Versace

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: memyselfandi, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. június 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illat összetevők: Tiare Virág, lime, frézia, tonkabab, szantálfa

Versace Vanitas EDT mini 4,5 ml sale
Ár: 2000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , Helyszín: Budapest , fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Erika80

2021. június 27.

Frissítőként hat a nyári forróságban. Fragrantica-n az EDT-nek frézia, rózsa, osmanthus, tiaré virág, tea és cédrus van feltüntetve. Ettől függetlenül elég citrusos illat, sőt, pengeélen jár a magamon finomságosnak érezhető és a már légfrissítő jellegű citrusosság között. Néha úgy érzem átbillen a mérleg nyelve az utóbbi felé, ugyanakkor tetszik ez a lágy, friss, virágosság benne. Így nyáron nagyon üdítő szagolgatni az tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

Qwerty

2021. február 26.

Kis minikém van csak, az első alkalommal mikor magamra kentem, az volt a legelső gondolatom, hogy én ennél csak jobb wc illatosítókat szagoltam. Akkor ismét egy Versace, ami nem nekem készült, a tiaré virág pedig felkerül az "utálom" listára a rózsa mellé. A kis üveg meg nagyon cuki, majd eljátszom vele az asztalomon. De valahogy egyre többször nyúltam érte, mert a kezdeti tényleg borzasztó műanyag rózsás-tiarés légfrissítő után beindul a frézia, tea és cédrus, hogy valami eszméletlen finom tisztaságillat legyen belőle. Egy percig sem édes vagy erőszakos. Ha nem lenne az első 10 perce, és ha a jó része kicsit is tartósabb lenne, már biztos vadásztam volna teljes üveget. A pénztárcám tehát - egyelőre - megúszta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 26.

Lin

2021. január 7.

Azokat a parfümöket, melyekben frézia is van, szinte kivétel nélkül imádom. Ám a Vanitas edt (edp-t nem ismerem) “savanyú virágillat“ lesz a bőrömön.
Hú, magamon nagyon nem szeretem☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

Hú, magamon nagyon nem szeretem☹️

Regi88

2020. szeptember 10.

Kiváló, friss, virágos illat! Nem tolakodó , talán ez az illat / virág/, az, ami senki számára nem zavaró...
Jó a hatósugara és a tartóssága is!
Kíváncsi vagyok, hogy télen mit nyújt, de egyenlőre szépen teljesít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Jó a hatósugara és a tartóssága is!
Kíváncsi vagyok, hogy télen mit nyújt, de egyenlőre szépen teljesít!

Boriszka

2018. január 11.

Az itt olvasottak szerint más illata van az EDT-nek, mint az EDP-nek, ami elég fura számomra, hisz véletlenül is mellé nyúlhat az ember. Én ezt, és a Bright Crystal-t használom. Jobban szeretem mint a Bright Crystal-t, de még mindig a Bvlgari Omnia Coral a nagy kedvenc. Ha legalább az egyik elfogy, visszatérek régi barátomhoz. :) Azért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Vaslady

2017. április 1.

Mintában rendeltem meg,és tévedésből a toalettvizből és a parfümből is rendeltem.
De igy van összehasonlitási alap,és azt kell mondjam a kettőnek nincs semmi köze egymáshoz,kicsit fura is,hogy egy név alatt futnak.
Természetesen nem olyan tartós,mint a nagy tesó,már alig érzem a bőrömön,pedig szándékosan egyszerre kentem fel őket,a jobb és bal csuklómra.
Az van,kerekperec,hogy nem tetszik.
Olyan fejfájditó illat.
Semmi különleges,unalmas.
Ezzel még nem lenne baj,ha tetszene.
De sajnos nem.
Nem mondanám,hogy egy nagy divatcég dobta a piacra.
Egy illatpiramisban,középső helytől egy sorral lejjebb sorolnám.
Kap egy erős 2-est,megvenni nem fogom,mintát sem használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Az van,kerekperec,hogy nem tetszik.
Olyan fejfájditó illat.
Semmi különleges,unalmas.
Ezzel még nem lenne baj,ha tetszene.
De sajnos nem.
Nem mondanám,hogy egy nagy divatcég dobta a piacra.
Egy illatpiramisban,középső helytől egy sorral lejjebb sorolnám.
Kap egy erős 2-est,megvenni nem fogom,mintát sem használom el.

Milnie

2016. január 18.

Az EDP és az EDT teljesen más illat és kivételesen az EDT-be szerettem bele. Kevés parfüm fog meg, inkább az egyedieket szeretem, amiben van valami különleges. Az édes, fullasztó parfümöktől émelygek. Na ez egyik sem. Kellemes, kacér, légis tavasz kacsintás. Érzem a sálamon, a hajamon és a bőrömön. Olyasmi érzés, mikor tavaszodni kezd, a virágok nyilnak már, de még hűvös a reggel. Beleszagolsz a levegőbe és érzed ezt a leheletni friss virágos illatot. Sokáig kerestem új parfümöt magamnak. Ő lesz az. Tartós, kedves, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Dezsanyibianka

2014. február 13.

Én imádom ezt az illatot, szerintem a parfüm verziója túl intenzív, fullasztó. Az EDT sokkal frissebb, lágyabb, és nagyon jol megtartja illatát. Szerintem ennél a parfümnél mikor választunk, hogy edt vagy edp- öt vegyünk, inkabb azt kell eldönteni hogy ugyan abbol az illatból a lágyabbat, frissebbet szeretjük magunkon vagy az erőteljesebbet, intenzívebbet. Én ezt a parfümöt télire vettem, mert elég karakán frissessége mellett.
Nyàron pedig a Versace Versense-t használom. Nagyon különböző illat a kettő, megis van bennük valami hasonló aroma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Lyral, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.