Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rose23, Módosítva: 2013. május 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Megakadályozza a sárga foltok kialakulását a világos ruházaton, valamint a fehér foltok megjelenését a sötét textileken. Ezen felül megakadályozza, hogy a textil megkeményedjen a mindennapos dezodorhasználat következtében.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nekem ez is 5*, mint a testvére. Én nem igazán érzek különbséget a kettő között, meg vagyok elégedve ezzel is. Jól gátolja az izzadást, szinte tényleg nem fogja meg a ruhát. És igen, pont olyan lassan szárad, mint aféle golyós dezodor. Én szeretem. Összecsomagolt verzióban érdemes venni, akkor a második termék féláron van, mert különben nem olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

pinkypie

2019. július 13.

Évek óta vichy deot használok, nem okoz csalódást. Néha kedvet kapok a drogériákban kapható dove, nivea, stb deokhoz, de pár használat után visszatérek ehhez. A 4 csillag csak a lassú száradás és az ára miatt van, egyébként 5 csillagra teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Luiselotte

2018. december 18.

A megszokott zöld kupakos helyett vettem és jól teljesít. Csak a reggeli tusolás után használom ,este már nem és így is meggátolja az izzadást és annak minden kellemetlen tünetét.Nekem a másik verzió se hagyott foltot a ruhámon ahogyan ez sem.
Az illata a megszokott Vichy , kellemes és nem tolakodó mindegyik parfümömmel megfér.
Tetszik a barátibb INCI ,főleg, hogy nem megy a hatás rovására.
Aki ódzkodik a golyós változattól a kissé hosszabb száradási idő miatt, ne tegye ,a reggeli rutinban biztos van 2 perc ahova be lehet illeszteni.( én ruhaválasztás előtt kenem be magam és amíg kitalálom hogy mit vegyek fel addig meg is szárad így nem kell hajtógázas terméket használnom és ennek örül az ózonréteg 😌)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

Tetszik a barátibb INCI ,főleg, hogy nem megy a hatás rovására.

Montelino

2017. július 1.

Az első Vichy izzadásgátlóm. Nem vagyok büdös a nap végén és a fehér ingeimen nem hagy sárga foltot. Ha az ember heti 5 nap minimum fehéret visel, akkor ez komoly szempont. Kevésbé meleg napokon egy CD golyós dezodort alkalmazok a szebb összetétele miatt. Természetesen, mint minden golyós deónál, ennél is megvárom amíg megszárad a bőrömön, csak azután öltözöm fel. Az illata semleges, szerintem férfiak is megvehetik. Az ára nem pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

csalogany18

2016. május 9.

Sziasztok, szerinem ez egy elég közepes termék, ugyanolyan a hatása mint egy 1000 forintos deo-nak, csak háromszor annyiba kerül. :) Talán kevésbé fog, de mivel golyós deo, és meg kell várni amíg megszárad, sajnos ennek se nagyon tudok örülni :( Egyelőre még tesztelem, de első két hét alapján nem vágtam hátast tőle, és ennyi pénzért pedig...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Hildo

2016. március 27.

Pár hete szereztem be először ezt az izzadásgátlót, nehezen szántam rá magam a borsos ára miatt, de utólag mégis csak megérte. Jobban szerettem a fújós vagy stiftes izzadásgátlókat, mivel könnyebben száradnak meg mint a golyósak, ez most sincs másként. Illata viszont kellemes púderes és nálam egyáltalán nem illan el, még a felkenése után sokkal később is érződik!
Valóban nem hagy foltot se a fekete se a fehér ruháimon sem!
Nálam 5*, sokkal kevésbé izzadok tőle mint bármelyik eddig használt izzadásgátlótól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Valóban nem hagy foltot se a fekete se a fehér ruháimon sem!

arnocze

2015. február 2.

Régóta használom, nagyon finom az illata. Állítólag meg kell várni amíg egy kicsit megszárad a bőrön, és így nem hagy foltot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Rose23

2013. május 30.

Több, mint egy hete használom, és amit eddig tapasztaltam, az az hogy az izzadás mérséklésében talán hajszálnyival gyengébb teljesítményt nyújt, mint a sima zöld kupakos verziója. Ez talán azért lehet, mert csak egyféle aluminiumos összetevője van, míg a másiknak kettő. Az illata viszont ugyanaz, bár kevésbé marad intenzív felkenés után, ezt mindenki maga döntse el hogy jó-e vagy nem :)
Egyébként este és reggel használom, így hatékonyabb, de ez is egyéni kérdés, kinek mi elég.
Kíváncsi voltam, hogy a foltokkal mi lesz. Kételkedtem ebben a "nem szívja be a ruha" dologban, mert ha az ember izzad, azt a ruha kénytelen felszívni :) De tényleg úgy látom, mintha kicsit kevésbé nedvesedne át az anyag, így ez mindenképpen pozitívum a sima verziójához képest.
A másik pedig, ami mellette szól, hogy ebből szerencsére kispóroltak 3 piros pontos összetevőt is. Egyébként az INCI-je nagyon hasonlít a Stress Resistre, de mivel annak két alu-s eleme is van, az az érzésem, hogy nekem az lesz a legjobb.
Egyelőre viszont maradok ennél, amíg elfogy, mert bár az én izzadásomon sajnos a deo-k nem tudnak segíteni, de ez szépen felveszi a harcot.

Update 05.18.: Azóta kipróbáltam két új felsőnél, és sajnos hagyott foltot... Talán kevesebbet kéne felkenni belőle, vagy pont hogy többet, nem tudom mivel lehetne trükközni :( Gondolom a ruha anyaga se mindegy (pamutnál próbáltam) Az majd hosszabb távon derül ki, mennyire keményíti a ruhát, de egyelőre elveszek tőle egy csillagot.
05.30. Sokkal látványosabb foltot hagy mint a sima testvére, nagyot csalódtam :(. Azért marad két pontja mert az izzadást valamennyire gátolja, és jobbak az összetevői a másiknál. De egyébként nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!