Best of Beauty 2019

Vichy

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Vichy termálvíz már jól ismert regeneráló és bőrnyugtató tulajdonságait nyújtja új eredményekkel ötvözve: megnyitja a sejtek közti átjárókat, vízmegtartó összetevőinek segítségével lehetővé teszi a víz áramlását az arcbőr minden területén. A hialuronsav és aquabioryl juttatják a bőrbe a hidratáláshoz szükséges vizet, a λ-karragén pedig a hosszan tartó hatás érdekében a bőr barrier funkciójának helyreállításában játszik szerepet. Üde textúra, amely a bőrrel érintkezve vizes érzetet ad.

Futureline

2018. május 17.

Hurra megszuntettek ezt is!!!! Az uj aqualia szerumot megtoltottek alkohollal (mint lassan mar mindent a Vichynel). A jo dolgokat sajnos muszaj megszuntetni hogy tovabb mukodhessen a gazdasag, es folyamatosan vasarolhassunk uj es ujabb es a legujabb termekeket. En is ezt fogom tenni, keresek e helyett egy uj szerumot:) Az egyetlen Vichy szerum volt ami nyaron sem volt nehez a boromnek, konnyed allagu es gyorsan beszivodik, kellemes illata van. Nem irritalta a szemkornyekemet sem, alapozni ovatosan de lehett ra. Ude volt tole a borom es megfeleloen hidratalt, telen mar keves volt. Remelem nem jut el a Vichy az Avon szintjere ahol allandoan megszuntetik a termekeket vagy az osszetevoket valtoztatjak.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Gumuska

2018. január 25.

Nagyon hatásos hidratáló szérum, télen arckrém alá rendszeresen használom, így érem el hogy ne legyen piros és szárzaz a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

danyadi77

2017. augusztus 27.

Nagyon örülök, hogy megvettem, ha kifogy, pótolni fogom. Amúgy is szeretem a Vichy Aqualia Thermal termékeit. Nagyon jó kis hidratáló szérum, reggeli és esti rutinba is beillesztettem. Nem kell sok belőle, nagyon folyékony, de jól eloszlatható. Kellemes illata van (a kisfiam szerint is), engem nem zavar, ha valami illatosított és a bőröm is bírja. Így, hogy sokáig elég, az ára is tűrhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

grey

2017. április 6.

Szerintem ez egy nagyon jó szérum, ha valaki tényleg arra használja amire való. Magától nem fog hidratálni, krémezni kell utána. Lassan az üveg végére érek, reggelente használom, feltölti a bőrömet. Én szeretem az illatát, nem tolakodó, sohasem irritált. Télen előfordult eddig, hogy száraz foltok jelentek meg az arcomon, mióta ezt használom, egyszer sem! Pedig elég hideg hónapokon vagyunk túl 😃 szeretem.

Nála is igaz, hogy akkor veszed észre igazán a hatását, ha nem használod. Nekem most egy hét kimaradt és borzasztó fáradtnak tűnik az arcom. Alig várom, hogy este megint felkenjem! 😅😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

berrythought

2017. március 25.

Vagy 4-5 éve használom reggel de akár este is, évente kb két üveggel elfogyasztok, mert az én bőrömnek a hidratálás sosem elég. Nem sűrű az állaga, inkább kissé vizes és van egy kis finom, kellemes illata is. Pillanatok alatt beszívódik és akár a szemkörnyékemre is kenhetem, nem okoz irritációt, pedig ott ekcéma hajlamom van. Reggel hidratáló előtt használom, mert a tonikom kissé agresszív, este arcolaj alá rétegezem, ha épp a bőröm állapota igényli. Ha lusta napom van és ki sem mozdulok, akkor csak ezt kenem magamra mert nagyon kellemes érzés. Örök szerelem, remélem sosem szüntetik be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Lorna

2017. február 19.

Sally Hughes párszor a dehidratáltság elleni legjobb büdzsé szérum címet adta neki. Ez addig piszkálta a fantáziámat, míg egyszer az egyik szokásos glamour-napoki gyógyszertáros körutamon (akkor kb. betankolok a francia bőrápolási termékekkel, amivel ki is húzom a következő glamour napokig) beszereztem. Ez és az Eucerin Aquaphorin Active száraz bőrre együtt szépen megmentették a sivataggá vált bőrömet. Pirospont. Csillaggal, aláhúzva meg minden. Főleg úgy együtt ez a kombó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

meva

2017. február 4.

Már most elkezdett kiszáradni a T-vonalam, előre rettegek, hogy télen mi lesz (bár, olyankor a hámlasztás sokat szokott segíteni). Na szóval ez a szérum a 2-3. használatánál elmúlt a szárazság, egyelőre 5 pont, nagyon nagyon kíváncsi vagyok, vajon télen is képes lesz-e kezdeni valamit a bőrömmel.

Update: augusztus elején vettem, immáron 3 hónapja használom (hozzátenném, hogy szerintem egy hónapnyi adag még simán van az üvegben), napi egyszer, esti hidratálás előtt és azt kell mondjam, megérte a pénzt. Szuper, hogy nem kell azon paráznom napközben, hogy úristen, vajon mennyire van rémes állapotban a bőröm? Biztosan újraveszem!

Update 2: A második telemet gyűröm vele (2015. aug. óta használom), továbbra is csillagos ötös! Nagyon durva, minden este használom, így 5-6 hónapig bírja egy üveg. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

missmargarita

2017. január 13.

A Vichy Idealia nappali arckrémet használom, és ahhoz kerestem egy vízhiányos bőrre ajánlott szérumot, mikor rátaláltam.
Azt nem mondom, hogy csodákat tesz a bőrömmel, de kiegészítő hidratálónak nagyon bevált.
Sajnos elég gyorsan fogy, ami az állagának is köszönhető, túl folyós, egy árnyalatnyival lehetne sűrűbb.
A bőröm egyébként gyorsan beszívja, ami viszont nagy előny, főleg a többlépcsős hidratálásnál, hogy nem kell perceket várni, mire jöhet a következő lépés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Nanilia

2016. december 15.

Többet vártam tőle...smink alapnak használom...másra kevés!
Szép a csomagolás, de tényleg mintha tejes vízzel kenegetném az arcom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Többet vártam tőle...smink alapnak használom...másra kevés!
Szép a csomagolás, de tényleg mintha tejes vízzel kenegetném az arcom. :)

szeliger

2016. augusztus 25.

1,5 ml mintát találtam egy újságban. Gyakorlatilag mindent kipróbálok, amit csak hidratálásra teremtettek, szinte korlátlan mennyiséget képes felvenni a bőröm ezekből a termékekből és hát ezen nagy betűkkel ott a hívószó:)
Rendszerint nincs kifogásom az illatos termékek ellen, de ennek a szagában számomra van valami zavaró jegy. A szérum maga egyébként rendben van, a bőröm hamar beszívta, kényelmes viselet, semmiféle kellemetlenséget nem tapasztaltam. Ugyanakkor ellenállhatatlan vágyat sem szított, hogy én ezt most azonnal beszerezzem, jól használható, de nem kiemelkedő darabnak tartom. Inkább a fiatalabb korosztály lehet a célcsoportja, akiknek a bőre csupán hidratálásra szorul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.