan tartós,mint a nagy tesó,már alig érzem a bőrömön,pedig szándékosan egyszerre kentem fel őket,a jobb és bal csuklómra.
Az van,kerekperec,hogy nem tetszik.
Olyan fejfájditó illat.
Semmi különleges,unalmas.
Ezzel még nem lenne baj,ha tetszene.
De sajnos nem.
Nem mondanám,hogy egy nagy divatcég dobta a piacra.
Egy illatpiramisban,középső helytől egy sorral lejjebb sorolnám.
Kap egy erős 2-est,megvenni nem fogom,mintát sem használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Az van,kerekperec,hogy nem tetszik.
Olyan fejfájditó illat.
Semmi különleges,unalmas.
Ezzel még nem lenne baj,ha tetszene.
De sajnos nem.
Nem mondanám,hogy egy nagy divatcég dobta a piacra.
Egy illatpiramisban,középső helytől egy sorral lejjebb sorolnám.
Kap egy erős 2-est,megvenni nem fogom,mintát sem használom el.

Milnie

2016. január 18.

Az EDP és az EDT teljesen más illat és kivételesen az EDT-be szerettem bele. Kevés parfüm fog meg, inkább az egyedieket szeretem, amiben van valami különleges. Az édes, fullasztó parfümöktől émelygek. Na ez egyik sem. Kellemes, kacér, légis tavasz kacsintás. Érzem a sálamon, a hajamon és a bőrömön. Olyasmi érzés, mikor tavaszodni kezd, a virágok nyilnak már, de még hűvös a reggel. Beleszagolsz a levegőbe és érzed ezt a leheletni friss virágos illatot. Sokáig kerestem új parfümöt magamnak. Ő lesz az. Tartós, kedves, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Dezsanyibianka

2014. február 13.

Én imádom ezt az illatot, szerintem a parfüm verziója túl intenzív, fullasztó. Az EDT sokkal frissebb, lágyabb, és nagyon jol megtartja illatát. Szerintem ennél a parfümnél mikor választunk, hogy edt vagy edp- öt vegyünk, inkabb azt kell eldönteni hogy ugyan abbol az illatból a lágyabbat, frissebbet szeretjük magunkon vagy az erőteljesebbet, intenzívebbet. Én ezt a parfümöt télire vettem, mert elég karakán frissessége mellett.
Nyàron pedig a Versace Versense-t használom. Nagyon különböző illat a kettő, megis van bennük valami hasonló aroma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.